Treść opublikowana przez fend18
-
[B5 AEB] Problem z turbiną
wsadz manometr i zmierz cisnienie doladowania i bedziesz wiedziec czy n75 jest sprawne czy nei
-
[B5 ADR] Witam. Chciałbym założyć gaz do swojej a4
drogie to brc ja do swojego gdzie mam troche mocniejszy silnik placilem 2600za brc do Twojego pewnie kolo 2300-2500.
-
[B5 AJL] Nowa instalacja gazowa- czy dobre komponenty
Witamy w krainie zagazowanych AJL jak na razie to srednio mi sie to podoba, bo przy 5tys szarpie jakby brak paliwa, ma ktos jakas tabelke co do wydajnosci reduktora i wtryskow brc?
-
[B5 AJL] Nowa instalacja gazowa- czy dobre komponenty
tez mi sie wydaje ze za slaby mialem taki w aeb i dobrze jezdzil, teraz przy 5tys zaczyna sie szarpanie jakby brakowalo gazu, wspominali ze ten reduktor to 5G ale nigdzie tam nie jest to napisane, w internecie tez nic nie ma na ten temat. chyba powinnien byc genius max i zolte wtryski?
-
[B5 AJL] Nowa instalacja gazowa- czy dobre komponenty
jaki masz reduktor i wtryski?
-
[B5 AJL] Nowa instalacja gazowa- czy dobre komponenty
jaki macie reduktor? co tam na nim jest napisane oraz jakiego koloru wtryski?
-
[B5 AJL] Nowa instalacja gazowa- czy dobre komponenty
Witam, zamontowałem dzisiaj do swojego AJL instalacje BRC reduktor to co przeczytałem z naklejki 11LB 1500mbar Genius MB wtryski z pomarańczową naklejką, dobry zestaw mi dobrali? czy za słaby? Mówiłem im, żeby dali z zapasem na około 200KM. Auto nie jeździ idealnie przy wciśniętym do końca gazie na 3 biegu przy 2tyś obrotów lekko poszarpuje, oczywiście pojadę do nich tylko interesuje mnie czy zestaw dobry mi założyli.
-
[ALL] Czy brak automatu będzie miał wpływ na pracę, moc i obroty silnika
wystarczy przekodowac sterownik tak zeby wiedzial ze to manual a nie automat i wszystko bedzie dzialac
-
[B5 AFN] Nie mogę wrzucić biegów
przez forum nikt ci nie naprawi, sprzeglo na stol i bedziesz wiedziec co sie zepsulo dokladnie. ja stawiam na docisk.
-
[B5 AFN] Nie mogę wrzucić biegów
prawdopodobnie docisk u mnie pekl drut idacy wookol docisku, ale robiac juz warto wymienic komplet tarcza lozysko docisk, oczywiscie bez dwumasu o ile taki wystepuje jak jest w dobrym stanie.
-
[B5 AEB] Przepustnica Uzywka Potrzebna Pomoc
ale wymyslasz, przy wlaczeniu ogrzewanai tylnej szyby czy sprezarki klimy normalne jest ze obroty nieco spadna i sie podniosa, dodatkowo po wlaczeniu klimy auto troche zmuli, ale jak masz klimatronic to jest o tyle madry ze jak dasz mu w piz*e do konca to wylaczy klime zeby dac pelna moc silnikowi
-
[B5 ADR] Pompa paliwa rozruch
przezyjemy
-
[B5 ADR] Pompa paliwa rozruch
guchy na pewno nie, ok moze masz wersje specjalna bo wszystkim innym pompa dziala w momencie pracy rozrusznika.
-
[B5 ADR] Pompa paliwa rozruch
moze slyszysz przepustnice, ktora za kazdym razem po przekreceniu kluczyka sie ustawia? idz do bagaznika druga osoba przekreca kluczyk wtedy sprawdz czy bedziesz slyszal pompe
-
[B5 ADR] Pompa paliwa rozruch
a aeb idzie po rozruszniku pompa na pewno nie przez kluczyk.
-
[ALL B5] Jak naciągnąć linkę szyb elektrycznych?
kiedys to rozbeiralem i jak pamietam nie ma regulacji odnosnie naprezania linek.
-
[B5 AEB] Przepustnica Uzywana
szukaj na allegro od swojego silnika, ja u siebie mialem z audi a6 c5 1.8T aeb mimo ze numery byly troche inne pasowala i dzialala
-
[ALL B5] SWAP tiptronica na manuala w 2.5TDI Quattro
Koło Kościerzyny kolega wymienial automat na manuala koszt calosciowy to okolo 2tys zl i 3 dni roboty, no ale to byl naped tylko na przod. w razie czego moge zapytac o nr telefonu.
-
[B5 ADR] Brak wspomagania na zimnym silniku po postoju nocnym
na pewno nie pompa u siebie tez to mam wymienilem pompe i dalej to samo
-
[B5 AEB] Brak klapki od WG czyli mały "duży" problem
mam turbine z zajechanymi lopatkami od strony zimnej, ale reszta jest ok WG z klapka jest OK szczelne trzyma, jak bys byl zainteresowany pisz.
-
[B5 AEB] Przepływomierz A4 1.8 T. Proszę o pomoc
spadek mocy, falowanie obrotow ogolnie bedzie zamulony
-
[B5 AAH] Benzyna 95 czy 98 ?
a co ma smarowanie do rodzaju paliwa?
-
[B5 AEB] Czujnik masy powietrza G70 Audi a4
zamiast zamiennika kup uzywke oryginal podlacz vaga i sprawdz jak pokazuje w calym zakresie oborotow
-
[B6 BFB] Brak 40stu koni mechanicznych
jak jest zapchany-to auto będzie słabsze,ale o ile koni-nie wiem,dobrze by było,jakbyś zrobił logi auta-wtedy będzie wiadomo,co mu jest u mnie przed wywalaniem katalizatora nie moglem jakiegos opla 1.4 objechac po wywaleniu auto odzylo.
-
[B5 AEB] Problem z "brakiem mocy" 1,8t
sprawdzales manometrem cisnienie doladowania? jesli tak i wszystko szczelne pozostaje przeplywomierz jeszcze sprawdzic, albo masz za duze wymagania co do 1.8T 150 koni to nie znowu taka rakieta zeby, az tak wklejalo w fotel