Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Mały Rysio napisał list: Panie Jezu, byłem grzecznym chłopcem, czy mógłbym dostać rowerek? Twój oddany Rysio Jednak Rysio wiedział, że Jezus wie wszystko, czyli również to, jakim chłopcem Rysio był na prawdę. Chłopiec podarł więc list i napisał nowy: Panie Jezu, byłem w miarę grzecznym chłopcem, czy mógłbym dostać rowerek? Na zawsze ufajacy Tobie Rysio Pomyslał, chwilę Rysio i doszedł do wniosku, że i to "niedomówienie" nie pozostanie przez Jezusa niezauważone. Podarł list i napisał tak: Panie Jezu, myślałem o tym, by być grzecznym chłopcem, czy mógłbym dostać rowerek? Wielbiacy Ciebie Rysio Popatrzał Rysio na list, zajrzał w głąb swego serca i wiedział, że był tak złym i niedobrym chłopcem, że nie ma szans na to, by Jezus go wysłuchał. Wziął więc podarł list i wybiegł na ulice ze łzami w oczach. Chodził bez celu po ulicach, rozmyślając nad swoją krnąbrnością, wszystkimi złośliwościami jakich się dopuścił, gdy nagle znalazł sie pod kościołem. Wszedł do środka, przeszedł środkiem pod ołtarz i uklęknął. Łzy jak grochy spływały mu po policzkach. Po chwili wstał i udał się w kierunku wyjścia. Zanim jednak wyszedł złapał stojącą na postumencie małą figurkę i pobiegł szybko do domu. W domu schował figurkę pod łóżko, złapał długopis i kartkę i napisał: Panie Jezu. Mam twoją matkę. Jesli chcesz ją jeszcze kiedyś zobaczyć, to jutro pod domem widzę nowy rowerek. Twój oddany ty już wiesz kto.[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 20:23_________________________________________________Einstein pojawia się przy bramie do niebios. Św. Piotr stwierdza: - Hmm... Wyglądasz jak Einstein, ale czy naprawdę nim jesteś? Nawet nie wiesz, jak różnych metod ludzie próbują, żeby się tu prześlizgnąć. - Mogę prosić kawałek kredy i tablicę? Św. Piotr pstryknął palcami, pojawiła się tablica i kreda. Einstein zaczął objaśniać zasady matematyki i fizyki, rysować na tablicy wykresy, itp. - Ok, wierzę Ci, wchodź. Następny był Picasso. Scena się powtarza, Picasso prosi o to samo co Einstein. Otrzymuje tablicę i kredę - paroma maźnięciami kredy tworzy surrealistyczny obraz. - Na pewno jesteś Picassem, wchodź! Po jakimś czasie do nieba przychodzi Lepper. - Picasso i Einstein udowodnili kim są. W jaki sposób Ty możesz udowodnić? - A kto to Picasso i Einstein? - Wchodź, Andrzej![br]Dopisany: 11 Maj 2009, 20:28_________________________________________________Facet lekko na bani wraca do domu. Żona od razu, srata- tata, pijak, tylko wódka ci w głowie itp... Facet sięga do kieszeni, wyciąga kartkę i mówi: - OK, przyniosłem test, zaraz zobaczymy jaka ty obeznana i kulturalna jesteś! Żona: - Zobaczymy, czytaj. - Taaak, pytanie pierwsze. Podaj jakieś dwie waluty. - Łatwizna! No chociażby dolar i euro. - Dobra, podaj dwa typy środków antykoncepcyjnych. - Jejku, mogę ci co najmniej 10 podać! - Wierzę. Pytanie trzecie. Podaj mi nazwy dwóch rzek w Islandii... Żona: - .........?......... - Milczysz? Ha! Wiedziałem! Oprócz szmalu i seksu, żadnych, k*rwa, zainteresowań!...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo linia jest taka jaka była... Różnią się tylko lampami i zderzakiami (minimalnie)[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 14:06_________________________________________________Pomnażajcie swoje pieniądze... http://www.youtube.com/watch?v=WQF0ZuL8vus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czemu na ostatniej fotce jest q5?? [br]Dopisany: 11 Maj 2009, 13:42_________________________________________________Pablo chyba pomyślał ze q5 z ostatniego zdjecia to nowe a6. Pablo a6 przeszlo tylko delikatny lifting praktycznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber nie pozwole żeby ktoś mnie tu niesłusznie obrażał...