Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Faraday

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Faraday

  1. Też rozebrałem starą kostkę (2 pinową) pasowała na piny ale po rozebraniu konektor na szerokość ok ale na wysokość za duży :/ Może pamiętasz do czego ta kostka była przeznaczona w PC to ułatwiło by sprawę.
  2. Faraday odpowiedział(a) na Faraday temat w Audi A4 B5
    Majkel orientujesz sie jaka cena takich wycieraczek w ASO ? Bo silnik wycieraczek wycenili mi na 1050 zł także jakoś mam złe doświadczenia z ASO
  3. Odkręciłem lampę i co się okazało idealnie przylega do karoserii nie wiem któredy ta woda leci
  4. Faraday opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, noszę się z zamiarem zmiany wycieraczek, przejrzałem testy i artykuły o wycieraczkach niestety nie pomogło to w dokonaniu wyboru. Zwycięzcą testu ADAC są wycieraczki firmy Bosch ale w komentarzach ludzie je odradzają ze względu na krótką żywotność. Czy któryś z forumowiczów używa wycieraczek płaskich ? Zastanawia mnie czy są dobrze wyprofilowane do szyby ? Jakie Wy wycieraczki polecacie ?
  5. U mnie to samo, na razie przeczyściłem tłoczek papierkiem ale zbieram się do wymiany tylko właśnie nie zmierzyłem średnicy , bez rozbierania nie ma opcji dowiedzieć się jaka średnica ?
  6. 1997 1,9 TDI 90 KM Przebieg 181000 Pewnie bajka i tam 200 lub 300 zdjęte ale środek zadbany i książka serwisowa a w niej ostatni wpis z 2012 u niemca 136 000 na blacie niby było
  7. Wrócę do Audi 80tki z początku wątku, czym wypolerowałeś wydech ? Dobra robota
  8. Model silnika ?
  9. Pisaliście o ciśnieniu w zapasie a nikt nie wspomniał o ciśnieniu w oponach W programie K2 zrobili fajny test jak niewidoczne gołym okiem niedopompowanie opony wpływa na sterowność samochodu
  10. Dzięki wielkie kompletuje graty i będę się zbierał do niego.
  11. Ciężko dobrać na oko
  12. Faraday opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, tak jak w temacie kupiłem nową pompkę celem założenia centralnego z pilota i wszystko działało w sumie ok biorąc pod uwagę brak anteny. Niestety po nocy samochód nie reagował na pilota a otwierając z kluczyka podnosiły się tylko jedne drzwi, tak jak by pompka w ogóle nie działała ale po otwarciu drzwi "ręcznie", zamknąłem samochód z kluczyka i wszystkie drzwi tym razem opadły - czyli pompka działa, ponowne otwarcie z kluczyka i znowu jedne drzwi się otwierają. Nie wiem czy reklamować pompke jako uszkodzoną czy to coś u mnie w samochodzie jest nie tak ? Po dojechaniu do pracy samochód elegancko się otwiera zarówno z kluczyka jak i pilota Czy może być to spowodowane zbyt słabym aku ? U mnie kwalifikuje się do wymiany bo mam 45 Ah
  13. U mnie w sedanie też jest mokro w boczkach ( przy pompce centralnego ) podejrzewam że u mnie lampą leci do środka
  14. Witam, chciałbym założyć antenę w swoim centralnym lecz mam problem z konektorem do kostki C (tam gdzie podłącza się antenę) Obleciałem wszystkie elektryczne sklepy oraz elektryków w mieście i wszyscy robią wielkie oczy bo pierwszy raz widzą tak niestandardowy konektor . Czy ktoś jest w posiadaniu jakiegokolwiek oznaczenia tego konektora lub zamiennika ?
  15. Chyba nie ten dział ?
  16. Czy ktoś zna jakieś oznaczenie czy cokolwiek innego po czym można zidentyfikować konektor w kostce C ? Chciałbym dorobić antenę ale niestety nie mogę dorwać konektora żeby przylutować sygnał i ekran
  17. Nie wycinałem kostki a jedynie przeczyściłem styki oraz zaekranowałem kabelki, śmiga jak talala
  18. Witam wszystkich serdecznie z Krainy Jezior
  19. Faraday odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Jestem po wymianie swojego to mogę coś podpowiedzieć tak to jest komplet ślizgów 2 x fotele przednie
  20. Sorki nie wyraziłem się precyzyjnie, chodziło mi o konsole środkową tj. radio, klima, przyciski awaryjnych, przeciwmgielnych
  21. Czy deska rozdzielcza z anglika będzie pasował do wersji EU, pytam bo oczywiście części anglików są o wiele tańsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.