Treść opublikowana przez k232
-
BRC Alba 32
BRC ma drogie serwisy ale jak oni zaloza instalacje to nie ma porównania, ja jak kupiłem swoje auto tez było BRC Sequent 24 ale ta instalacja miała 11 lat także swoje wysłużyła a ja nie zdążyłem jej przetestować porządnie choć kilka miesięcy jeździłem ale już wtryski były skończone i nie podobała mi sie taka jazda
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
Nagraj fimik odpalania po całej nocy przed wymiana. A od czego jest czujnik położenia walka rozrządu?
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
Strusio, nagraj filmik jak Ci odpala, bede miał porównanie ja tez Ci mogę nagrać jak byś chciał porównać ?
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
I co wymieniłeś zawory czy co bo już sie pogubiłem
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
Uszol, gdzie w adr znajduje sie ten czujnik położenia walu? Pewnie i ja go w ciemno wymienie bo po nocy już bardzo słabo idzie mu to odpalanie
-
2.8 ack pytanie i problem
I po wymianie czujnika pali od strzala?
-
Cięzko odpala na zimym silniku Pomocy!
U mnie po całej nocy tez trzeba zeby 3-4 razy pokręcił i wtedy zalapie tez mi sie to nie podoba ale olewam to, dopóki cos nie padnie to nie będę bez sensu dokładal kasy, może walnięty czujnik położenia walu? Chociaż byłby jakiś błąd na kompie a u mnie nic
-
Odcięcie zapłonu przy 4tyś
O proszę, to elegancko ?
-
Ocena instalacji lpg
Panowie jak powinno być ustawione rozgrzewanie wtryskow w kme nevo?
-
Dźwięk wtrysków LPG
No właśnie pokaż mi jak to powinno być skrócone i zamontowane, 18 odstawiam do ogarniętego gazownika to może by od razu to zrobił..
-
Dźwięk wtrysków LPG
Tu może i masz rację bo jesteś kolejną osobą, która o tych rzeczach wspomina.. Nie przeszkadza mi, że wtryski są na wierzchu ale faktycznie jak by skrócił rurki od wtrysków o połowę to na pewno inaczej by to wszystko się zachowywało..
-
Dźwięk wtrysków LPG
Panu już podziękujemy za krytykę. Instalacja zawiązana jest na sznurku i ledwo co już wisi..
-
Problem z temepratura
No tak wyzyk masz rację co do porównywania, na tel nie ujrzałem, że to DIZEL Co do kanałów też masz rację
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Co to za kozak pocinał A7 3.0 T koło godz. 12 widziany w Rudnej Małej, śliczny niebieski kolor..
-
Wysokie spalanie
Lepiej woda niż olej pamiętaj, to są uroki naszego Polskiego niezawodnego Paliwa.. Może Ci po prostu to paliwo gdzieś ucieka, jakiś wężyk sparciały jest i powoli sobie kapie? To jest nierealne, żeby tak żarło..
-
LPG, rozwiązanie z Listopada 2016, który zestaw
Ja u Siebie w sedanie mam butlę 70 litrów, wchodzi 55 litrów przy tankowaniu.
-
Dźwięk wtrysków LPG
No a na tym filmiku co nagrałem to je słychać bardzo głośno i nie wiem z czym to się je.
-
Dźwięk wtrysków LPG
Witam, Panowie, czy z linku poniżej możecie mi powiedzieć czy jeżeli auto działa jeszcze na benzynie to ten dźwięk z wtrysków LPG jest normalny? https://www.youtube.com/watch?v=8KAcQ-oNrA4
-
Odcięcie zapłonu przy 4tyś
Jak uważasz, ja kupiłem na szrocie uzywana ale oryginalna i działa do dziś
-
Problem z temepratura
Cos langista masz nie tak, moj po 4-5 km na zegarze ma już 90stopni. Jak postoi przez noc i jest -10 to po 7km ale tak długo to jeszcze w żadnym aucie nie miałem.
-
Odcięcie zapłonu przy 4tyś
Zrób logi dynamiczne to Ci ktoś powie jak przeplywka działa i czy faktycznie trzeba ja wymienić. Ja bym od razu 400 zł nie ładował gdybym nie był tego pewny..
- Odcięcie zapłonu przy 4tyś
-
wycie silnika po odpaleniu na zimnym przy temp poniżej 5 stopni 1.8 arg
Uuu... W tym nie za bardzo Ci pomogę ;/ Faktycznie odgłos ma jak z odkurzacza ale co to jest? ... Wiskoza raczej odpada.
-
Problem z temepratura
Czujnik temp silnika wymieniłeś czy czujnik temp płynu?
-
wycie silnika po odpaleniu na zimnym przy temp poniżej 5 stopni 1.8 arg
Albo ludzie nie potrafią opisać swojego problemu albo my nie potrafimy pomoc