Treść opublikowana przez moglaj80
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
zrobię zdiecia gwarancji i sam zobaczysz ja to zaakceptowalem
-
Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
wiem o co chodzi Tobie z gwarancją u mnie to tak wyglądało i to opisałem dodam jeszcze że ma silnik czekałem 3 tygodnie
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
- Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
cena silnika była wyższa niż wartość całego auta- Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
miałem. auto na gwarancji po testach silnika lub po sprawdzeniu ciśnienia miałem na 4 3.2 bara na 5 było 6 bara i stwierdzili że lepiej go wymienić bo jak wymieniali te dwa i coś nieplanowanego się stanie to będą większe koszta i dlatego wymienili silnik bez osprzętu!!! potwierdzili to w aso w Freund bo byłem tam bo myślałem że to problem z łańcuchem który był na gwarancji jeszcze ale.jak się dowiedziałem jakie koszta to zadzwoniłem do aso seat gdzie kupiłem auto i miałem gwarancję, po sprawdzeniu to samo potwierdzili i wymienili silnik z udziałem własnym ponieważ koszt silnika przekraczał. wartość auta !!!- Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
pisałem. w drogim wątku o 3.2 fsi auk robione miałem na gwarancji brak kompresji na dwóch cylindryczne koszt wymiany na org czesciach 8tys euro xa jeden cylinder przynajmniej w de- Wady i zalety Audi A4 B8 3.2FSI V6
3 tys euro wpakowałeś w 10 letnie auto? niestety ale za to mam nowy silnik!!! zawsze lepiej 3 niż całe koszta , ja się tego też nie spodziewałem- Wady i zalety Audi A4 B8 3.2FSI V6
no też mam ten problem ja mam b7 auk u mnie przy 120tys został wymieniony łańcuch i prawa strona silnika na gwarancji . kupiłem auto jak miało 137tys gdy stuknelo ok 150tys zaczęło coś stukac i po burzy oleju miałem 1 litr na 500km, dobrze że miałem gwarancję diagnoza brak kompresji na 4 i 5 cylindrów koszt wymiany jednego to 8tys euro a że są dwa do wymiany to stwierdzili że lepiej wymienić silnik na nowy żeby nic więcej się nie stało kostka 18tys +3 tys mój wkład czyli 21tys oczywiście euro jak do Tadeusz zrobiłem 50 tys na nowym silniku olej leje lm 5w40 nie long live , wymieniam co jakieś 12tys i mam spokuj- B7 Crew
- zmiana z BNS 5.0 na RNS-PU
Pisz do kaju powinien Ci to ogarnąć- Grzanie lusterek
tego ci nie powiem ,musi się ktoś inny wypowiedzieć- Grzanie lusterek
najbezpieczniej wykrecilem blende pod lusterkiem i palcami wyschnie szybko wkład- Grzanie lusterek
wyjmij wkład i zobacz czy to są wkłady podgrzewane .- Od czego przyciski koło włącznika świateł?
bez czujnika świateł- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Rosomak piękny, bardzo ładnie wyglądają listwy w innym kolorze gratki za mody- B7 Crew
- zbiornik płynu do spryskiwaczy - wchodzi mało płynu, wycieki
kolego ale tu mowa o wycieku płynu do spryskow . to nie ma nic wspólnego z układem chłodzenia!- Lusterka z kierunkami od passata b5
kolego ciężko jest z tym modem ! widziałem że zakładają stelaż i obudowy z b8 na nasze stelaże problem w tym że jest inne mocowanie trzeba pilnować ale po tym nie masz składania lusterek !!! ja próbowałem sam kierunek z b8 włożyć do środka ale za mało miejsca wydaje mi się że nic nie wykabinujest ale próbuj i daj znać czy coś wykminilem.- Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
pos-1 bez kontroli 12 zł pos-2 z kontrolą 17 zl cena za sztukę- Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
nie zastanawiaj się czy będzie chodziło i wywalało błąd napisz do tomnika i po sprawie- Jakie zarowki w DRL?
jak to nie robi jak mam do b7 !!!! i to na pewno od roku bo zamawiałem- Podświetlenie tablicy rejestracyjnej LED C5W CAN BUS
stronę wcześniej masz wszystkie namiary na kolegę- Listwy Dekory LED
z jakiego podłokietniki!! w tym przypadku musisz wprowadzać dwa kable do każdych drzwi gdzie w drzwiach masz już ten kabel bez sensu ewentualnie jak masz z tyłu korby to wtedy musisz puścić po dwa kable w tylnie drzwi Ogarnij się chłopie i nie pisz bzdur! Po co rozbebeszać boczki i prowadzić do nich po dwa przewody w słupku, pomyśl! Wszyscy dobrze napisali - wystarczy wziąć prąd i masę z oświetlenia podłokietnika, zapalniczki lub popielniczki (przedniej, tylnej). nie wiem czy zauważyłeś ale się poprawiłem bo mi uciekł jeden post. Oczywiście że kolega ma rację żeby wziąść zasilanie np z podłokietnika- Listwy Dekory LED
z jakiego podłokietniki!! w tym przypadku musisz wprowadzać dwa kable do każdych drzwi gdzie w drzwiach masz już ten kabel bez sensu ewentualnie jak masz z tyłu korby to wtedy musisz puścić po dwa kable w tylnie drzwi Tutaj kolega miał na myśli prąd do zasilenia oświetlenia klamry pasówWysłane z mojego Honor'a 5X. Pozdrawiam ;-)[/quote to sorki nie doczytałem to akurat po drodze do mnie jak będziesz wracał to możesz wpaść na dobrą cherbatke. ps.paczka przyszła podziękował.- Wymiana zapalniczki chowanej POMOC
wyjąć radio, Klimek i jak masz Podłokietnik to też trzeba ściągnąć a później tunel nie mam manualna gdzie są śroby ale myślę że to ogarniesz - Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI