Treść opublikowana przez Mizur138
-
Radio Android
W końcu ktos załozyl tutaj odpowiedni temat i extra opisany i do tego przyda sie nie jednej osobie Ode mnie dodam ze radio jest extra i dzwiek tez jest super wiec nie ma co sie sugerowac osobami ktore mowia ze to chłam Niestety tylko jedyny problem jest z tyłem,sam troche sie z nim meczyłem i pisałem do roznych serwisow ale nikt nie chciał pomoc,tylko dodatkowe oplaty itp tak wiec super ze tutaj wszystko jest opisane co i jak
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Dzieki za pomoc,ogolnie mam ori z rs4 b7 ale myslalem ze poprostu ktos Ci to na nowo obszył itp
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kolego gdzie tak ładnie zrobiles galke biegow ?? Bo rozumiem ze to jest od RS4 B7 tak ??? i odana do regeneracji czy poprostu nowka sztuka?
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Zderzak moze i bym mial ale bez spryskow niestety jak cos to pisz na pw
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kolego rozmyśliłem się znowu,wystarczyło ze wróciłem do PL popatrzyłem na nią i pomyślałem ile pracy włożone wiec cóż chyba zostanie ona tutaj u mnie na zawsze ? Plan do 2.7Bi jest takie ze już jestem umówiony z pewnym warsztatem żeby to mi włożyli i zrobili tak jak trzeba juz w marcu. Oczywiscie plan poczatkowy to jakies 370hp. Pozniej zobaczymy co bedzie,bo mysle nad wymiana zderzaka z przodu na wersje RS4 oraz tył na DTM.
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Kolego jesli jeszcze nie zamontowales kiery to polece ci odrazu poszukac srebnych przyciskow ,estetycznie to lepiej wyglada a wiadomo lepiej teraz niz pozniej oraz dal bym ja do obszycia fajnie Taka rada odemnie
-
Polecane opony zimowe
Ja sie dziwie jak ludzie jezdza na tym najtanszym gownie... kazdy jak najtaniej kupic. Sam raz popełnilem taki bład i kupilem chyba achilles zimowke w rozmiarze 225/35/19 akurat tu byl argument zeby za duzo nie placic bo przez zime jezdze tylko moze z 5-6 dni. Ale szczerze powiem wam ze teraz wole kupic połke premium i niz kupic gowno gdzie moja letnia opona z polki premium lepiej hamowała w zime niz ten badziew ..... Tak wiec na gumach nie oszczędzajmy...
-
Polecane opony letnie
Panowie szukam nowych opon na lato w rozmiarze 235/35/19. Aktualnie jest to Dunlop Sport Maxx RT 2 . Co polecacie z półki premium ??? Jestem zadowolony z Dunlopa ale tez chciał bym uslyszec opinie na temat innych producentow. (Michelin,Pirelli,Goodyear,Yokohama) Najbardziej mi zależy na tym aby opony trzymały jak najlepiej na deszczu i suchym.
-
Polecane opony zimowe
a jak to jest wlasnie z takimi oponami co np leza 2 lata na magazynie ?? Bardziej mi tu chodzi o wlasciwosci
-
B7 Crew
Panowie co myslicie o takim przodzie zamiast S line oraz tył DTM. https://www.hofele-direkt.com/index.php?cl=details&cnid=91bcb9cc97e2965350f454b11151d82c&anid=8f4fc1bb764f0c539b3222d18a4fb42e&listtype=list&&
-
Polecane opony zimowe
Panowie a ja sie tak zapytam z czystej ciekawosci,wybralem model Dunlop Winter Sport 5 i mysle o wrzuceniu tego na felge 18 i o jakim rozmiarze moge jeszcze pomyslec niz 225/40/18 ?? A tez takie pytanie troche z innej beczki. Moze ktos pracuje stad lub zna osoby ktore pracuja w topowych serwisach z sprzedaza opon,i ciekawi mnie w jakich dokładnie miesiacach mozna zakupic najtaniej opony zimowe i tez na odwrot letnie
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Kurde poprawiłem posta pierwszego chodziło o prawe koło i w prawo sciaga... tak jak juz mowiłem dziwna sytlacja,moze tez opony juz zajechane ale no dalej i tak dziwne to dla mnie. Wczesniej czegos takiego nie mialem ale coz trzeba ogarnac temat.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Z tego co pamiętam są 2 wersje tego suba. Ja mam ta nowsza i wyszło jakieś 200 zł chyba a efekt jest fajny. Nie miałem z q7 więc nie mogę porównać ale polecam ten z Mazdy.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kiera jeszcze niestety w pełni nie działa,w sumie nie korzystałem w starej z sterowania to tutaj mi to tak szczerze nie przeszkadza. Radio zakupiłem gdzieś za 1600 zł na allegro,wersja 4gb. Sprzedawcy niestety nie pamiętam. Licznik to Depo 4w1 koszt 600 zł Sub akurat wszedł mi w koło zapasowe i jest zamocowany do bolca który już był tam na środku. Wszystko ladnie chodzi.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Najchętniej to bym wsadził fotele z RS4 ale narazie juz nic nie działam przy aucie bo w sumie nie ma co tam juz robic,to co chciałem to zrobiłem wizualnie. A tez mysle troche nad sprzedaza auta i przesiadce na A6 C7 w sedanie. Zobaczymy jak to bedzie.
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Widze ze u Ciebie jest to samo z ta dokladka od maxtona,irytuje mnie jej zakonczenie na bokach,fajnie by bylo jak by to zgrywalo sie z zderzakiem Ale jednak znow bede musial malowac dokładki bo teraz jest mat ale widze ze polysk wyglada tak jak trzeba,mogłem odrazu to zrobic.
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Dajcie spokoj z hamulcami od prosiaka,był temat na forum ze to ladnie aby wyglada a hamuje tak samo jak z S4 B7 i w dodatku trzeba kombinowac z felga,wedlug mnie zabieg nie wart uwagi,chyba ze chcesz sie chwalic duzym zaciskiem Wez taki zestaw jak ja mam i bedziesz mega zadowlony.
-
Strefa Śmiechu
Nie wiem gdzie to dac ale dla mnie akurat zabawne to było jak widzialem na live Głupota ludzka nie zna granic ? Szkoda tej B5
-
Logi A4 B7
Tak u mnie,myślę czy ogarniać to 1.8T czy wstawiać 2.7bi. Wiem wiem że to koszta ale koszta odstawmy na bok. Po logach coś widać jeszcze ??