[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 13:35_________________________________________________ale spoko, koniec tematu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie tak KERCZI. Ostatnio prawie każda Twoja auzja jest do mnie dlatego profilaktycznie każdą sprawdzam... Nie wiem może się we mnie zabujałeś...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie też...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu to nie ja zacząłem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przypuszczam że to było do mnie... Heh, nawet nie zaglądałem ostatnio do stronki z opisem Twojego autka. (a zniemiłeś ją ostatnio) No wiesz jakby Ci to powiedzieć... co do opisu modów to powinieneś sam to do siebie powiedzieć, bo patrząc na swój wątek mam wrażenie jakbym czytał swój... tyle że mój w obecnej wersji wisi już od dobrych paru miesięcy a Twój od paru tygodni (teraz dopisałem tylko na fioletowo liste wyposażenie które dorobiłem- bo chciałem to uporządkować, bo nei każdemu chce sięczytać całego posta ze zdjęciami modów przed-po... - zresztą z tego co widzę Ty tego na szczęscie nie masz...) Więc sam skserowałeś więc nie wiem w czym problem... Więc drogi Kerczi jak drugi raz ucieszysz pupke że możesz mi dowalić, zaciśnij pośladki i sprawdz dokłądnie czy nie jest na odwrót... Co do fotek... pewnie chodzi Ci o lotnistko... w takim razie 75% osób w Krakowie kseruje od Ciebie fotki... pogratulować Pozdrawiam serdecznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No możnaby się gdzieś spotkać. Mnnie dopadła coprawda jakaś angina i ledwo mówie ale podjechać, chętnie podjade... :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to moja kobieta chciała na lody do mca. Pozdrawiam i idę spać. A Ty Cuber nie szpieguj :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czym się różni kobieta od komara? -Komara nie musisz głaskać po głowie kiedy ssie.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nowe fotki plus lekko zmodyfikowany opis na stronie pierwszej. Dodatkowo pare fotek z dzisiejszego wypadu na lotnisko: Zapraszam do czytania i komentowania Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aż do żegnania się i gaszenia światła... :polew:
-
Nie działa oświetlenie wnętrza w Audi A4 B7
a czy od czasu do czasu jest takie leciutkie jakby mrugnięcie?
-
[B7 BLB] Sprzęgło czy koło dwumasowe ?
wszyscy tak mają... :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Przybybywa oleju w silniku !
Flyer kolega miał ustawiony zły model i wyświetlał się rocznik 2003 :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki za spota Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przyjechało dwóch Amerykanów do Rosji, ale wysiedli 10 km od miasteczka. Jeden mówi: -Już niedaleko, więc chodź się przejdziemy. -Ok - odparł drugi i poszli drogą przez las. Przeszli tak 2 km i nagle z lasu wyskoczył jakiś Rusek z kierownicą od Kamaza i udaje, że jedzie. Amerykanie pomyśleli: -Jakiś psychol, dobrze, że nas minął i pojechał dalej. - Nagle jednak facet się zatrzymał "wrzucił" wsteczny i cofa. Zatrzymał się obok nich, "otworzył" drzwi i mówi: -Do miasta jedziecie? -Tak - odparli. -To wsiadajcie, podwiozę was. Amerykanie nie chcąc zadawać się z psycholem odparli: -Nie, dojdziemy sobie, dziękujemy... Na to Rusek otwiera kieszeń, wyjmuje