Treść opublikowana przez kt65c453
-
Polecane opony zimowe
Ten pierwszy to ori audi, zresztą masz wlepe w drzwiach kierowcy rozmiaru Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Nawiew błędy
Po skasowaniu błędów mogłeś zrobić nastawy podstawowe bo są rozjechane i może to też być przyczyną, jak coś wyskoczyło to napewno nie będzie lepiej tylko gorzej Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Polecane opony zimowe
mam dylemat, michelin alpine 4 czy alpine 5 czy ContiWinterContact TS830 ContiWinterContact TS850 a może cos innego?? rozmiar 16 205 ,55
-
Kłopoty z olejem
Tam miało być 14000 a nie 1400 Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Kłopoty z olejem
ja mam motula x-clean i od wymiany ledwo mi spadło od poziomu max, może 2 mm na bagnecie,nic nie dolewane , przelatane już 1400 km (edit 14000 a nie 1400)
-
Zdjęcia naszych instalacji gazowych
nie moge załadować fotki , spróbuje jutro okazało sie że mam wiecej niz ful hd foto i nie chciało się załadować, a żeby wejść na strone to trzeba kliknąć link " Image upload with " tu do adminów , cos macie pokopane bo jest nie tak, spróbujcie dodać foto . takie miałem foto jak akurat była zdjęta osłona
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dla pewności zapytam , z wlepy 1KP i 1LT czyli przód mam 312 ? tarcze 100.1242.20 Otto-Zimmermann http://www.ebay.co.uk/itm/ZIMMERMANN-100-1242-20-FRONT-BRAKE-DISCS-4B0615301A-/381028324603?hash=item58b70ed4fb:g:N0MAAOSwEppURYg5 klocki FDB1717 http://www.ebay.co.uk/itm/Front-Ferodo-Premier-Brake-Pads-FDB1717-/370711895228?hash=item5650269cbc:g:v3sAAMXQIBBRC7Qo Dobre to będzie?? Chyba że ktoś mi pomoże i skompletuje zestawik i wyśle do uk ??, bo tu ceny zabijają , a tak będzie pewność że zakładam i będzie pasować , kuriera moge sam zamówić więc nie będzie kłopotu z tym
-
co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
Tak zrobię, pisząc sprowadza, tzn kupie w pl na alledrogo i żona mi wyśle, ale podejrzewam że to w innym miejscu, jak idą dwa przewody miedziane do butli to jeden wykręcając okazało się że nie wykręcałem tego przewodu tylko razem z nim taka mała mówka i to z niej ucieka czyli między wielozawor em a mówka (tylko podejrzenia ) O tak jak na tym foto, wykreciło się tam gdzie strzałka nr 1 (foto poglądowe to nie mój wielo zawór ) jak tam jest to uszczelnione?? Wysłane za pomocą Commodore C64
-
co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
Tak macie rację, ale takiej w UK nie dostanę, ale chyba trzeba będzie sprowadzić bo dziś jak wsiadałem do auta czułem gaz, musze spryskać płynem i zobaczyć gdzie ucieka, bo odkrecilem też przewody do silnika i ten do tankowania Wysłane za pomocą Commodore C64
-
co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
Zbiornik mam 55 litrów, wchodzi 38 około, ile powinno? Juz wiem 44 (80 proc) wiec będzie tuning zbiornika Powiedz kolego czy jak otworze butle to złoże na te same uszczelki? Będzie szczelnie? O ile podgiac pływak żeby z 38 weszło 45 (okolo) żebym 100 razy nie otwierał, pozdrawiam oki, butla otworzona, pływak podgięty , weszło 47 litrów, jest oki tak zostawiam, teraz ciekawe do ilu instalacja opróżni i ile wejdzie kolejne tankowanie, bo gaz z 10 minut upuszczałem bo niby już się przełączył na benzynę sam bo spadło ciśnienie , ale przełączył na mocnym obciążeniu,
-
Ubywa płynu chłodniczego
a może masz webasto i tam zwykle ono jest
-
Wypadanie zapłonów - dwa błędy
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/251002-wypadanie-zaplonu-szarpanie/page-7#entry4617126 To jest o 3.0 asn nie wiem jaki masz silnik ale idź tym tropem Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Wypadanie zapłonów - dwa błędy
Kolego zaśmiecasz forum, o wypadaniu jest podpięty temat i tam pisz Wysłane za pomocą Commodore C64
-
co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
jeśli masz jakieś zdolności,to możesz wymienić sam,koszt nowego zbiornika i do tego zapewne wielozawór wyniesie około 500zeta Wielozawor? A to nie podejdzie ze zbiornika który mam? Tam nigdy nie zaglądałem wiec nie mam pojęcia jeszcze, Oko obejrzę zbiornik i będę wiedział, tnx za podpowiedzi. Wysłane za pomocą Commodore C64
-
co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
Jak to skontrolować? Ustawić? Wysłane za pomocą Commodore C64
-
co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
Nie wiem jaki, max 38 litrów wchodzi, a mówią za 72 zbiornik w chodzi Wysłane za pomocą Commodore C64
-
co powiecie o tym czekam na odpowiedzi
u to nie wiem czemu ja mam zbiornik co max mi wchodzi 38 litrów i denerwuje mnie to, oczywiście awant, ile koszt wymiany zbiornika?? Mogę to zrobić sam??
