Treść opublikowana przez TomOskroba
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
jakbyś poczytał wczesniej temat to byś wiedział co pisali mi chłopaki o tym emulatorze którzy również mają 1.8 T 3 strona w tym temacie
-
Jak oszukać drugą sondę lambda po wycięciu katalizatora - rozwiązanie
http://allegro.pl/katowy-emulator-drugiej-sondy-lambda-mosiezny-i4966293170.html
-
Problem z silnikiem 2.0 AWA
dalej się bujasz z tym autem ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/240761-polecam-elektrocar-karol-chrzczonowski-raszyn-ul-wysoka-7-tel-669-950-109/ tutaj jest podobno magik od audi. może on coś wymyśli, z tego co się czyta to ma księgę audi w głowie
-
Wahacze SKV
sluszniem, mój kolega pracuje w warsztacie i robi mi to za grosze ale coś mi się wydaje że dokręcał 2 górne przednie na podnośniku ;(
-
Oklejanie dekorów
nie nic się nie zmieniło poza stanem portfela
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
czytałeś posty wyżej ?
-
Nierówna praca na zimnym silniku A4 B6 2.0 ALT
witam, mam ten sam problem, delikatne szarpania silnika przy przyśpieszaniu dopóki nie złapie kilku stopni, później jest już ok jak sprawdzić na vagu przepływomierz ? wiem że pokazuje dobrze prawie 105 g/s przy pełnym bucie, czy to wystarczy aby stwierdzić że jest ok ? a węże podciśnienia jak pisał wyżej wandej, jak najlepiej sprawdzić ?
-
Oklejanie dekorów
tylko 3M albo avery, polecam 3M
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
faktycznie... przecież nie trzeba mieć założonego koła dzieki, dam radę ;P
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tylko jak tak patrzę teraz jak mam opuszczony samochód to jak ja mam to dokręcić jak tam podejścia nie ma albo ja taki mechanik
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tak wiem o tym ale chyba sam nie dam rady większość wahaczy mam jeszcze od nowości więc śruby pewnie zapieczone jak chooj poza tym nie wiem czy technicznie te rzeczy sa proste do wykonania
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
fajnie mam nadzieję że też tyle zrobie
-
Zmiana Felg z 16 na 17
dlatego zdecydowałem że jak narazie bujam się na 16
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja już zdecydowałem że zamontuję MS tam gdzie już się posypały. zaznaczę je żeby było widać które to no i napisze ile zrobiłem przy najbliższej wymianie. oby nie szybko
-
Wahacze SKV
czyli tak jak ja podobny styl jazdy. kwestia w takim razie dobrego montażu to podstawa Jakoś mało wiarygodny ten profil dopiero co zarejestrowany, w dodatku B5 opisane jako 2005, coś nie halo.Ty w ogóle własnej matce nie wierzysz że cie urodziła. Jeżdzę Vw passatem B5.5 2005 rok. Jeszcze coś chcesz wiedzieć ? to że napuisałeś a4 b5. dziwisz się reakcji ? i lepiej waż słowa bo dopiero co się pojawiłeś i wjeżdżasz na innych.
-
Siłownia
ale masa ciała spada idealnie zależy, jak chce się kratę no to trzeba wykonywać różne ćwiczeina tak jak mówisz a co do spalaczy to zgodzę się w 100%, pisałem wcześniej, dość łagodnie nabijanie ludzi w butelke tak jak kupno mleka ,,bez laktozy'' w sklepie.. NA PEWNO NIE MA LAKTOZY BO PRZECIEŻ NAPISALI PRAWDA ?
