Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizur138

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mizur138

  1. Ładnie i z gustem Az mi sie przypomina moja była czarna
  2. Panowie chce odswierzyc temat nie zakladajac nowego. Jaki zestaw byscie polecicli na wymane glosnikow Audi ? Interesuje mnie wymiana przodu i tyłu,do tego wlozenie nisko tonowych do tylniej polki. Moj budzet to 1500 zł,oczywiscie radio Concert II Oraz jak wyglada sytłacja z montazem tweetera w dzwiach,trzeba cos wycinac itp czy wejdzie normalnie zamiast tweetera Audi?
  3. Ok to daj znać bo właśnie mogę tak próbować ale wolę się upewnić jak to jest Wysłane z S7 Edge
  4. A nie przypadkiem nie jest tak ze może odmówić skoro nie ma samopoziomu i spryskow? Wysłane z S7 Edge
  5. Witam Jest tutaj ktos do kogo bym mogl sie zglosic o ustawienie Bixenonu ? Chodzi o to ze nie ma samopoziomu i trzeba by było mi pomoc ogarnac ustawienie lamp,tak aby nie oslepiac innych.
  6. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok dzięki za słuszna uwagę. Pozdrawiam Wysłane z S7 Edge
  7. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie mam pytanie. Czy dużo zabawy jest z ustawieniem lamp bi xenon w B7,bez posiadana samopoziomu? Wysłane z S7 Edge
  8. Tak dokładnie Arek te słynne osramy ceną niestety odstraszają ale z tym pakietem wyglądają efektownie.Wysłane z S7 Edge
  9. Fela juz na miejscu I przy okazji im wiecej widze te swiatła tym bardziej jestem za nimi. I robi sie duzy dylemat...
  10. Bruuuum duzo zabawy jest z podłaczeniem rejestratora w taki sposob jak Ty to zrobiłes? Oraz jak Ci sie sprawuja opony zimowe,bo jednak zamowilem takie jak Ty masz
  11. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzieki Aby włożyć RNS co dodatkowo potrzebuje,oczywiscie mam tunel 1 DIN (chyba,nie znam sie na tym),był bym wdzieczny jesli mozna by bylo wymienic potrzebne rzeczy
  12. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Siemka Pany Wiecie czym moge pomalowac felgi a potem wrocic bez zadnego problemu do lakieru ori,słyszałem o jakies farbie guma. Moze ktos cos wie na ten temat.?
  13. Jeżdżę od 3 tygodni na dokładnie tym rozmiarze tego modelu Hankooka - polecam: ciche, ładnie trzymają przy obecnej pogodzie czyli ok 8 stopni i dość mokro. Ostatnio widziałem w Lublinie Bentleya Continentala na właśnie modelu w320 Dodatkowo na plus 9mm bieżnika w nowej sztuce. Sam sie zastanawiałem na tymi Hankookami, które w ADAC mialy dobre noty. Ktos jednak pisal szybko zuzywajacej sie mieszance (sprawdz opinie).Kleberow nie analizowałem ale z tego co widze to uklad bueznika producent bazowal na Dunlop winter sport i Pirelli sottozero. Letnie Hankooki dość szybko się ścierają, zimowe nie.Dzięki za informację bo zakupiłem ten model ale niestety 225/45/18 i myślałem czy brać inna czy dalej ten sam model ale 225/40/18Wysłane z S7 Edge
  14. Panowie co sadzicie o tych dwóch modelach? http://www.oponeo.pl/dane-opony/hankook-winter-i-cept-evo2-w320-225-40-r18-92-v-xl-mfs#117126336 http://www.oponeo.pl/dane-opony/fulda-kristall-control-hp2-225-40-r18-92-v-xl-mfs#122747950
  15. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A sorry Pomylilo mi sie ....
  16. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zależy kto jak ma auto obniżone Przy tej oponie którą zamówiłeś czyli 225/45/18 moim zdaniem najbardziej optymalnie będzie wziąć dystans 17 mm tak aby ET było 30 . Napisałem do Oponeo o mozliwosc wymiany oponek na inny rozmiar i calkiem mysle tez o zmianie modelu. Ale dziekuje za rade No jakos tak wyszło Widziałem ze sprzedajesz Rotora, czemu ?
  17. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ok dzięki za info. A jeszcze pytanie odnośnie dystansow do ET47 jakie najlepiej zastosować ? Wysłane z S7 Edge
  18. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hmm bardziej właśnie mnie ciekawi 225/45/18 bo zamówiłem takie na zimę do tego wzmacniane i teraz myślę czy dobrze zrobiłem i może ktoś jeździł na takim rozmiarze.Wysłane z S7 Edge Seves miał w swojej B6 i strasznie komicznie to wyglądało. Licznik przekłamywał itd. Przy złym ET felgi może obcierać. Et felgi 47. No to nie za ciekawie bd wyglądać. Tak doskonale wiedziałem że 40 tylko rozpedzilem się i zamówiłem 45 a opony już są u mnie. Wysłane z S7 Edge
  19. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Hmm bardziej właśnie mnie ciekawi 225/45/18 bo zamówiłem takie na zimę do tego wzmacniane i teraz myślę czy dobrze zrobiłem i może ktoś jeździł na takim rozmiarze.Wysłane z S7 Edge
  20. Mizur138 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie czy ktoś z was jeździł na oponach 225/45/18 w B7?? Wysłane z S7 Edge
  21. I jak kolego wszedł Ci zestaw 225/45/18 ?? Wysłane z S7 Edge
  22. Dzięki. Raczej nie to Autko stalo,bo wgl nawet nie rozważam sprzedaży. Wysłane z S7 Edge
  23. Dokladnie kupowałem stad http://allegro.pl/nakladki-na-lusterka-chrom-audi-a4-s4-b6-b7-11-00-i6258164622.html?snapshot=MjAxNi0wOS0yMlQxOTowNjoyNlo7YnV5ZXI7NjBiMDRkYzI2Nzk1ZGRlMjJjZGQ0MzMzYjQ2YmExNTEwYWRiZmQ4MjNlOTIxMDk3Njg2NWU5OWYzM2E0ZjVkZA== A dywaniki tutaj http://allegro.pl/dywaniki-welurowe-audi-a4-b7-2004-2008-kpl-haft-i6090108398.html?snapshot=MjAxNi0wOS0yNVQwODoyMzoxOVo7YnV5ZXI7Y2NkYzY2N2Y2NDI5MWFiZGQ0YmU0MzE1YjM2M2YzNWIzNDFiNjljYWQ4NDA3MTMzYzRkYTg5ZTY3NzkzMjIwZg== Zdjecia autka na zimowych felach wstawie dopiero w grudniu ;///// oraz zdjecia real zamowionych elementow bo dopiero wtedy bede w Pl.
  24. Pany bedzie ktos chetny na grill S Line ? Bo mam taki na sprzedaz w miedzy czasie wpadły nakladki na lusterka w chromie,nowe dywaniki z nadrukiem Audi A4 B7,Grill S4 oraz napis Quattro do grilla. Oraz pełen serwis wymiana oleju itp itp Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.