Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AUDI Made in Finland No to jest chyba jakiś sposób :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmmm... spoko, to jak będziesz miał czas i to zainstalujesz to daj znać to podjade. Pozdrawiam Jak tam może jakis wypadzik na kazika w któryś wieczór? Ale dla mnie bezalkoholowy, bo po dwóch tygodniach bez auta, wykorzystuje każdą okazje żeby nim pojezdzić. Nałóg o nazwie Audi jest mocniejszy od nałogu o nazwie Finlandia :> :>
-
Ile średnio kilometrów robi się na oponach 205/55/16 ?
o to dobrze bo już myślałem że aż tak ze mną źle... No klocki... często się kończą... Przód wymieniałem raz, ale nie wiem jaki miały przebieg bo jak kupiłem auto to już z nimi. Teraz wymieniałem drugi raz ale cały zestaw z 288 na 321 i troche klocków jeszcze było.. sam nie wiem ile bym jeszcze na nich pojezdził... Na tylnych przejechałem ostatno 14 tys. km i się skończyły. Pozdrawiam
-
[B7 BKE] Silnik bierze olej - chciałbym to porównać z doświadczeniami innych
Nie no spoko. Zdziwiłem się tylko troche bo takie zurzycie oleju powoduje wzrost kosztów o 3,76% w stosunku do paliwa, więc stosunkowo niedużo. Pozdrawiam serdecznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak tam było dzisiaj na spociku? Cuber masz ten kabelek VAGa bo chciałem sobie coś w autku sprawdzić?? Pozdrawiam
-
Ile średnio kilometrów robi się na oponach 205/55/16 ?
jak sie kupuje używki to tak jest, ale nie wciśniesz mi że na nowych oponach tyle robisz, chyba że palisz gumy przy każdym ruszaniu, wg twojej teorii musiałbym opony dwa razy w roku wymieniać. opony kupuje tylko nowe. Zurzycie wynika przede wszystkim z mojego stylu jazdy. Dużo przyśpieszen i mocnych dohamowań (dlatego wymieniłem hamulce bo ori przegrzewałem). Przody mi się zaczeły kołnczyć po 15 tys. km i wtedy przełożyłem tył na przód. Po kolejnych 5 tys. wszystkie opony były do wymiany... Mam nadzieję że w przyszłe letnie wytrzymają chociaż sezon...bo tanie nie są. A robie więcej niż 40 tys. rocznie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj Pablo dzięki ale troche byś miał daleko :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Brawo POLSKA!!! Niestety nie dam rady dzis na spocika przyjechać bo jestem w BB. Pozdrawiam serdecznie
-
[B6 AWX] Klapka popielniczki
heh, sorki nie zauważyłem. Zobaczyłem na allegro tą aukcje i sobie przypomniałem że ktoś potrzebował jakąs drewniana popielniczke więc wkleiłem bez sprawdzenia...
-
[B7 BLB] Z czego spasują hamulce na przód ?
szukaj szukaj a napewno znajdziesz... Zacisk w 321mm i 345mm jest ten sam. Różnią się mocowaniem Aczkolwiek zestaw od a4 a6 3.0 tdi jest p&p (oprócz tarcz bo w a6 są inne) Pozdrawiam
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
ale ja się nie wyśmiewam. Zażartowałem sobie i widze że Nort przynajmniej ma poczucie humoru. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chce wymienić tył na 255, ew. stabilizator. No i coraz bardziej mnie kusi zderzak od s4... ale to wszystko niestety kosztuje
-
[ALL B6] Zmiana koloru oświetlenia wnętrza
RNS super sprawa. Sam montowałem i szczerze polecam
-
[ALL B6] Opinie o felgach 18 calowych.
Mam 18'' na lato. Przejezdziłem na nich 1 sezon (ok. 20 000km) i zachęcam każdego do zakupu 18'' kół. Mniejszych nie ma co.
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
NORT a masz taki super wielki metalowy spoiler a'la WRC??
-
[ALL B7] Różne rozmiary felg, szerokości
Boseron nawet się nie zastanawiaj. Bierz 18''
-
[ALL B6] Zmiana koloru oświetlenia wnętrza
hmmm... ciekawe jak to będzie wyglądać, bo na mój gust to średnio...
-
[ALL B6] Po instalacji lamp LED, błąd przepalonych żarówek, proszę o pomoc
hmmm... było to już pare razy omawiane... Audi nie lubi LEDów... :kwasny:
-
[ALL B6] Jakie opony do felg 17" (wzór s-line) ?
Pawlo 2004 nie wiem co Ty palisz ale musi to być zajeb***e... :decayed: :decayed: Pozdrawiam
-
[ALL B6] Kto ma polski język na FIS'ie ?
ja mam polskie menu w RNSie i jestem bardzo zadowolony. W sumie i tak po angielsku wszystko rozumiałem ale jak lans to lans :> :> Za menu płaciłem 100zł w Krk
-
[B7 BKE] Brak mocy
to być dziwna sytuacja. bład być w sterownik. Podpiąć VAG
-
[B6 AWX] Klapka popielniczki
tutaj jest jakaś popielniczka z drewnem http://allegro.pl/item544493701_audi_a4_8e0_popielniczka.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przetestowałem hamulce i są poprostu BOSKIE :> :> :>
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
No być może dużo używam hamulców, bo mnie się często zdarzało je przegrzać, szczególnie przy jezdzie autostradowej. A jak jechałem w pare osób to było to prawie pewne. Dwa hamowania z 180km/h i hamulców nie było... Może trafiłem na jakąs gorszą serie tarcz hamulcowych. Co do tarcz 321mm to dzisiaj je troche przetestowałem i są poprostu BOSKIE :> :> :> :> :> Normalnie się w nich zakochałem. Nie przypuszczałem że będzie taka poprawa...
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
hehe, teraz widze Wąski że mi nie odpuścisz :) Ja jeszcze nie wiem czy przód i tył czy narazie sam tył. Wszystko zależy od kosztów bo ostatnio się troche rozpędziłem z wydatkami...