Treść opublikowana przez michcio28810
-
W którym dokładnie miejscu jest czujnik temp oleju?
tak nr 9. nr14 to czujnik temp wody
-
W którym dokładnie miejscu jest czujnik temp oleju?
https://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php http://
-
1.8t AEB + Brak mocy - Prośba o analizę logów
chyba tak.podmienić i pokasować ew. błędy.błąd 561 często pojawia się z powodu wadliwego przepływomierza http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/00561
-
Kontrolka ciśnienia oleju na niskich obrotach
10w60 to chyba syntetyczny olej.zalenie gęstszym typu 15w40 to kiepski pomysł
-
1.8t AEB + Brak mocy - Prośba o analizę logów
tak jak zauważyłeś przepływka za mało pokazuje.przy ok 180km powinno być ok 150g/s możesz jeszcze zrobić logi 115+118 ale nie wiem czy coś pokażą jeżeli przepływka zaniża
-
wyciek oleju -szukam dobrego mechanika
nie widać tych zdjęć.wklej je tu w temat
-
wyciek oleju -szukam dobrego mechanika
a skąd ten nowy wyciek?
-
Audi a4 b5 2.6 pomocy brak sił...
zrób adaptację silniczka krokowego.spróbuj zmniejszyć mu obroty,chyba na 2 kanale to jest
-
Audi a4 b5 2.6 pomocy brak sił...
musi być spora dziura jak nie gaśnie po zatkaniu dolotu.zapewne kolektorem ciągnie na dole albo na górze na tych plastikowych deklach a na jaki silniczek krokowy wymieniłeś?bo niektóre nowe są od razu do wyrzucania
-
Rezanie bixenonu
jak masz osłonę pod silnikiem to daleko nie poleciała
-
Problem z prądem
sprawdź miernikiem ładowanie.może alternator albo regulator napięcia niedomaga
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
to jakie tarcze polecasz?
-
Problem z prądem
ta ikona to przez słaby aku
-
Wycie przy skrecaniu b6
szukaj wycieku.magiel-pompa-przewody
-
Temperatura na liczniku 130+
może być czujnik.sprawdz vagiem temperaturę na silnik i na zegary
-
Ciągłe zapowietrzanie układu
zobacz czy węże wchodzące do nagrzewnicy są ciepłe
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
no tylko w przedlifcie jest inaczej.przy spryskach nie widać kabli.wchodzą w maske przy pokrywce komputera w podszybiu
-
[ALL B5] Spryskiwacze mgiełkowe - czy są w ogóle dostępne jakieś?
chwile sie nagrzewa.ja mam grzane i grzeją z zapłonem cały czas.pod pompkę nie bardzo bo włącza się ją tylko na chwile i nie zdążyłyby się nagrzać. a skąd wiesz że masz bez grzania?b5 bardzo często wychodziły z podgrzewanymi spryskami
-
Ciągłe zapowietrzanie układu
tak na odpalony.temp miałem na początku ok 100st,póżniej było jakieś 95st i po kilku godzinach się unormowało i stanęło na 90st.
-
Ciągłe zapowietrzanie układu
jeździłem dosyć długo i co jakiś czas odkręcałem korek od zbiorniczka.kilka razy wywaliło troche płynu.i długo nie leciało ciepłe powietrze.może być też uszczelka.kup sobie tester na zawartość spalin czy jakoś tak.a płynu ci nie ubywa?
-
Ciągłe zapowietrzanie układu
to zapowietrzony.jak wymieniałem termostat to później kilka godzin jeździłem i go odpowietrzałem.strasznie ciężko go odpowietrzyć
-
Ciągłe zapowietrzanie układu
dopiero przy 90st przełączył sie na lpg?
-
[TDI PD] Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
szary silikon mega grey
-
Bardzo słabe światła mijania
dokładnie.jak masz ładne ori lampy to przerób na bixenon.koszt mniejszy albo porównywalny z nowymi zamiennikami a jakość i ilość światła nieporównywalna
-
Lusterka
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/308225-modul-automatycznego-opuszczania-lusterek-po-wlaczeniu-biegu-wstecznego/