Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. AUDI Made in Finland No to jest chyba jakiś sposób :evil:
  2. hmmm... spoko, to jak będziesz miał czas i to zainstalujesz to daj znać to podjade. Pozdrawiam Jak tam może jakis wypadzik na kazika w któryś wieczór? Ale dla mnie bezalkoholowy, bo po dwóch tygodniach bez auta, wykorzystuje każdą okazje żeby nim pojezdzić. Nałóg o nazwie Audi jest mocniejszy od nałogu o nazwie Finlandia :> :>
  3. o to dobrze bo już myślałem że aż tak ze mną źle... No klocki... często się kończą... Przód wymieniałem raz, ale nie wiem jaki miały przebieg bo jak kupiłem auto to już z nimi. Teraz wymieniałem drugi raz ale cały zestaw z 288 na 321 i troche klocków jeszcze było.. sam nie wiem ile bym jeszcze na nich pojezdził... Na tylnych przejechałem ostatno 14 tys. km i się skończyły. Pozdrawiam
  4. Nie no spoko. Zdziwiłem się tylko troche bo takie zurzycie oleju powoduje wzrost kosztów o 3,76% w stosunku do paliwa, więc stosunkowo niedużo. Pozdrawiam serdecznie
  5. jak tam było dzisiaj na spociku? Cuber masz ten kabelek VAGa bo chciałem sobie coś w autku sprawdzić?? Pozdrawiam
  6. jak sie kupuje używki to tak jest, ale nie wciśniesz mi że na nowych oponach tyle robisz, chyba że palisz gumy przy każdym ruszaniu, wg twojej teorii musiałbym opony dwa razy w roku wymieniać. opony kupuje tylko nowe. Zurzycie wynika przede wszystkim z mojego stylu jazdy. Dużo przyśpieszen i mocnych dohamowań (dlatego wymieniłem hamulce bo ori przegrzewałem). Przody mi się zaczeły kołnczyć po 15 tys. km i wtedy przełożyłem tył na przód. Po kolejnych 5 tys. wszystkie opony były do wymiany... Mam nadzieję że w przyszłe letnie wytrzymają chociaż sezon...bo tanie nie są. A robie więcej niż 40 tys. rocznie.
  7. oj Pablo dzięki ale troche byś miał daleko :> :>
  8. Brawo POLSKA!!! Niestety nie dam rady dzis na spocika przyjechać bo jestem w BB. Pozdrawiam serdecznie
  9. heh, sorki nie zauważyłem. Zobaczyłem na allegro tą aukcje i sobie przypomniałem że ktoś potrzebował jakąs drewniana popielniczke więc wkleiłem bez sprawdzenia...
  10. szukaj szukaj a napewno znajdziesz... Zacisk w 321mm i 345mm jest ten sam. Różnią się mocowaniem Aczkolwiek zestaw od a4 a6 3.0 tdi jest p&p (oprócz tarcz bo w a6 są inne) Pozdrawiam
  11. ale ja się nie wyśmiewam. Zażartowałem sobie i widze że Nort przynajmniej ma poczucie humoru. Pozdrawiam
  12. chce wymienić tył na 255, ew. stabilizator. No i coraz bardziej mnie kusi zderzak od s4... ale to wszystko niestety kosztuje
  13. RNS super sprawa. Sam montowałem i szczerze polecam
  14. Mam 18'' na lato. Przejezdziłem na nich 1 sezon (ok. 20 000km) i zachęcam każdego do zakupu 18'' kół. Mniejszych nie ma co.
  15. NORT a masz taki super wielki metalowy spoiler a'la WRC??
  16. Boseron nawet się nie zastanawiaj. Bierz 18''
  17. hmmm... ciekawe jak to będzie wyglądać, bo na mój gust to średnio...
  18. hmmm... było to już pare razy omawiane... Audi nie lubi LEDów... :kwasny:
  19. Pawlo 2004 nie wiem co Ty palisz ale musi to być zajeb***e... :decayed: :decayed: Pozdrawiam
  20. ja mam polskie menu w RNSie i jestem bardzo zadowolony. W sumie i tak po angielsku wszystko rozumiałem ale jak lans to lans :> :> Za menu płaciłem 100zł w Krk
  21. siemian odpowiedział(a) na betonik114 temat w Audi A4 B6/B7
    to być dziwna sytuacja. bład być w sterownik. Podpiąć VAG
  22. tutaj jest jakaś popielniczka z drewnem http://allegro.pl/item544493701_audi_a4_8e0_popielniczka.html
  23. przetestowałem hamulce i są poprostu BOSKIE :> :> :>
  24. No być może dużo używam hamulców, bo mnie się często zdarzało je przegrzać, szczególnie przy jezdzie autostradowej. A jak jechałem w pare osób to było to prawie pewne. Dwa hamowania z 180km/h i hamulców nie było... Może trafiłem na jakąs gorszą serie tarcz hamulcowych. Co do tarcz 321mm to dzisiaj je troche przetestowałem i są poprostu BOSKIE :> :> :> :> :> Normalnie się w nich zakochałem. Nie przypuszczałem że będzie taka poprawa...
  25. hehe, teraz widze Wąski że mi nie odpuścisz :) Ja jeszcze nie wiem czy przód i tył czy narazie sam tył. Wszystko zależy od kosztów bo ostatnio się troche rozpędziłem z wydatkami...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.