-
Problem z siłą nawiewu
a ja zalecam adaptacje, tez miałem nawiew zależny od prędkości ale u mnie było odwrotnie bo im szybciej mniej powietrza, adaptacja i po problemie
-
Logi z trasy proszę o rade
końcówkę miałem problem żeby nie było bardzo ubogo , dałem korektę po obrotach i tak jest, teraz zmniejszyłem korektę na dużych niewiele a na 2000-4000 troszkę dodałem, poczekamy zobaczymy jak będzie w kanale 32 po jakimś czasie Czy to ustawienie jest juz bezpieczne dla silnika?? No raczej lepiej niż to http://vaglog.pl/log_241798.html w skali 1-10 jak jest ustawione?
-
Logi z trasy proszę o rade
Oki co mogłem to zrobiłem, wyczytałem ruwniez że moje wtryski lubia przedział 1,2-1,7 wiec poszło za rada kolegi na 1,4 i wszystko oki , parę razy było w palnik , było tez do odcinki , potem ogólnie użytkowanie, proszę o jakieś sugestie http://vaglog.pl/log_242053.html
-
Logi z trasy proszę o rade
jutro przestawię na 1,4 , szczególnie że wyczytałem że przy 6 tyś obrotów wtryskiwacz otwarty na 20 ms juz zapętla a ja na mapie na maxa mam juz 25 ms, tylko martwi mnie kwestia że im wyżej tym wtryskiwacze dostają po d*pie , ale ważniejszy silnik i jego warunki pracy niż wtryskiwacz
-
Logi z trasy proszę o rade
zalecane mam max 1,2 wiec nie zawiele 1,4 ?? Spróbuje jeszcze korektę rpm bo ubogo jest na wyższych obrotach a strojone było w przedziale ~1500 rpm (1250-2250) bo to automat i w tym zakresie jest oki
-
Logi z trasy proszę o rade
wojowałem ale jak daje w palnik to jest źle, ciś nie spada z 1,17 do 0.96, nie wiem czy mapy zbierać na zmianie biegów: ręcznie na drive czy może sport . To jest multitronik i w miescie silnik kręci się w okolicch 1100 w trasie dojdzie do 1700 http://vaglog.pl/log_241903.html Bez dużego obciążenia nie jest chyba źle, dopiero jak silnik mocno obciążony to widać braki, możne zagiąć jakoś ten model?? Choć jak patrze na prędkość obrotową silnika to widzę im większe obroty tym bardziej ubogo, zapomniałem o korektach rpm może to to?? Podsumowując, robić mapę benzyny od nowa?? w jakim trybie skrzyni robić mapy benzyny i w jakim stroić auto?
-
Logi z trasy proszę o rade
Mam multitronic wiec jak dam "symulowany"3 bieg nie, redukuje chyba że wcisnę kickdown, kolanko juz zmienione i dziwie się jak ludzie mogą robić takie druciarstwo a rura okolice 30 zł, Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Logi z trasy proszę o rade
Ma korekty po rpm, chce je zrobić odrazu, najpierw jeszcze zmienię kolanko dolotowe bo moje jest klejone (tak kupilem) a druciarstwa nie lubię, nowe czeka na zmianę wiec nie widzę lepszego momentu niż przed strojeniem, I co myślicie o tym https://kme.eu/product,products,66.html Ja mam soft sterownika 3.0 j wiec będą działać wszystkie funkcje Wysłane za pomocą Commodore C64