Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kuba.tkn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kuba.tkn

  1. O masz... u mnie siedzi Tomasetto Antartic AT13 i z tego co widzę tam też filtr siedzi i u mnie nie był wymieniany, chociaż poprzedni reduktor (taki sam model) podobno był strasznie zawalony syfem i producent wysłał nowy na gwarancji. Przy najbliższym przeglądzie powiem gaziarzowi, żeby zerknął tam. Waskivw ogarniał Tobie LPG? Również byłem w tym roku na wymianie rozrządu i też jestem zadowolony.
  2. kuba.tkn odpowiedział(a) na Pawel46922 temat w Audi A4 B6/B7
    0JJ - klasa wagowa 9 przód- przy 1BA 886-918 kg- przy 1BP 886-918 kg- przy 1BB 886-918 kg- przy 1BT 886-918 kg- przy 1BC 886-918 kg- przy 1BD 941-982 kg- przy 1BE 941-982 kg 0YJ - klasa wagowa 9 tył- przy 1BA (Zawieszenie Standard): 520-544 kg- przy 1BR (Zawieszenie na "zle"drogi): 520-544 kg- przy 1BE/BV (Zawieszenie Sport): 545-570 kg klasy_sprężyn.pdf - directupload.net WWW.DIRECTUPLOAD.NET klasy_sprężyn.pdf
  3. Cześć, Potrzebne siłowniki klapy bagażnika Audi A4 B6 AVANT. Podobno Krosno dobre? I zestaw wahaczy kpl przód (proszę o cenę głównie MEYLE HD). VIN: WAUZZZ8E3A338815
  4. We wlepie serwisowej masz:
  5. Poproszę o numer tej gumy poniżej zaznaczone na czerwono:
  6. kuba.tkn odpowiedział(a) na papadziordzio temat w Audi A4 B6/B7
    Chciałem po prostu obniżyć samochód i na grupie FB jeden gostek sprzedawał akurat sprężyny Eibach Pro Kit nowe. Przeczytałem, że sprężyny dobiera się pod zakres mas na przód i tył, dlatego po długich poszukiwaniach wziąłem od tego gościa kody ze sprężyn Eibach i na jakiejś stronie znalazłem zakres mas w PDF w kg. Okazało się, że pasowały do mojego samochodu, więc kupiłem (zgodnie z numerami pasowały też w konfiguratorze na stronie Eibach). Amortyzatory wymieniłem z przodu na MONROE (wcześniej miałem założone Sachs prawdopodobnie jeszcze z produkcji, bądź zmieniane w ASO -samochód do mojej sprzedaży był serwisowany na bieżąco). Na tył nadal miałem Sachs. Na tych MONROE-przód przejechałem 50k/km i w tym momencie założyłem sprężyny, a przy okazji padły amorki na tył więc wszędzie miałem już MONROE. Przód i tył padł po 10k/km (na stacji kontroli miały poniżej 50% i auto w ogóle nie trzymało się drogi). Obecnie zdjąłem wszystko i założyłem gwint, na którym przejechałem sezon i jest nawet spoko Sprężyny mam na sprzedaż. PS. zawieszenie 1BA komfort oczywiście zapomniałem dopisać
  7. kuba.tkn odpowiedział(a) na papadziordzio temat w Audi A4 B6/B7
    Jak założysz sprężyny obniżające do OEM amortyzatorów to amor Ci szybko padnie (tak jak u mnie to było). Do sprężyn obniżających musisz zastosować amortyzatory o obniżonym skoku. Mam nadzieję, że o taką informację Ci chodziło?
  8. Serwus, Proszę o wycenę następujących rzeczy: - 2x amortyzator przód (0JM) - SACHS 558 301 - 2x amortyzator tył (0YN) - SACHS 312 783 - 1x sprężyna tył (0YN) - SACHS 996 950 Wszystko do A4 B6 3.0 ASN 220KM/162Kw VIN: WAUZZZ8E53A338815
  9. To zależy, czy zależy Ci na komforcie bardziej (1BA), albo mniej (1BE). Oba wyjścia są dobre. PS. Jakiej firmy sprężyny kupowałeś?
