Treść opublikowana przez A4CCH
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Wiecie gdzie na tą chwile najtaniej ubezpieczę moje pędzidło ? Dane po lewej Jazda bez szkód, full zniżka.
-
Polerka dla początkującego
Witam, co byście polecili do zaczęcia przygody z polerowaniem ? Myślałem o Krauss DB5800S, jest to polerka z DA, co niby jest dobre na początek, aby nie narobić szkód.
-
Sezonowa konserwacja podwozia
Wygląda solidnie, jak za tą kasę Tylko tak jak mówisz, ciekawe na jak długo ...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Uszczelka pod pokrywę zaworów.
A tą uszczelkę co jest w środku, pod pokrywą, też smarujecie ? Chodzi o te "koła".- Uszczelka pod pokrywę zaworów.
158zł komplet uszczelek w ASO Uszczelniacz silikonowy 80 ml- 148,30 zł ASO trochę sobie woła, sam nie wiem co robić, czy sens brać z ASO, a może Elring`a + podkleić Reizem i starczy ...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Myślałem że u kogoś podejrzę prace polerki, usłyszę poradę, o ile będzie taka możliwość, a widzę jesteśmy na podobnym etapie Tak myślałem kiedyś może w dalekich planach coś otworzyć jakbym się podszkolił... Ale czy nasze okolice stać na takie zabiegi ? A gdzie zamierzasz działać ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Poleruję ktoś z Was wozy ? Spodziewam się że jak już ktoś, to pewnie FroS-t- Recaro A4 B5 sedan za ile ?
Kiedyś widziałem szmaciaki w 2 kolorach, były extra 1,5k na 100% bym dał.- Dywaniki Gumowe
Ja mam oryginał i są super, oczywiście przód jak i tył na zatrzaski.- Recaro A4 B5 sedan za ile ?
Witam, interesują mnie fotele RECARO do A4 B5 sedan, zna ktoś się na cenie takich foteli ? Chodzi oczywiście o dość zadbane, do ilu PLN warto dać za to ?- Uszczelka pod pokrywę zaworów.
Silikon wyczytałem że niby jest dobry VICTOR REINZ, i że smarować pod jak i na uszczelkę. Siłę wyszukałem 10Nm.- Uszczelka pod pokrywę zaworów.
Słyszałem że pierw "rogi" na krzyż, potem reszta. O ile pamiętam tą co miałem również była gumowa. Z jaką wartością to się dokręca ?- Uszczelka pod pokrywę zaworów.
Podklejałeś ?- Uszczelka pod pokrywę zaworów.
Ile taki komplet ? Polecasz podkleić jakimś silikonem, jak tak to jakim ? (że na wysokie temperatury to wiem )- Uszczelka pod pokrywę zaworów.
Witam Panowie, jaką uszczelkę polecicie pod pokrywę zaworów. Niecały rok temu miałem wymienianą, ciekło, mechanik podkleił silikonem. Dziś zauważyłem że w jednym miejscu się poci, gromadzi olej i obcieka. Teraz mam FEBI, jakiego silikonu użył mechanik nie wiem ... Bo odkręcenie i podklejenie w tym miejscu raczej już nic nie da, przejechałem na niej już z ponad 7tyś km ? Jak to najlepiej zrobić, sposób oraz materiały ?- Co to może być, ABS ?
Zrobiłem jak mówiliście, zwaliłem tylko koło, dobiłem lekko, no i 3 dni jazdy i puki co spokój, a próbowałem na różne sposoby to włączyć. Chyba po sprawie Dziękuje za pomoc, potem patrzyłem to w sumie na "*hama" by szło dobić nawet bez ściągania koła- Jaki płyn do układu wspomagania ?
Chyba pokuszę się na LHM, tylko teraz nie wiem który będzie lepszy, LHM Total, czy LHM Xado ... Nikt nie zna różnic między nimi, który będzie bardziej odpowiedni do Audi ? Ok wezmę chyba Totala, brak jakiś konkretnych opinii o tym Xado, wole nie robić eksperymentów Pójdę przetartym szlakiem- Duże spalanie.
Rozgrzej silnik i sprawdź dolny waz od chłodnicy, jeśli zimny to się nie otwiera, a jeśli ciepły to puszcza wodę na chłodnice i działa. Jeśli nie możesz rozgrzać silnika wówczas termostat jest cały czas otwarty. Wydaje mi się że tak można to zweryfikować, no ale dokładnie czy działa prawidło od *C i tak raczej się tego nie oceni w ten sposób, no i dochodzi czujnik temp. u mnie jak dwa razy pokazywało poniżej 90*C, był to termostat, ale to jeszcze w poczciwej 80-tce. Wujek raz miał w drugą stronę też w 80-tcę, gotowało mu wodę- Jaki płyn do układu wspomagania ?
Ciekawe czy ten XADO, jest lepszy od LHM Plus, i niby FEBI na pierwszy montaż szło, oraz słyszałem że to, to samo co ASO sprzedawało w swoich butelkach jako minerał.- Duże spalanie.
Jak na kompie nic nie widać, to wydaję mi się że może to być wina termostatu, tak jak kolega wyżej pisał niedogrzany silnik dużo więcej pali.- Duże spalanie.
Może być jeszcze sonda , odpowiada za mieszankę paliwową. (paliwo-powietrze) Sondę też powinno wywalić jako błąd, o ile jest uszkodzona.- Jaki płyn do układu wspomagania ?
te LHM XADO dużo się różni od Totala, nic nie zrobi uszczelką ? A co myślicie o FEBI, warto czy lepiej odpuścić. Bo syntetyk z ASO chyba odpuszczę, bo jak byk na zbiorniczku ONLY MINERAL.- Jaki płyn do układu wspomagania ?
Dziękuje za opis, ja jakoś nie mogłem tego odszukać. Przewód lepiej wypiąć przy pompie i tam zlewać rozumiem, aby grawitacja zrobiła swoje ? I co z płynem w pompie, bo pewnie coś tam zostanie, tak ma już być ?- Co to może być, ABS ?
Jutro może jak znajdę chwile to zwale koło i go poszukam, puknąć go gumowym młoteczkiem z wyczuciem ? czy raczej próbować ręcznie ? - Uszczelka pod pokrywę zaworów.