pistolet i mówi: -Wsiadać albo was rozpierdolę - i przesuwa się z kierownicą na środek jezdni tak, aby pasażerowie mogli wsiąść. Ci wsiedli, zamknęli drzwi i od tej pory już we trzech udają, że jadą Kamazem. Nagle na horyzoncie wyłonił się posterunek policji. Rusek zatrzymał się i mówi: -Wiecie co, ja mam na pieńku z komendantem, bo jeżdżę bez prawa jazdy, to ja was tu wysadzę, wy sobie przejdziecie kawałek, a ja pojadę przez las i spotkamy się za posterunkiem. Amerykanie snując plan, że zaraz zajdą na komisariat i powiedzą i powiedzą komendantowi o psycholu, od razu się zgodzili. Wysiedli i poszli, a psychol pojechał przez las. Doszli do komisariatu i mówią do komendanta: -Panie władzo, idziemy sobie ulicą, a z lasu wyleciał jakiś psychol z kierownicą od Kamaza i mówił, że jak nie wsiądziemy, to nas pozabija. -Zaraz zaraz, to ten, co bez prawa jazdy jeździ? zapytał komendant. -Tak - odparli. -Ja go już dwa lata ścigam, poczekajcie ja tylko pójdę po motor i zaraz go poszukamy. I poszedł na zaplecze. Słychać szmery, stukot i za chwile wychodzi komendant z kałachem na plecach i kierownicą motoru w ręce i mówi: -Siadajcie, zaraz go znajdziemy. -Nie nie, my sobie już pójdziemy. Na to komendant zdjął kałacha, wycelował w jednego i mówi: -Wsiadać, bo was rozpierdolę. Jeden stanął za komendantem, a drugi nie wiedział co zrobić i patrzy na niego, a komendant na to: -Wsiadaj k**wa, to jest motor z koszem! I pojechali. Biegną już tak z pół kilometra, jeden za komendantem, drugi z boku. Nagle komendant się zatrzymał, patrzy na tego z boku, wyciąga kałacha i mówi: -Siadaj k**wa, przecież w koszu się nie stoi! Ten od razu kucnął i tak w kucki biegł dalej. Biegną, biegną, nagle ten z kosza się odzywa do drugiego: -k**wa, ale ty jesteś głupi! W Kamazie było wygodniej!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobra gasze. Dobrej nocy Panowie...
-
Nie działa oświetlenie wnętrza w Audi A4 B7
hmmm, spotkałem się z czymś takim że jęsli jakiś kabel dawał zwarcie (był np. przytarty) to cały obwód przestawał działać. Wtedy występowalo co jakiś czas takie lekkie mrugnięcie (jakby impuls- raz na 2-3 sekundy). Pozdrawiam
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
kurcze coś mi nie pasuje w tym wydechu... Jakoś, jak dla mnie, niezbyt dobrze komponuje się z dokładką zderzaka... Ale respect za ogrom pracy. Pozdrawiam serdecznie
-
[B6 AVF] Kierownica s-line
było wiele razy omawiane... W przypadku b6 będzie jeszcze wymienić wtyczke od poduchy, podpinaną do taśmy. Temat wiele razy opisywany. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Lusterko wewnętrzne przyciemnianie
pewnie padł czujnik w lusterku... Jeśli dioda się świeci to lusterko ma zasilanie więc problem musi być gdzieś w samym lusterku. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Sprzęgło czy koło dwumasowe ?
drganie pedału sprzęgła przy lekkim naciśnięciu jest podobno normalne... :mysli: Był już jakiś wątek na ten temat na forum...
-
[B7 BKE] Świecąca kontrolka systemu kontroli spalin - co to oznacza ?
randy8 co do tej kontrolki to nie kontrolka spalin a kontrolka check engine czyli usterek może być dużo... Na VAGu wyszła świeca tak? Czy jeśteś pewien że to było powodem zapalenia się kontrolki?? U kolegi w passacie jak padła świeca to błąd był zapisany w VAGu ale kontrolki check engine mu nie wywaliło... :mysli: kubanczyk.mis autko przeszło prawdopodobnie w notlauf (tryb awaryjny). Jak mnie kiedyś przydarzył się notlauf to pomogło dopiero- naprawa usterki i podpięcie pod kompa i wykasowanie błędu...