Treść opublikowana przez resiak82
-
[B8 CAGA] świece żarowe ? kontrolka miga
Witam. Panowie dzisiaj dopadł mnie ten problem. Podczas jazdy nagle zaczęła mrugać kontrolka świec żarowych i auto nie miało ducha nie dało się rozpędzić. Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu problem znikł. Przyjechałem do domu i podpiąłem po VCDS i wyszedł taki błąd: 4892- EGR Valve (096) Malfunction Intermittent - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Co to oznacza koledzy? Zależy mi na szybkiej diagnozie i naprawie ponieważ za 3 dni czeka mnie długa podóż Zawartość dodana 19 minutes later Dodam jeszcze, że w sobote wymieniałem rozrząd oraz filtr paliwa i akumulator w tym czasie był odłączony.
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
U mnie też było ruszane zawieszenie, ale było tak samo wstawione w te same miejsce. Obawiałem się, że też trzeba ustawić zbieżność i pojechałem, ale po podłączeniu wszystkiego gościu powiedział mi że jest wszystko OK i nie ma co ruszać.
-
Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
Witam panowie. Posiadam radio concert. Czy przy tym radiu była jakiś wzmacniacz oryginalny? Nie posiadam głośnika na podszybiu na środku jak i również wysoko tonowych w drzwiach przednich. W jaki sposób najlepiej doprowadzić tam przewody? Z góry dzięki za podpowiedzi
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Napisz kolego w którym miejscu konkretnie sprawdzić na listwie wtryskowej. Na tym czujniku zaznaczonym żółtą strzałką? Tylko w jaki sposób? Wyciągamy go czy jak?
-
Jaki płyn do chłodnicy w Audi A4 B8?
Witam. Przymierzam się do wymiany rozrządu wraz z pompą wody co się wiąże z wymianą płynu chłodniczego. I tu moje pytanie: w jaki sposób odpowietrzyć układ?
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Wiem kolego ile jest roboty. Przerabiałem to, ale mój imbusik przy 180 wyglądał całkiem dobrze, a więc skończyło się tylko na wymianie jego
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
z imbusika prawie się zrobił wałek, masakra. Ale nawet przy tak złym stanie pompa Ci nie stanęła, a więc nie panikujmy za bardzo
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
To jakaś masakra... Nie da rady tego naprawić? Było wszystko fajnie w jednym wątku a tu d..a
-
Czy w A4 B8 2.0TDI 120KM występuje usterka mechanizmu napędu pompy olejowej?
Kolego, jak możesz to wrzuć tu jakieś fotki tego imbusika
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Siemka. Gdzie są te wszystkie kodowania itd, które były na 1 stronie stworzone przez Grzegorza? Było tego więcej
-
Jakie głośniki fabryczne
Witam. Panowie dzisiaj otworzyłem maskownice głośnika na podszybiu i tu szok. http://www.fotosik.pl/zdjecie/383246f321ceabfd Taka duża maskownica a miejsce jak na głośnik wysoko tonowy. W jaki sposób można doprowadzić tam przewody? Również nie mam głośników wysoko tonowych w przednich drzwiach. Skąd najlepiej wziąć zasilanie do nich bo chciałbym je tam wstawić
-
Jakie głośniki fabryczne
Witam. Jaka średnica głośnika wchodzi na podszybiu na środku? Posiadam radio concert i niestety nie posiadam tam głośnika . Czy jeśli nie ma tam głośnika to również przewodów nie będzie?
-
ile płynu chłodniczego
Witam. Czy jest to potwierdzone, że do układu wchodzi 6l płynu?
-
Zabierak, imbusik Pompa oleju
Udało się wymienić. Był trochę wytarty, ale na moje to na nim bym jeszcze pojeździł długo. Nie dajmy się zwariować z tym imbusikiem, było kilko przypadków na forum, ale patrząc na ilość osób na forum to jest kropla w morzu
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Czyli dodajemy 16 do tej liczby, którą zaznaczyłem żółtą strzałką? Rozumiem, że wpisujemy sumę jaka wyjdzie po dodaniu 16 czyli 65535? Instrukcja str 65- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Dzięki bardzo- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam. Czy w ten sposób jak na foto wyłączę spryski na lampy? Jak tak to w której grupie kodować? Jeszcze jedna sprawa, czy w radiu symphony uaktywnie stan naładowania akumulatora?- Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Koledzy, gdzieś w Wielkopolsce możecie polecić firmę, która wgra program?- Wycieraczki które wybrać?
Dzięki znalazłem u mnie na stronie 67. Sorka za zamieszanie- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Jutro sprawdze i dam znać Panowie mam szybki pytanie, ponieważ właśnie sprawdzałem czy nie mam opiłków w pompie. Chodzi mi o odpowietrzenie układu... Kiedy wszedłem w vcds w mass block miałem taki wybór http://www.fotosik.pl/zdjecie/a9b080721fbb0a86wybrałem Transfer Fuel Pump (FP) test i GO. Było słychać jak pompa chodziła ok 2-3 min potem się wyłączyła. Czy taki zabieg wystarczy wykonać raz czy więcej? Proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedź przy tym co robiłeś wystarczy raz Ok dzięki, a więc odpalam taczkę Było czysto- Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Jutro sprawdze i dam znać Panowie mam szybki pytanie, ponieważ właśnie sprawdzałem czy nie mam opiłków w pompie. Chodzi mi o odpowietrzenie układu... Kiedy wszedłem w vcds w mass block miałem taki wybór http://www.fotosik.pl/zdjecie/a9b080721fbb0a86wybrałem Transfer Fuel Pump (FP) test i GO. Było słychać jak pompa chodziła ok 2-3 min potem się wyłączyła. Czy taki zabieg wystarczy wykonać raz czy więcej? Proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedź- Wycieraczki które wybrać?
Dzięki, ale niestety w instrukcji auta nic nie ma na ten temat- Wymiana dwumasy sprzegła
Może jutro mi się uda nagrać to wrzucę, bo dzisiaj już nie da rady Witam. Czy kogoś z kolegów dwumasa była "zatarta". Jestem oczywiście po wymianie, ale stara ma zero luzów, nawet nie drgnie Mechanik twierdził, że jest zatarta i się nadaje do wymiany. Myślałem, że powinno być na odwrót czyli luzy itd- Wycieraczki które wybrać?
Panowie, może dla nie których pytanie śmieszne, ale nie moge znaleźć w sieci jak wymienić pióra wycieraczek? Chodzi mi o to aby były w pozycji takiej abym mógł je odciągnąć od szyby? - Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS