Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
moje pytanie brzmiało ,,ILE ZA CAŁOŚĆ" więc chyba jasne że 2500 to za całość ?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
a ja zauważyłem że jak włączam samochód i klime i odrazu daje z 23 stopni to w ogóle nie śmierdzi, zaś jak włączam z LO* to wali jak z paszczy psa ECON dzisiaj sprawdzę
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
super, dzieki za dokładny opis ile za całość zapłaciłeś ?
-
[BPW] Moje Audi szarpie i nie ma mocy
dokladnie, szkoda że najpierw nie wszedłeś na forum i nie poszukałeś polecanych warsztatów. nie było by tego problemu. a tak to szkoda 4 K
-
[BPW] Moje Audi szarpie i nie ma mocy
a ile zapłaciłeś tamtemu magikowi ?
-
Jak ''Dorejestrować'' współwłaściciela ?
tak, ja jej powiedziałem że mi wystarczy tylko wpis wiec powiedziała że nie ma problemu. super o taką odpowiedź mi chodziło. wszystko jest tak jak opisał kolega audicoman i mateo85 dziekuje i pozdrawiam
-
Jak ''Dorejestrować'' współwłaściciela ?
już wiem, najpierw wydział komunikacji. urząd skarbowy to mój obowiązek, nie zdążyłem spytać jeszcze o jedno bo padł mi telefon... czy po adnotacji i wpisie w wydziale komunikacji mój tato jako współwłaściciel jest już prawomocny i mogę wyliczać OC już np; jutro z uwzględnieniem współwłaściela ? \ sorry za małso maślane
-
Jak ''Dorejestrować'' współwłaściciela ?
aha czyli z umowami iść do komunikacji najpierw... ok, jak wygląda to dalej ? ona czyta umowe spisuje jakieś dane wystawia mi adnotację a ja potem idę do skarbowego wypełnić Pit i bajka ? okej
-
Jak ''Dorejestrować'' współwłaściciela ?
kolega z ubezpieczeń tez mi tak mówił jeżeli chodzi o przypisanie współwłaściciela auta to słyszałem również że wystarczy przepisać 10% i już ''tata'' staje się współwłaścicielem co upoważnia nas do jego zniżek. czyli tak: 1) spisanie umowy darowizny części samochodu 2) zaniesienie jej do urzędu skarbowego ( co tam robią ? pieczątki dają i papa ? ) 3) zgłoszenie się do wydziału komunikacji w celu wypisania adnotacji o współwłaścicielu 4) tworzenie nowego OC ciesząc się zniżkami współwłaściciela
-
Jak ''Dorejestrować'' współwłaściciela ?
Witam, mam problem otóż do tej pory udawało mi się załatwiać bardzo tanie OC jednak świetne czasy się skończyły i jako że jestem jedynym właścicielem samochodu i nie mam prawie żadnych zniżek kminię czy można zrobić teraz manewr ''dorejestrowania'' współwłaściciela samochodu (taty) tak aby polisa policzyła samochód na jego zniżkach. hjest taka możliwość ? proszę o szybką odpowiedź sprawę chciałbym załatwić od ręki. (kolega mówił że jest możliwość spisania umowy darowizny samochodu, dostarczenie jej do urzedu skarbowego, nastepnie kierujemy się do wydziału komunikacji, bierzemy wypis i możemy wtedy robić nowe oc na współwłaściciela) jak to jest ?
-
[BPW] Moje Audi szarpie i nie ma mocy
oddaj mu z powrotem w ramach reklamacji, niech znajdzie przyczyne... co dokładnie robiłeś ? remont generalny ?
-
konserwacja podwozia
w sumie za wstrzyknięcie tłustej cieczy w profile to nawet 500 jest sporo. Tylko czy jest to w pełni zgodne ze sztuką? Bo jeśli należy wszystko dobrze przygotować, wyprzeć wilgoć itp., to jest to czas, a każdy czas w warsztacie jest liczony. Im więcej gimnastyki, tym drożej. Znajomy robi konserwację za 1300, powiedział że tej tańszej wersji nie chce bo to co oni tam robią to sobie by sam zrobił. Auto zostawia na 4-5 dni i przez pierwsze 2 dni oni ten samochód przygotowują do konserwacji i nie chodzi tu odkręcenie plastików od spodu i wyskrobanie błota. mordko, wydaje mi się że to co zrobi człowiek który się na tym zna w zupełności wystarczy 14 letniemu samochodowi, wydawać 1300 na zabezpieczanie przed korozją to absurd. jestem w 100% przekonany że to co on mi zrobi starczy na dlugie lata jazdy samochodem te 1000 zł lepiej dołożyć do zawieszenia Lemforder
-
Wahacze SKV
no tak, na forum napisano że koniec września początek października, jednak w rozmowie prywatnej miał być początek września za dużo Was Panowie na jednym koncie
-
konserwacja podwozia
dlatego mówię, jak ktoś sie zna i wie co kupić a na dodatek jest Twoim znajomym to naprawdę usługa nie kosztuje dużo z tego co wiem to środki nie są wcale takie drogie
-
Wahacze SKV
i kiedy wahacze do B6 w koncu ?
-
konserwacja podwozia
u znajomego za 300 w autoryzowanym salonie za 1300 jak ktos się zna to niczym sie nie różni
-
2.0 Tfsi B7 a 2.0 Tfsi B8
sorry, jak widać sam byłem w błędzie
-
konserwacja podwozia
odświeżam, ja właśnie szykuję się na taki zabieg u znajomego. planuję zostawić samochód na lata (min.3) więc zabezpieczenie zawsze się przyda.
-
2.0 Tfsi B7 a 2.0 Tfsi B8
tak, problem poboru oleju występuje w obu przypadkach
-
Wahacze SKV
czekamy na kolejne opinie o wahaczach od testerów
-
Siłownia
współcześni lekarze a proponował antybiotyk do treningu ?
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
spoko, wierzę że to się sprawdzi i wspieram akcję jednak niech ktoś po zrobieniu 50TKM powie że od wymiany do wymiany po remoncie generalnym (+robota z pierścieniami itp) nie bierze GRAMA OLEJU to wtedy potwierdzi się to w 100%
-
Szarpie powyżej 2,5tyś obrotów świeci EPC, ESP,CHECK
dokladnie, kody błędów by się przydały fajnie że mechanik zalecił zmiane czujnika położenia wału za 200zł bo ,,takie były błędy'' a później powiedział o przetartych kablach kolejność powinna być odwrotna.
-
Siłownia
zalezy na jakim jestes etapie i czy przyjmujesz sterydy
-
Wahacze SKV
za robotę to ja akurat płacę grosze, zaryzykuję z tymi wahaczami, jeżeli okaże się że po 20 tysiącach będą się sypać, wtedy kupie lema i zawieszeniem przejmować się nie będę pzdr