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
a lpg masz tak dostrojone że nie szarpie na zimnym silniku ? edit: kolega ma tak samo wszystko fajnie pięknie uznajmy że to tak ma być i do tego trzeba dostroić LPG, ale co z tymi LOGAMI na benzynie które wyszły źle ? zapomniałem dodać o tym że gdy miałem katalizator samochód wydawał się być przytkany i szarpał deluikatnie jak jechałem 20-30 km/h na benzynnie, teraz jest bajka, bez falowania bez szarpania, na benzynce śmiga. zrobie jeszcze raz logi (benzyna) dynamiczne i postojowe, jeżeli bedzie tak samo to już skonczę tą zabawę, dostroję gaz, zrobię podsumowanie tematu i niech inni korzystają bo sporo zostało tu już prześwietlone EDIT: Pragę poinformować że temat na 99% został rozwiązany. jak już mówiłem na początku, problem ubogiej mieszanki (CZYLI PALĄCY SIĘ CHECK) który zapalił się 5tkm po założeniu instalacji gazowej jest spowodowany zbyt słabym reduktorem, gazownik źle dopasował reduktor który nie wyrabia po przekroczeniu 3,5 tyś - 4K obrotów... To dlatego po logach widać (jak mówił wcześniej kamil-vag) że na początku jest ok, mieści się w normie a później gubi korektę. jak się dowiedziałem od kilku gazowników na forum LPG, zbyt słaby reduktor powoduje właśnie błąd ubogiej mieszanki oraz co najgorsze że głowica dostaje mocno po d*pie. jednogłośnie każdy z nich stwierdził to że reduktor należy jak najszybciej zamienić na odpowiedni.. przyczyny szukałem w benzynie a okazuje się że to ''magicy z autogaz w łomiankach'' źle dobrali element szarpanie na gazie to wina ''zimnego vaga'' która jest osobnym tematem. pod koniec miesiąca mam wymianę u gościa z forum reduktora (w tym elektrozaworu) + strojenie LPG i przegląd instalacji dobiję ostatnim postem żeby potwierdzić to co napisałem wyżej.
-
Wahacze SKV
jaki u Ciebie stan dróg kolego ?
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
oki dzisiaj się postaram thx
-
Wahacze SKV
no to jak robić skv czy master sportem 30-50tkm za 600 zł a 80-100tkm lemforederm za 2500zł to chyba odpwiedź jest jasna jakie wybrać jednak są tacy na forum którzy uważają że na lemach przejedziesz drugie 200 tyś. niestety, w łomiankach mam drogi jakie mam, a i w warszawie drogi są brutalne, a człowiek często gdzieś się spieszy więc wali jak młotem, nie da się określić dokładnie ile się zrobi km na wahaczach ponieważ zbyt wiele czynników ma wpływ na ich pracę ;o jednemu źle zamontują, drugi jeździ po kraterach, trzeci tylko trasa, czwarty robi 10 tyś roczne i tak daaaalej dlatego można oszacować tylko przybliżony przebieg, trzeba czekać dalej na wypowiedzi. ja mam dylemat czy kupić MS czy SKV teraz chcę na własnej skórze przetestować jak to jest
-
Wahacze SKV
skoro na średnim stanie dróg jeździsz dynamicznie, i zrobiłeś prawie 40tkm i tylko jeden banan ma luzy, to myślę że nie ma tragedii.. ciekawe czy wszystkie są takie same. czy idą jak leci ''produkcyjnie'' a potem loteria co się dostanie
-
Wahacze SKV
ja za trw z montażem''po znajomości za górne 2 z 4 + końcówki zaplacilem 430 zł a już walą te 4 z 4 więc chyba zdecyduję sie na MASTER SPORT albo znów trw skoro tak sie sprawy mają
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
odświeżam temat. zaopatrzyłem się w kabel + soft STAG 200 EASY wiem już które parametry dotyczą ,,zimnego VAG'a" niestety jako że moja wiedza jest znikoma na ten temat nie wiem za bardzo jak to ustawić. domyślam się ze powinienem obserwować wykres kiedy silnik jest na zimnym i wedle tego ustawić jednak nie jest to dla mnie tak proste zamieszczam link z zaznaczoną funkcją: może ktoś będzie wiedział, bądź używał już tego programu ? http://www106.zippyshare.com/v/ymykJOum/file.html up
-
Wahacze SKV
prawy banan ale firmy SKV tak ?
-
Siłownia
o i już masz powód żeby nie brać żona pewnie jest podatna na chemię zawartą w tych ''spalaczach'' Nic nie dają, to tylko kolejny sposób zarobku. DIETA + AEROBY to złoto dla wytrwałych a jak chcesz żyłę to strzykawa wg. mnie nie warto