Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Siłownia
niepotrzebne obciążanie wątroby i trzustki jak dla mnie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tu też są ludzie którzy się na tym znają. cofjnij temat o parę stron i będziesz wiedział co i jak w sprawie wahaczy zgłoś się do @ Wandej
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
nie ten dział chłopie, załóż osobny temat. NIE OFFTOPUJ
-
Sprzedaż A4 b6 Avant na części, czy w całości
nie chciałem robić offa ale jak kolega zaczął zgadzam sie, zrobiłeś auto za 14 kafli. ja to już bym nim jeździł, włożyłeś chyba pół nowego auta więc opłaca się taki zabieg ?
-
Drgania przy ruszaniu z jedynki i wstecznego ( zaczyna telepać autem )
a może dwumas ? pojedź na 5 biegu od 1,5K-2K obrotów i zobacz czy nie telepie Ci mocno furą
-
Sprzedaż A4 b6 Avant na części, czy w całości
współczuję, wsadZić drugie tyle w auto JA MYŚLĘ ŻE CHYBA lepiej jednak opchnąć w całości
-
[B6 ALT] Zespół napędu regulacji - kierownica powietrza
super instrukcja, dzieki, zastosuję się do tego. , pierwsza proba sprawdzenie kabelkami, dźwignia się nie przesuwa, słychać jedynie terkotanie w gruszce zrobiłem tak dwa kable akumulator wypiałem ten wężyk ze zbiorniczka (najkrótszy bo chyba innych nie ma) zassałem strzykawką i sprawdzałem piny. słychać tylko delikatne trykotanie w gruszce zasysa wychodfzi na to że problem jest z zaworiem, bo jak już mówiłem membrana jest calutka ;O
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
spoko zabiore się do tego jakoś niedługo, włącznie z oklejeniem listw dekoracyjnych
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
no nie wierze gość pomalował tunel i gładziutko wyszedł z tym podgrzewaniem dobra sprawa więc muszę przemyśleć. najpierw spróbuję zwykłym akrylowym i zobaczymy efekt thx
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
no to jak polecisz kilka stron wcześniej to sie dowiesz że wymiana pierscieni na takie same nie ma sensu
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
Poszukam, dzięki
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
też mi sie wydaje że boll to poprostu nieodpowiedni lakier strukturalny do malowania tapicerki b6, szukam dalej w takim razie
-
Wahacze SKV
ile zrobiłeś na skv szakal ?
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
na calej powierzchni ? delikatnie odtłuściłem powłokę benzyną ekstakcyjną
-
Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum
zapytam jeszcze raz ponieważ wiele osób chwali sobie lakier strukturalny BOLL (czarny kolor) i mówi że po odświeżeniu powstała fajna nierysująca matowa powłoka, dla sprawdzianu przeczyściłem schowek i pomalowałem tym lakierem, nie wiem co zrobiłem źle .. czy uzyłem zbyt dużo lakieru czy jak, ale powstała choropowata nieprzyjemna powierzchnia na której zostają ślady każdego brudu i nie da się jej wyczyścić... ta powłoka jest gorsza niż papier ścierny...
-
Wahacze SKV
ile km mniej wiecej ?
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
w gruszce, mam ten sam problem jutro zabieram się do sprawdzania po pracy... kolega świetnie to opisał krok po kroku w tym temacie. przedostatni post. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/136244-b6-alt-zespol-napedu-regulacji-kierownica-powietrza/
-
[B6 ALT] Zespół napędu regulacji - kierownica powietrza
najlepiej sprawdzić oba faktycznie, masz rację zacznę od wymiany wężyków podciśnienia, wyjmęteż ten cały ujład z kolektora po to zeby zobaczyć czy klapki nie są połamane. jeżeli to nie pomoże wymieinę te czujniki, bo chyba więcej nic nie zostało
-
[B6 ALT] Zespół napędu regulacji - kierownica powietrza
odświeżam, u mnie membrana była cała jak wyjmowaliśmy cały kolektor to sprawdziliśmy z kolegą właśnie jej stan i był nienaganny. zna ktoś kod tego wężyka podciśnienia od kierownicy powietrza do kolektora ? KOSZTUJE pewnie grosze więc wymienię, ten czujnik który jest wpięty jak się dokladnie nazywa ? chciałbym doprowadzić ja do porządku z racji tego że do 3,5 tyś nie idzie jak powinna, no chyba że jest na ssaniu
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Co do jazdy pod górkę na 5 i spadania prędkości i obrotów to wiadomo co jest przyczyną mniejszej mocy? Silnik w złej kondycji? Bo u mnie mam również niedobór mocy... Jak go kręcę po 4 tyś obrotów to idzie, ale słaby temat ogólnie... a kierownica powietrza sprawna ? u mnie nie sprawna i dlatego nie ma momentu.. od 3,5 dopiero idzie, jest to wina wlasnie niesprawnej kierownicy powietrza.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
pracuje na produkcji i wiem na czym to polega kupno wahaczy lemforder wiąże się z długą i komfortową jazdą przez kolejne 150TKM to jest u mnie jakies 7 lat jazdy, a skąd ja mam wiedzieć że będę tyle nim jeździł ? kazdy robi pod siebie, jak skv czy MS mają mi starczyć na 3 lata to bez wahania wybieram którąś z tych firm. a przy ewentualnej sprzedaży auta nikogo ine będzie obchodzić że wstawiono tam LEMA na ten moment skorzystam z którejś z tych firm i przetestuje na własnej skórze, inaczej się nie przekonam.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
to dziwne, może coś źle zmontowane ? po 250 KM ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ale przejechało 7TKM
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
ja też się przyznam, że nie czytałem do końca bo użyłem ostatnio granat na włączonej klimie obejrzałem filmik kilka postów wcześniej i zrobię dokładnie tak samo, więc narazie nie ma co narzekać że śmierdzi skoro źle się człek do tego zabiera.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
yhmmm....majster, który wsadza używane uszczelki przy rozebranym silniku...sorry, ale to trochę bez głowy robione exactly