Treść opublikowana przez antonio
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dokładnie, ja w styczniu kpl. rozrząd, olej, filtry, termostat, G12... w marcu klocki tył i przetoczenie tarcz a tydzień temu przód więc generalnie w najbliższym czasie tylko opłaty mini AC, wymiana oleju i filtrów raz na rok bo malutko nią jeżdżę więc niech jest to co jest - przynajmniej wiem co mam ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ---------- poszukaj reacrosa na alle
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie, nie sprzedałem i nie sprzedaję - przecież tyle pęgi tam włożyłem , że się już nie opłaca
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
salonowy, kupuje 30kPLN taniej bo to furacz DEMO
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wczoraj dzwonił i się chwalił
-
Nie chce odpalić po wypadku
niech sprawdzi znaki - czy rozrząd jest GIT
-
Klucz śruby kola zębatego wału.
19stka dwunastokątna a czy ta śruba wygląda na taką którą da się odkręcić zwykłym kluczem z zestawu z Biedry?? Nie nabijaj postów
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
+10 do lansu
-
Mechanik z trójmiasta do polecenia
only AZ
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
inne auto teraz, co?
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
ładnie wygląda ta padlina
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
byłem dwa razy po graty w ASO ale nie brałem bo jak wezmę to muszę specjalnie lecieć do GD Ci je przywieźć
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
odbierz te podkładki z ASO
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
słaba riposta ale..... no byś się zdziwił - za***iście Bieniek, weź do siebie to, że z GÓWNA bata nie ukręcisz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moja stara B6 z zawiasem od 1BE z B7 2.0TDI siedziała lepiej na 18' niż ten Parch:facepalm:
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
aaa widziałem - wyglądają gites w Audi nic nie robię bo praktycznie stoi nie ruszane, dziś zrobiła pierwszy kurs od niedzieli (tygodniowo jak robie nią 50km to max) bo na codzień ujeżdżam T4
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
paździoch dziś widziany/objechany na flexie w Tcz pozdro
-
Regeneracja pompowtryskiwaczy
mechanik godny wypicia z nim flaszki... może wystarczy tylko obroty ustawić bo korekcje sa ok
-
Audi a4 B7 1.9 tdi BKE nowe wozidełko
ten napis oznacza, że klosze pasuja do zenka i H7
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Gratuluje autka, B7 nie poszło?
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
zajebiaszcza
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Polska mistrzem polski, to była fest okazja do najebania się - i tak się stało
-
Jak sprawdzić pompo wtryski?
musisz usunąć z linku "vb"
-
Jak sprawdzić pompo wtryski?
dział diagnostyka = kopalnia wiedzy w FAQ
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
to się chyba kasuje po 3 albo 4 godzinach
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ostatni wyskoczył mi komunikat o nowej wersji ale jeszcze nie pobrałem