Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Kolego stosowales u sb jakies dystanse ? bo fajnie kolo jest rowno z nadkolem a nawet chyba troszeczke wystaje,dokladnie nie widac tego na zdj.
  2. Koło robi robote.! Czekam na zdj juz na aucie. Sam mysle o takim wzorze ale kolor srebny,co do opon polecam bardzo sam mam ale RT2 i extra sie sprawowaly w sezon letni.
  3. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ma moze ktos na sprzedaz czujniki parkowania w kolorze LZ5C ?
  4. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kurde mogłem tutaj pisac bo potrzebowałem tez a na allegro naciołem sie dwa razy,dopiero za 3 razem dostalem ORI. Przekładal ktos z was dzwi tylnie,duzo roboty jest oraz ile mniej wiecej czasu trzeba poswiecic ?
  5. Witam Pisze z prosba o doradzenie jakie dystanse moge wlozyc do podanych parametrow. Zawieszenie Gwint 235/35/19 8,5J ET 35 225/40/18 8J ET 47 Przy ET 35 chciał bym uzyskac taki efekt,znow przy ET 47 wystarcza mi opony rowno z nadkolami,lub minimalnie sie chowajace. https://www.flickr.com/photos/jackk/1388795107 Pozdrawiam
  6. Swojego czasu jak sie interesowalem B8 to modele od 2012 byly juz poprawione czyli wersje ktore wychodzily 170 konne bo wczesniej 120 koni i byly tam poprawy ktore wymieniles. Niech ktos jeszcze sie wypowie na ten temat.
  7. Panowie jaki byscie polecili filtr powietrza stozek do 1.8T??.Aktulanie mam załozony K&N i zastanawiam sie nad AEM Stożkowy suchy filtr 3" 76mm Fujita.
  8. Panowie i tak kazdy bedzie jezdzil jak uwaza. Jeden załóży tak jak trzeba,drugi nie. Tym bardziej jesli ktos zmienia opony tak jak trzeba a nie jezdzi na oponie 4/5 lat. Sam mam felge 19 na lato i jezdzilem na 235/35/19 przy oznaczeniach 91 Y XL MFS ZR. Opona to Dunlop RT 2. Mialem kilka chamowan gwaltownych z 120 i samochod stawal w miejscu na tych oponach z czego jestem bardzo zadowolony,pewnie teraz sproboje innej marki i porównamy a nigdy nie bylo problemow z opona. Po sezonie letnim sprawdzalem opony i nie bylo niepokojacych oznakow,jedynie normalne zuzycie przez exploatacje. Wysłane z S7 Edge
  9. Kolego nie przesadzajmy,da sie jezdzic na 19 i nie jest tak strasznie jak piszesz. Co do tematu opon,do tej mocy wiadomo aby premium opony. Ja od sb polece dunlop sport rt2 i fajnie na nich sie jezdzi a tez watpie ze Arek caly czas wykorzystuje to 350hp na polskich drogach. Oczywiscie nie mowie o autostradach bo tam to wiadomo.Wysłane z S7 Edge
  10. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam Panowie. Mechanik wymienil mi termostat ale niestety zobaczylem dziwny przypadek ze w zbiorniczku plyn zaczal bulgotac minimalnie. Moze ktos z was mial tak ? Wysłane z S7 Edge
  11. Kolego mozesz dodac jakies zdj z autka itp bo jestem ciekaw. Oraz chetnie bym zobaczyl filmik jak to swieci w nocy np. Tez sie zastanawiam nad takim rozwiazaniem.Wysłane z S7 Edge
  12. Z tym to chyba ciezka sprawa [emoji14] Wysyłałem prośbę z 3 miechy temu i dalej nie ma akceptacji na spota przyjedżać a nie papierowi klubowiczeKolego nie kazdy jest tak w kraju ze akurat trafia na spota,bo ostatnio sprawdzalem kiedy to 8 stycznia jest a tu lipa bo jutro juz nl. Wysłane z S7 Edge
  13. W niemcowni 790 euro takie swiatełka,i nawet tam szal na nie panuje
  14. Z tym to chyba ciezka sprawa Wysyłałem prośbę z 3 miechy temu i dalej nie ma akceptacji
  15. Podjebki? - nie dziękuję.. No tak moj bład,zapomniałem ze ORI nie bylo z ET35
  16. Ładnie sie prezentuje ten RS LOOK
  17. Dziękować
  18. Panowie mam do was takie pytanie dotyczace oleju. Bo poprzedni wlasciciel autka lal troszke innego LM a ja zaukupilem inny LM. Moze mi ktos wyjasnic ktory lepiej olej lac do moich modow ktore mam w aucie. https://sklep-oleje.pl/pl/p/Liqui-Moly-Leichtlauf-High-Tech-5W-40/511 https://sklep-oleje.pl/pl/p/Liqui-Moly-SYNTHOIL-HIGH-TECH-5W-40/290
  19. Mateusz a nie lepiej 8,5J przy czym wtedy opona 235/35 i nie ma obcierania.
  20. Hybryda Ko3 Wysłane z S7 Edge
  21. Turbo przy przyspieszaniu lapie max doladowanie to powinno trzymac je do konca czy minimalnie spadac ? Wysłane z S7 Edge
  22. Miazga.! No i podstawa Quattro jest. To chyba kolejna fura ktora bedzie u mnie po B7 bo nic mi sie nie podoba tak jak A6 C7 w sedanie
  23. Kolego ostatnio u sb tez zaobserwowalem ten pzypadek. Przy normlanej jezdzie temp do 90 nagrzewa sie na odcinku do 10 km ale problem jest taki ze przy jezdzie 150-210 km/h wskazowka minimalnie opada,a po chwili sie podnosi na 90. Zadnego przegrzewania nie zauwazyłem.
  24. Witam Mam taki problem z podłaczeniem nie fabrycznego radia. Sprawa wyglada nastepujaco,zakupilem adapter dla glosnikow na tył a do tego sterowanie z kierownicy do radia nie fabrycznego. Gdy podłacze do radia adapter plus sterowanie z kierownicy radio sie wgl nie uruchamia,natomiast gdy podłacze sam adapter to naglosnienie gra całe ale juz nie mam sterowania z kierownicy,i na odwrot gdy podłacze sterowanie do kierownicy wszystko hasa jak trzeba ale znow gra aby przod. Z tego co zauwazyłem sterowanie z kierownicy tez ma adapter ale niestety do systemu bose i sa to kable rca. Radio ALPINE UTE-93DAB Moze wiecie jak to rozwiazac. Ponizej daje zamowione adaptery https://www.car-tronic.pl/adapter-do-sterowania-z-kierownicy-audi-a3a4tt-ctsad0022-p5930 http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i6579006153.html?reco_id=0fffed0e-c7b4-11e6-95ba-6c3be5bb71c8&ars_rule_id=201&ars_socket_id=30&ars_source=ars

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.