Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszaq92

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszaq92

  1. Zaraz, czyli rozumiem że głośniki z tyłu mam tylko potrzebny jest ten moduł żeby zagrały? jeśli tak to było by świetnie.
  2. Odpuść sobie allegro, pisz do użytkownika Tomnik tutaj na forum Sprawdzone, polecam.
  3. -listwy drzwiowe s line (oryginalne, nie te z allegro) -dokładki zderzaków przód, tył -końcówki tłumika większe -przyciemnione szyby -przyciemnione reflektory przód -oświetlenie led
  4. Witam, Mam autko bez nagłośnienia w tylnych drzwiach i to właśnie chciałbym zrobić, czy trzeba coś kombinować z kablami czy one już tam będą w miejscach na głośniki? i drugie pytanko czy jeśli nie mam subwoofera w boczku to czy mogę go podłączyć normalnie czy też trzeba bawić się z kablami?
  5. Będzie,polecam.
  6. Felga 18 i od razu będzie inna fura ale to na wiosne już raczej.
  7. Ja bym jednak sobie darował kupowanie tego gówna z elektronicznego, niech kolega kupi sobie od Tomnika moduły i będzie zadowolony
  8. Motul Specific 5w40 - 138zł filtr powietrza - LX 819 - 46zł filtr oleju - OX 143D - 19zł filtr paliwa - KL 147D - 53zł filtr kabinowy LAK 93 (z węglem aktywnym) - 65zł
  9. Mój ojciec w pasku miał podobnie, okazało się że przepływomierz nie wyrabiał.
  10. postawiłeś na Armeńców ? Ta,zaryzykowałem
  11. zj***li mi kupon :/
  12. miszaq92 odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Co człowiek to opinia, jedni zregenerowali i jeżdżą, innym z kolei wysrała się po 10kkm także decyzja należy do Ciebie. Za nową będziesz musiał sporo kwitu wyłożyć.
  13. Podobno to była operacja kolana z dodatkową kalibracją teraz już będzie strzelał celnie.
  14. miszaq92 odpowiedział(a) na SzybkiStasiu temat w 1.8T
    Wyjęcie i włożenie turbiny to około 300zł, koszt regeneracji w dobrym warsztacie 800-1200zł
  15. Ponownie zamówione oleje, filtry i ekspresowa dostawa, dzięki Marcin
  16. a po co kluczyki? Wymieniasz pompke i wsio, wszystko wróci do normy.
  17. Kup normalne, obij kevlarem i będzie się mniej zużywało
  18. z Armenią będzie to samo
  19. to jest totalna farsa
  20. Możliwe, że nie domaga jeden z bezpieczników.
  21. http://pl.vector.me/browse/730958/audi_quattro
  22. Nie, nie ma. Kup nowy akumulator. Varta, Centra lub coś z długą gwarancją. Minimum 75Ah z dużym prądem rozruchowym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.