Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

k232

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k232

  1. k232 odpowiedział(a) na Patrykgt temat w 1.8T
    A jak z tej aukcji kupisz to wiesz na co trafisz? Nie boisz się wydać 900 zł z przesyłką i nie wiedzieć co się ma? ;> Chciałeś Ałdi z turbo to liczyłeś, że będziesz szczęśliwie za darmo jeździł ?
  2. k232 odpowiedział(a) na januaryy temat w 1.8T
    Jak masz turbo to pasuje zmienić.
  3. A w Rzeszowie na E.leclercu potaniało 2 grosze, z 2.29 na 2.27 już trzyma się trzeci dzień
  4. Jak masz błąd mieszanki to jedź jak najszybciej do gazownika i niech porządnie ustawi LPG w czasie jazdy, zmiana świec nic Ci nie da na złą mieszankę.
  5. k232 odpowiedział(a) na tomeq2009 temat w 1.8
    A sprawdzałeś czy nie łapie gdzieś lewego powietrza ?
  6. Jeżeli stawia opór w czasie rozpędzania to pachnie mi tu lewym powietrzem.. Kup sobie jakiś płyn uniwersalny w sprayu i psikaj po całym dolocie, jak Ci zassie gdzieś lewe powietrze to będziesz miał już jakiś trop
  7. A w audi nie ma jakiegoś zaworka, który steruje powietrzem ?
  8. Podaj numer korka jaki kupiłeś do Siebie .
  9. Czyli w tym przypadku wystarczyło zmienić korek od zbiorniczka tak ?
  10. U mnie to samo, w czasie drogi straciłem ładowanie z alternatora i dojechałem ile się dało, później auto odpalało ale już bardzo słabo i wydaje mi się, że troszkę się cele w akumulatorze wygięły, zrobiłem regenerację alternatora i też mam ładowanie 13,7 ale jeżdżę i nie patrzę na to.
  11. Ja już zrobiłem 60k km z tymi obrotami ale dokładnie tak jak Ty piszesz. ? Wymieniam jeszcze reduktor i tyle dokładania ?
  12. To właśnie o to mi chodziło ?
  13. 400 zł za chiptuning do takiego silnika ? Troszkę chyba za mało
  14. @Rosomak91 a miałeś LPG w aucie ? Ja u Siebie z tym k**estwem walczę 4 lata ale został mi w aucie do wymiany reduktor gazu, i jestem bardziej niż pewny że to pomoże ?
  15. Ponoć te 3dB robi różnicę.
  16. @Beju możesz mi na zdjęciu pokazać co dokładnie od cewki odpiąć a co zostawić podłączone ??
  17. A czyli Ty masz dwa osobne czujniki a ja mam jeden na 4 piny.
  18. @Beju, nie spali cewki jak będziesz kręcił ? Gdzie w ADR masz osobny czujnik temperatury na dwa piny ? Ja mam tylko na 4.
  19. To wymiana termostatu jak nic nie pomoże to coś z nagrzewnicą.
  20. Porządnego mechanika masz z tego forum w Ostrowcu @kamil-vag Kamil, dobrze mówię? Siemka
  21. Być może i ma, termostat się przycina, słabo krąży płynu i coś może blokować klimatyzację. Nadmuch działa normalnie ?
  22. k232 odpowiedział(a) na wojtek234 temat w 1.9TDI
    W innych autach w których jeździłem czy to busy czy osobowe zawsze pokazuje tak a średnia się wylicza co 100 km. Pojeździj i zaobserwuj, jeżeli będzie za dużo to wtedy będziemy coś dalej myśleć
  23. k232 odpowiedział(a) na wojtek234 temat w 1.9TDI
    Komputer wylicza średnią, na to nie patrz. Zobacz po 100 km ile Ci pokaże komputer. Tutaj Ci wskazuje jak mocno dodasz gaz, im mocniej tym więcej Ci pokaże.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.