  10. kuba.tkn odpowiedział(a) na Wampierr temat w Audi A4 B5
    Sprawdź na wlepce wyposażenia jaka skrzynia wchodzi do Twojego auta. Zaznaczone na czerwono to będzie 3 literowe oznaczenie skrzyni
  11. kuba.tkn odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6/B7
    Znasz numery tych maglownic? Z exeo i b7 servotronic?
  12. Tyle nawet nie zdążyłem zrobić w tym czasie :) Ale filtr jak najbardziej był też zmieniony. Reduktor okazał się być wadliwy. Udało się dostać nowy na gwarancji, przeczyszczono wszystko co potrzeba i założono nowe filtry. Od tamtego czasu 0 problemów z LPG.
  13. kuba.tkn odpowiedział(a) na Sieniass temat w Audi A4 B6
    80% koszt 300zł
  14. Zamówiłem ze sklepu mroauto SKF'y, chociaż znajomy polecał NK. Jak zamontuje to dam znać edit: Wymieniłem dwa wewnętrzne przeguby, ale telepanie budą nie ustało
  15. U mnie to samo, z prawej strony pękła osłona, ale smar jeszcze jest, zaklajstrowałem "na szybko". Budą telepie przy większych prędkościach. Jakiej firmy przeguby kupiłeś? Jak cenowo wyszło?
  16. Jakie masz amortyzatory teraz przy tych sprężynach? U mnie się 16 chowa pod błotniki Te same sprężyny + amortyzatory monroe
  17. Super fura widać jak dużo pracy włożyłeś Nie planujesz założyć 18stek?
  18. Czym malowałeś zaciski? Po nowym roku muszę zająć się hamulcami u siebie
  19. Parownik: Tomasetto Antartic AT13 Zbiornik: BORMECHTOR 55L Wtryski: HANA H2002 Komputer: ZENIT PRO OBD Co myślicie o tej instalacji?
  20. Teraz będę zwracał na to uwagę przy wymianie oleju, dzięki za info! Niestety na LPG nie ma żadnej normy :/ Gazownik również wymienił mi filtr na takie coś, lepiej wychwytuje syf:
  21. Witam, Problem pojawił się na LPG - samochód nie trzymał równo obrotów (na niskich obrotach falowały) oraz przełączał na benzynę przy 3k+ obrotach. Taki nagar pojawił się na listwie i we wtryskach: Gazownik powiedział, że to częste wizyty na "tanich" stacjach gazowych. Przeczyścił ultradźwiękiem całą listwę. Wymienił też parownik, który był bardzo "zmęczony". Przez parę miesięcy odkąd mam instalacje LPG tankuje na Orlenie/BP, bardzo rzadko na "tanich" stacjach. Kiedyś miałem też problem z ubywającym płynem chłodniczym, który ogarnąłem uszczelniaczem za 10PLN (wlałem 1/3 buteleczki). Po ok 1,5 miesiąca od przeczyszczenia całej instalacji gazowej i ponownym ustawieniu LPG problem ponownie powraca, dodatkowo zauważyłem, że zaczyna znów ubywać płynu chłodniczego. Dodam, że zmieniłem stacje na których tankowałem. Czy ktoś z Was miał może taki problem? Co to za nagar? Gdzie szukać przyczyny? Na benzynie nie ma żadnych problemów.
  22. To coś jak by komputer sterujący nie domagał? Czy wymieniałeś przy okazji olej w skrzyni? Ja tak miałem, że randomowo mi się włączał tryb awaryjny, ale nie szarpało ani nic. Pomogła wymiana oleju w skrzyni i filtrów. Na tych magnesikach itp dużo się zebrało opiłków. Skrzynię Tiptronic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.