Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damian92x

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez damian92x

  1. Jesteś pewien kolego? Czytałem na a3-club, że niby pasuje, ale ktoś nie doprecyzował czy pasuje wieloklin czy wtyczki. Albo jedno i drugie Kolega ma 2001 rok w A3 więc polift, ja auto z profilu.
  2. Panowie orientuje się ktoś czy kostka airbaga w A3 8L (polift) jest taka sama jak u nas? Znajomy ma u siebie 4 ramienną i zastanawiamy się czy pasowałaby do niego moja 3 ramienna.
  3. Przy przestawionym rozrządzie też możesz mieć zaniżone wartości przy pomiarze. A te wartości z grupy 093 bliskie 0 nie są.
  4. damian92x opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Potrzebuje nr katalogowy przełącznika do mojej b6 bez auto. Rok produkcji 01/2002.
  5. Zastanawiam się właśnie nad tunelem, przełącznikiem świateł i schowkiem pasażera. Będzie wszystko pasować? Concert III z exeo też pasuje?
  6. Witam Panowie, czy ktoś wymieniał coś w środku swojej B6 na exeo? Co z tego auta pasuje do nas? Przełącznik świateł, tunel środkowy, schowek pasażera, fotochrom?
  7. Jakbyś dokładnie przeczytał temat to byś zauważył, że już mam auto polakierowane.
  8. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ile może być wart komplet kratek zderzaka? Zmieniłem wszystko na s-line i mi to zalega.
  9. Czy osoba która wczoraj założyła konto powinna coś lub kogoś polecać? Śmierdzi mi to lewym kontem
  10. W przypadku darowizn do kwoty 9637 złotych nie ma obowiązku składania dokumentów w US. Jeżeli taka darowizna przekracza w/w kwotę to wtedy należy to zgłosić w US. Jeśli jest to darowizna w I linii pokrewieństwa to jest to tylko informacja dla US o darowiźnie, ale nie płacimy od tej kwoty podatku! Płacimy jak nie zgłosimy, a US się dopatrzy
  11. LY7Q więc nie jest taka typowo srebrna.
  12. Panowie czy ktoś ma pożyczyć miernik grubości lakieru? Jutro jadę ze szwagrem oglądać autko. Oczywiście nie za darmo
  13. damian92x odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie jest tu ktoś z okolic miejscowości Zwoleń? Szwagier chce kupić a6 c5 4.2, a mamy 350 kilometrów do tej miejscowości. Może ktoś by obejrzał za flaszkę i porobiło real foto? Jutro chcielibyśmy tam wyjechać. To ta sztuka http://allegro.pl/audi-a6-c5-4-2-b-quattro-alu-18-recaro-160-tys-i6524790958.html
  14. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest tu ktoś z okolic z Radomia? Szwagier chce kupić a6 c5 4.2, a mamy 350 kilometrów do miejscowosci Zwoleń. Może ktoś by obejrzał za flaszkę i porobił real foto?
  15. Póki co nic konkretnego nie mamy ustalonego. Napisz jakie Ci pasują to coś będziemy myśleć.
  16. Tomek ja robiłem całe auto u jednego z lakierników więc jak masz ochotę zobaczyć jak wygląda po robocie to zapraszam.
  17. Sławek ja miałem na myśli raczej audi-tematyczny spot niekoniecznie samych A4. Może ktoś się zadeklaruje mamy tydzień czasu jak się nie uda to przesunie się na inny termin lub tak jak wspomniałeś z tymi gokartami.
  18. Panowie proponuje mini spocik w przyszłą sobotę. Kto się pisze?
  19. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kiedyś Wandej, a teraz to chyba nikt
  20. Jak chcesz to naprawiać to weź pod uwagę, że wymieniając drzwi jedne i drugie masz błotnik przód i tył do cieniowania oprócz tego. Kwota w miarę ok, jakieś drzwi niepogniecione kupisz 2x za 600-700 zł, do tego listwa 150 zł, a reszta na lakierowanie 4 elementów. Coś tam zostanie raczej.
  21. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chodzi mi o to czy tylko z góry się ją klei czy to miejsce gdzie schodzi się ze światłem stopu też? Ma przylegać przy szybie?
  22. damian92x odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie wrzuci ktoś zdjęcie spasowania lotki z szybą w avancie? Jutro wklejam i fajnie by było wiedzieć jak ma być Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
  23. Jeżeli Audatex nie przewiduje technologicznej naprawy uszkodzonych drzwi to jak mają go zmusić do ich naprawy? To jest szkoda z OC sprawcy więc auto ma zostać przywrócone do stanu sprzed szkody więc nie ma mowy o szpachlowaniu. Co nie znaczy, że z ubezpieczycielem nie można wygrać. Naprawa bezgotówkowa jest rozwiązaniem dla leniwych, bo jakość usług blacharsko lakierniczych w ASO pozostawia wiele do życzenia. Płaty drzwi (przednie i tylne) do wymiany, listwy do wymiany. Koszt naprawy powyżej 3 tyś. Ja nic nie wspomniałem o ASO, napisałem tylko, że jeżeli zależy mu na porządnej naprawie to niech robi bezgotówkowo.
  24. Jak chcesz to kolego porządnie zrobić to nie czekaj na wyceny, bo przeważnie proponują takie pieniądze, że na nic nie starczy Rób bezgotówkowo wtedy wymieniasz sobie wszystkie części i z bani.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.