Treść opublikowana przez kt65c453
-
stałe szarpnięcia skrzyni w obrotach 1500-1900
rada jak w temacie tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/354046-stale-szarpniecia-skrzyni-w-obrotach-1500-1900/ moge jedynie przypuszczać że wypadła ci adaptacja , było na forum
-
stałe szarpnięcia skrzyni w obrotach 1500-1900
raczej wymiana oleju ci nic nie da , jedyna słuszna rada dzwonić do Bartka , on uleczy twojego multi. tu masz namiary na niego http://4rings.pl/ Wydasz na olej i nie wiadomo co zalejesz , a efekt zostanie,tak czuje ale to juz z guru od tych skrzyń rozmawiaj .
-
Czujnik ciśnienia klimatyzacji
a ten uszkodzony czujnik jakie podaje ciśnienie?? Bym szukał gdzieś przerwy albo zwarcia na kablu od tego czujnika
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
No ja mam spokój już jakieś 6 miesięcy Wysłane za pomocą Commodore C64 A czemu ma się sama podnosić? Trzeba ręcznie podnieść chyba że zastosujesz specjalne sprężyny, jest o tym temat Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Właśnie o to chyba mu chodzi bo w 3 litry asn dwumasy nie ma, jak z resztą nie wiem Wysłane za pomocą Commodore C64
-
generalny remont ASN
kolego wymienia ci pod warunkiem że masz ori cewki z jakimi auto opuściło fabrykę, jak ktos juz zmienił to nici z tego, tez sie cieszyłem a tu lipa, upewnij sie , jeśli masz zmienione możesz kupić używki z odpowiednim numerem założyć i dopiero na zmiane ,
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ty sobie żartujesz? Przecież właśnie koledzy o tym piszą wyżej, wysil się troszkę i przeczytaj parę postów wyżej Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Wg prawa na jednej osi musisz mieć takie same opony, jako ciekawostkę dodam że w UK można mieć jakie sobie chcesz i tak średnio co 5 te auto widzę z różnymi oponami na osi, ba nawet rozmiarami i profilami ale to już hardcore Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
225 celowo bo taniej czy niewiedza? Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Dokładnie, bo że wlepy różne ale rozmiary się nie zmieniają tylko cis, przypuszczam że w silniku 1,6 na wlepie będzie koło 15 cali a na 3 litrowy od 16 cali, choćby przez to że heble większe, ale wymiary nie zmieniają się, Troszkę mnie martwi że indeks nośności kupiłem o numer mniejszy niż XL, bo na mojej wlepie nie ma indeksu ale myślę że będzie dobrze Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Tak, ale rozmiary się pokrywają , Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Miliony pytań więc ori wlepa a4 b6 3.0 Wysłane za pomocą Commodore C64
-
nawiew szwankuje
Ja tam nic nie wiem o antenach na dachu bo myślałem że wszystkie ori są w szybach tylnych ale to wymaga potwierdzenia Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Było na ten temat w tym poście wcześniej, o ile dobrze pamiętam do 17 235/45 producent zaleca ale to tylko tak mi świta coś więc warto sprawdzić w wiarygodnym źródle Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Ja do tego bym dodał 245/45 17 140, GPS 129, GPS w komórce i radiu A4 b6 Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Ja tylko napisałem jak miałem, teraz mam zimowki w ori rozmiarze i się zgadza z GPS, owszem 16 cali ale teraz jest jak. Ma być, Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Ja piszę jak miałem, licznikowo 130 a GPS nie całe 120 Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Nie mam co liczyć, przeklamywal mi o 10 km i rozmiar jest zły bo producent podaje 235 Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Dla b6 234/45 17 Przy 225/45 17 przekłamanie. Na liczniku miałem 10 km/h Ale mowa była wyżej o b7 a tam nie wiem, i nie patrzcie co zaleca strona typu oponeo.pl itp bo tam często sugerują źle, tylko wlepa albo dane producenta Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
Czytałem o nich dużo pozytywnych opinii ale nie ma ich w rozmiarze który mnie interesował czyli 235/45 17 albo ja nie znalazłem Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony letnie
ja teraz kupiłem michelin primacy 3 235/45 17, mam nadzieje że są warte ceny
-
Kłopoty z olejem
Jak tak piszecie o tym oleju to zaczynam wierzyć w autentyczność mojego przebiegu, choć sądzę że to nie realne Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Klapki kolektora ssącego w Audi A4 B6 3.0 ASN
A to nie w tym kanale się sprawdza fazatory? Jak tak to to działa tylko z obciążeniem, 3 bieg i ogień to zadziala Tak myślałem na głos ale tu raczej nie o to chodzi, ale skoro koledze klapki działają a nie czuje mocy powyżej 4 tys radzę sprawdzić tez fazatory Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
A to może będzie poduszka pod skrzynia, tak tylko strzelam Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Bart nie denerwuj się Olej to hehe Wysłane za pomocą Commodore C64