Treść opublikowana przez uhu2
-
Jakie żarówi do ksenonu?
w bixach są żarniki typu D1S Masz racje w bixach tez siedza d1s ori. Walnolem sie bo u siebie mam d2s.
-
Jakie żarówi do ksenonu?
Ori sa 4.300k i jesli masz lampy zwykle nie bixy to zarnik jest typu d1s. W bixach siedza d2s.
-
RNS-E Rozładowuje akumulator
Panowie napiszcie do domin79 zna sie na tym i kiedys tez ten problem rozkminial.
-
brak mocy i dym jak ze stara
Sprawdz weze biegnace do turbo z IC. Szukaj pekniec.
-
Problem środkowego stopu, bremse light
Najpewniej diody w stopie wysiadly. Czeka Cie wymiana.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Pany przeciez wielu juZ zglaszalo taki problem z rdza. Auto nie musi byc bite zeby takie kwiatki wychodzily. Widzialem juz wiele b7 z rdza na klapach bagaznika czy nadkolach.
-
Drgania kiery podczas hamowania
Kolego czy w czasie jazdy tez drzy kiera? Jesli bedziesz lecial miedzy 90-120 daj na luz i lekkp trzymaj kiere. Jezeli beda drgania to kola masz do wywazenia. W przypadku braku drgan winne beda krzywe tarcze.
-
Rozladowanie akumulatora przez noc przy zamknietym aucie
Wymontuj alarm i napewno problem z aku sie skonczy. Kilka razy u znajomych demontowalem takie alarmy i problem sie konczyl.
-
Brak klaksonu ! Proszę o pomoc...
Obstawiam tasme. ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- Podepnij vagola moze cos wyjasni.
-
woda w obudowe ECU
Po pierwsze napewno zasniedzial przekaznik.Pod ECU znajduje sie przekaznik pompy paliwa wiec napewno to jest przyczyna ze auto nie pali. Powodem dostawania sie wody jest zazwyczaj peknieta obudowa gorna lub uszczelka tej pokrywy. Jesli ktos zdejmowal cala obudowe mozliwe ze nie osadzil jej na miejscu i dodatkowo mogla wyleciec ze swojego miejsca uszczelka pod cala obudowa ECU. Sprawdz tez czy masz mokry dywanik pod nogami od strony kierowcy oczywiscie.
-
Co ile KM wymiana oleju w skrzyni?
A ja po zakupie autka olej zalalem swiezy z aso bo lepiej zmienic niz pozniejbszukac sprawnej skrzyni. Jak dla mnie wymiana oleju raz na 10lat spowoduje ze nie bedzie juz trzeba go wymieniac tylko skrzynie. Gdzies kiedys wyczytalem ze trzeba zmienic po 200tys.
-
[B6 AVF] Czarnula biggmana - projekt full opcja [webasto, LED]
Polec sie Karol polecam:-) ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:49 ---------- Lodoweczka malinka.
-
Nie działają światła drogowe (długie)
Nie wspoerj sie z kolega Domin79 bo jesli chodzi o elektryke w naszych wozach wie bardzo duzo ;-)
-
Pseudo ''Chrom'' - opinie
Taki nie ori chrom zejdzie bardzo szybko i zrobi sie bialy. Lepiej sobie dac z tym spokoj. Zaloz pri ale pamietaj ze i ten ori przy zbyt mocnej chemi do mycia potrafi zrobic sie matowy. Z czarnymi listwami tego problemu nie ma ;-)
-
Drzwi tył avant podejda do sedana ?
Czesc z tego co wiem to beda pasowac jedynie ramke musisz przelozyc. Sam takiej operacji nie przeprowadzalem wiec moze wypowie sie ktos kto takie drzwi zakladal.
-
[ALL B6] Smarowanie prowadnic szyberdachu.
mam tak samo. Ponadto gdy mam uchylony do góry (szczelina) to raz na jakiś czas sam się zamknie. I jeszcze jak chcę otworzyć na szczelinę to muszę kilka razy nadusić włącznik żeby załapało W Twoim przypadku ewidentnie masz problem z wlacznikiem.Rozkrec go i podoginaj blaszke ze stykami i bedzie git.
-
pukanie przy hamowaniu
Kolego sprawdz klocki.Jesli sie skonczyly beda latac w zaciskach I pukac przy hamowaniu.
-
[ALL B6] Smarowanie prowadnic szyberdachu.
Wspominales ze zmieniales szybe wiec spróbuj jeszcze odkrecic silniczek(trzy zolte sruby).Podlacz go normalnie do lampki i przestaw pokretlo no otwieranie max a potem na pozycje zero. Przed zdemontowaniem silniczka musisz mieć prawidłowo domknięty szyber. Po ustawieniu silniczka zamontuj go na miejsce i sprawdz czy cos się polepszylo. ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- Nie powinno się smarować prowadnic szybra zwykłym smarem.Powoduje to przywieranie kurzu i piasku co w konsekwencji prowadzi do szybszego zużycia prowadnic. Należy smarować smarem do którego nie przywiera brud. ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- Można zastosować olej do smarowania lancuchow oraz amrtyzatorow rowerowych.
-
zalane auto
Sprawdz odpływy szyberka o ile posiadasz takowy.Jesli sa niedrożne będzie kapac na fotel i po słupku w okolice oslony kiery.
-
pukniecie przy hamowaniu
Wymien klocki przestanie pukac hi.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Fajnie było poznac nowych klubowiczów.Pozdro
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bez Marcina spot nie zaliczony!
-
Jaki to tunel?
Nic z tym nie zrobisz.tylko opcja 1din na 2din
-
Jak rozebrać osłony słupków bocznych?? Żeby dostać się do pasów bezpieczeństwa.
Jak bedziesz mial z czyms problem pytaj.
-
Uszkodzona lampa czy da się ją naprawić
Tego nie robi serwis tylko producent lampy Gdy montuja to pierwszy raz nie maja zlamanego kolka w lampie.Ten kolek dziala tak ze wciskasz go i juz sie blokuje w otworze.Dlatego musisz rozwiercic bo inaczej go nie wyjmiesz.