Treść opublikowana przez Mizur138
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Mam pytanie odnoscnie nowej kierownicy od TT czy do B7 potrzebuje dodatkowe okablowanie zeby ta kierownice podpiac,nie chodzi mi juz nawet o multifunkcje bo wiem ze jej nie bedzie. Ale mam taka kiere i chce ja wsadzic.
-
B7 Crew
Panowie na weekendzie zamierzam sie zabrac za wymiane kierownicy w mojej B7. Aktualnie mam kiere od B8 z multifunkcja,zamierzam ja wymienic na AUDI TT 8S0 2014/16 i tutaj pytanie,czy potrzebuje czegos dodatkowo,oczywiscie wiem ze multifunkcja nie bedzie dzialac.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Eh masakra.. Polecił byś jakieś środki do tego ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ślady na lakierze po nich.. strasznie mnie to irytuje a tym bardziej jak się człowiek przygląda eh. Wgl idzie coś z tym zrobić? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Siemka Potrzebuje srodka ktory ładnie poradzi sobie z odchodami po ptakach,bo niestety nie umyłem autka w czas i w niektorych miejscach zostały mi takie slady jak by ktos klej tam nalozyl. Probowałem podczas mycia jakos to wyszorowac ale nie schodzi za nic,moze mial ktos doczynienie z takim problemem. Pozdrawiam
-
Znaczenie ET Felgi
Dzieki Afrooo No i extra to wyglada a powiedz mi czy bardzo Ci przy skrecaniu obciera opona o nadkole na przodzie ?
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie ktos moze mial doczynienie z felga 9,5J i ET40 w A4 B7,jak to mniej wiecej bedzie wygladac ?
-
Audi A6 C7 by 7ups
Kosmos sesja Naprawde extra wozidlo i szacun za wlozona prace
-
Lampy ledowe Tył
Dzieki. Zamontowałem i sie prezentuje extra nie wiem czemu odradzasz
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Tez jestem mega zadowolony a tak jak mowisz zdjecia tego nie oddają,jedyny maly problem to szkoda ze nie idzie ich spasowac tak idealnie jak Ori
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Przy zakupie auta dostalem jako gratis Kolego odrazu zapytam zadowolony jests z ledow z tylu,miales jakies problemy z nimi ?
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
W sumie mam tez od cupry wiec jak bede zakladal to zrobie porownanie
-
Purple Haze Air Force C6 in progress
Fajna bryczka Kolego jesli to nie tajemnica mozna wiedziec gdzie malowales autko i ile czasu ? Bo planuje teraz swoje pomalowac w calosci a widze ze u Ciebie robota perfekt wykonana
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
http://www.maxtondesign.eu/produkt/a4-b7/front-splitter-audi-a4-b7-.html
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Coraz fajniejszy ten furacz,co do dokładki fajny pomysł tez do siebie chciałem cos z carbonem ale niestety DTM nie pasuje wiec zamowiłem w ala carbonie dokładke z maxtondesign. No i oczywiscie moc i moment na duzy plus Ładnie sie odpycha zapewne
- B7 Crew
-
A4 B7 Avant 1.8T STAGE I, DP, 373cc, Full S-Line, 1BV, Cupra, Radio Android 6.0 7" à la RNS-E :), LPG
Extra radio sam mysle o zakupie takiego,powiedz mi czy mozna instalowac swoje nawigacje ? Pozdrawiam
-
B7 Crew
Chlopaki tak z ciekawosci zapytam w naszych B7 w silniku 1.8T zbiorniczku płyn chłodzniczy nachodzi do zbiorniczka spowrotem po zgaszeniu czy jak ? Bo mialem ostatnio dziwna sytłacje ze przy zgaszonym aucie mam minimum gdy zapale autko i sie nagrzeje płyn sie zwieksza ( tak wiem ze to normalne ) i mam go miedzy minimum a max a pozniej jak postało troche autko to mialem mniej minimalnie niz minimum. Druga sprawa płyn mierzymy na rozgrzanym silniku ???
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Hehe no w sumie masz racje ale i tak jeszcze musze czekac ponad miesiac zeby to zalozyc,bo mniejsze rzeczy zamawiam do Nl a troche wieksze do Pl Chcialem jak najbardziej zblizone parametry felgi do moich obecnych wiec wyszlo ze jest 8,5J oraz ET36,w sumie jakos naciag mnie malo kreci a opony i tak wpadna 235/35/19 Zastanawiam sie jeszcze nad wymiana glosniczkow w Aucie i tutaj jest pomysł aby wsadzic glosniki ktore mial jeden kolega z forum,tylko wtedy musial bym przerabiac tunel na 2Din i zakupic rns lub cos wybrac z chinskich grajkow,w sumie mam swoja Alpinke ale i tak wrocilem do Concert 2 ze wzgeldow estetycznych : Głośniki Tył Audio system X165Em Evo Głośniki Przód Audio System Hx165 Sq Radio Kenwood DDX4016BT Tuba wmontowana W boczek Audio System R10FLAT Wzmacniacz Audi System M80.4 Hollywood CCA44 21mm
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Długo myślałem na temat nowej felgi i bylo mnóstwo pomysłów ale zawsze cos nie podpasowalo.tym razem juz podjołem decyzje choc do konca nie jestem pewien ale felgi zostaly zakupione i zobaczymy jak to bedzie wygladac na aucie,taki plus ze ori a tym sie najbardziej kierowalem Ale raczej dlugo nie zagoszcza gdyz bede polowal na ori cvt lub vps 310T/310/305 ale tutaj juz cena zabija wiec bedzie ciezko. A wiec decyzja padła na felgi RS6 wiec niedlugo wrzuce foty jak to siedzi na aucie
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Tak z ciekawosci spytam. Czy moze ktos podrzucic dziwek napinacza sprawnego ?
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Odrazu ładnie wyglada jak nizej jest Ładny kolor
-
Lampy ledowe Tył
Witam Ostatnio zakupiłem lampy ledowe do A4 B7 na tył. I sprawa jest nastepujaca na podanym filmie nizej jest prezentacja jak swiatła dzialaja i tutaj moje pytanie czy da sie zakodowac Vag-iem aby swiatło stopu jednoczesnie swiecilo z swiatłem przeciw mgielnym po nacisnieciu stopu.
-
Zawieszenie pneumatyczne AIR RIDE
Zeby nie spamowac,kogo polecacie aby zrobił i wlozyl air raid do mojej B7 ? Czy taki zestaw jest ok ? http://allegro.pl/zawieszenie-pneumatyczne-air-ride-audi-a4-b6-b7-i5255030991.html
-
[ALL B6] audiczka po roku :)
Kolego zadowolony jestes z tego radia ? Bo widze masz cos ala rns i widzialem je na Ali i tez o nim mysle.