Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. tak nr 9. nr14 to czujnik temp wody
  2. https://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php http://
  3. chyba tak.podmienić i pokasować ew. błędy.błąd 561 często pojawia się z powodu wadliwego przepływomierza http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00561
  4. 10w60 to chyba syntetyczny olej.zalenie gęstszym typu 15w40 to kiepski pomysł
  5. tak jak zauważyłeś przepływka za mało pokazuje.przy ok 180km powinno być ok 150g/s możesz jeszcze zrobić logi 115+118 ale nie wiem czy coś pokażą jeżeli przepływka zaniża
  6. nie widać tych zdjęć.wklej je tu w temat
  7. a skąd ten nowy wyciek?
  8. zrób adaptację silniczka krokowego.spróbuj zmniejszyć mu obroty,chyba na 2 kanale to jest
  9. musi być spora dziura jak nie gaśnie po zatkaniu dolotu.zapewne kolektorem ciągnie na dole albo na górze na tych plastikowych deklach a na jaki silniczek krokowy wymieniłeś?bo niektóre nowe są od razu do wyrzucania
  10. michcio28810 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    jak masz osłonę pod silnikiem to daleko nie poleciała
  11. michcio28810 odpowiedział(a) na mati254 temat w Audi A4 B5
    sprawdź miernikiem ładowanie.może alternator albo regulator napięcia niedomaga
  12. to jakie tarcze polecasz?
  13. michcio28810 odpowiedział(a) na mati254 temat w Audi A4 B5
    ta ikona to przez słaby aku
  14. szukaj wycieku.magiel-pompa-przewody
  15. może być czujnik.sprawdz vagiem temperaturę na silnik i na zegary
  16. zobacz czy węże wchodzące do nagrzewnicy są ciepłe
  17. no tylko w przedlifcie jest inaczej.przy spryskach nie widać kabli.wchodzą w maske przy pokrywce komputera w podszybiu
  18. chwile sie nagrzewa.ja mam grzane i grzeją z zapłonem cały czas.pod pompkę nie bardzo bo włącza się ją tylko na chwile i nie zdążyłyby się nagrzać. a skąd wiesz że masz bez grzania?b5 bardzo często wychodziły z podgrzewanymi spryskami
  19. tak na odpalony.temp miałem na początku ok 100st,póżniej było jakieś 95st i po kilku godzinach się unormowało i stanęło na 90st.
  20. jeździłem dosyć długo i co jakiś czas odkręcałem korek od zbiorniczka.kilka razy wywaliło troche płynu.i długo nie leciało ciepłe powietrze.może być też uszczelka.kup sobie tester na zawartość spalin czy jakoś tak.a płynu ci nie ubywa?
  21. to zapowietrzony.jak wymieniałem termostat to później kilka godzin jeździłem i go odpowietrzałem.strasznie ciężko go odpowietrzyć
  22. dopiero przy 90st przełączył sie na lpg?
  23. szary silikon mega grey
  24. dokładnie.jak masz ładne ori lampy to przerób na bixenon.koszt mniejszy albo porównywalny z nowymi zamiennikami a jakość i ilość światła nieporównywalna
  25. michcio28810 odpowiedział(a) na aKiwiKiwiKiwi temat w Audi A4 B6/B7
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308225-modul-automatycznego-opuszczania-lusterek-po-wlaczeniu-biegu-wstecznego/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.