Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. moc przeciez nie bierze sie z powietrza mi na serii przy dynamicznej jezdzie ale bez psychopaty pali 7l tylko ze u mnie 4 i 5 jest slaba niestety jak dobrze pojdzie w tym tygodniu zaloze wtryski od 110 i zobaczymy jak wtedy bedzie
  2. sam pisales ten program ? ze nie miales hamowanego auta
  3. poczytaj tutaj w razie co moge Ci wyslac ten program http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28955.0
  4. wiec moze do PD sa drozsze
  5. zapomnialem dodac ze to bylo po znizkach bez znizek 21zl za szt a kupowane u znajomych w sklepie motoryzacyjnym dziwne bo znany forumowy co sprzedaje czesci spiewa se 60 pln za sztuke ina kto taki?
  6. zapomnialem dodac ze to bylo po znizkach bez znizek 21zl za szt a kupowane u znajomych w sklepie motoryzacyjnym
  7. komplet szklanek INA 144zl
  8. potwierdzam
  9. mowia jedno a robia drugie....
  10. nic nie szarpie, obroty tez nie faluja, jezdzi tak samo jak wczesniej moze jedynie z dolu lepiej sie zbiera, wiec skoro mowisz ze mozna zostawic tak jak jest i nic zlego sie nie stanie to pewnie tak zostawie kto jak kto ale Ty akurat znasz sie na rzeczy
  11. jest gdzies na forum opisane jak to ustawic ?
  12. a da sie Vagiem ustawic 2.8-3.0 ?? czy przez Vaga tylko mozna powrocic do ustawien fabrycznych ??
  13. sprawdz krociec ktory idzie od glowicy tam gdzie jest czujnik temperatury
  14. witam mam pytanie odnosnie dawki paliwa mialem uszczelniana pompe wtryskowa i mialem miec delikatnie podniesiona dawke paliwa na 2.8 - 3.0 ale dzis podlanczajac VAGa sprawdzilem dawke i mam ustawiona na 2.2 i pytanie czy to nie jest za duzo ?? i czy cos moze sie stac z silnikiem i lepije powrocic do ustawien fabrycznych ?? zauwazylem jeszcze taka rzecz ze gdy włączę klime to dawka spada do 4.6- 4.8 to normalne zjawisko ?? pozdrawiam Grabson765 bez klimy Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/grabson765_47553.html z klima Grupy: n/a - http://vaglog.rtnet.pl/grabson765_47556.html
  15. co z tego ze podales VIN skoro wiadomo ze nie ma histori serwisowej i podejrzewam ze wiedziales o tym dlatego tak chetnie go podales
  16. ja za febi zaplacilem 240zl :gwizdanie: wiec ten Twoj to raczej nie byl febi... :gwizdanie: znajomy tez kupil napinacz za 130zl i tez wytrzymal 10tys km u mnie febi juz 23tys i dalej idzie prosto
  17. bo w awx mial tylko 5 biegow a w brd masz 6
  18. wedlug mnie to nie ma sensu bo do takich statystyk kazdy musi byc 100% pewny przebiegu a tu tego nie ma i tak nie zaleznie od modelu przebiegi sa nie wieksze niz 250tys czasem zdaza sie jakies rodzynki ale to tylko czasem
  19. http://www.motostat.pl/member/vehicles/stats/id/24504 Link do mojego passata na motostat
  20. Oczywiście, nie wystarcza mocy przy dłuższym przełożeniu na 5 biegu. Mam bezpieczne oprogramowanie 136KM 285Nm. Stara skrzynia miała kod APL, a nowa była od 1.9PD, kodu nie pamiętam, ale ma wyraźnie dłuższe przełożenia. Robiłem sporo testów, przed i po wymianie skrzyni, bo do tematu przygotowywałem się dłuższy czas, robiłem sobie nawet tabelki na różnych stałych prędkościach obrotowych na różnych biegach jakie prędkości licznikowe są uzyskiwane przez auto[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 13:30:13_________________________________________________ Instalacja chipa u Rogala i dłuższej skrzyni biegów nastąpiła prawie w jednym czasie, więc mogę jedynie powiedzieć, że zużycie paliwa po modyfikacji oprogramowania na 136KM i wymianie skrzyni na dłuższą absolutnie nie spowodowało zwiększenia zużycia paliwa. A na 100% auto jest bez porównania dynamiczniej eksploatowane. Jest to nadal super-ekonomiczny samochód jak na gabaryty, masę czy osiągi. Pamiętajmy, że skrzynia jest oczywiście dłuższa bo od 1.9TDI PD (ale nie jakaś super-długa np. 2.5TDI bo to nie ta liga), a chip to tylko bezpieczne 136KM/285Nm. zmieniajac skrzynie zostawiles sprzeglo AFN ??
  21. ja znam swoja historie i nic grubszego z silnikiem nie bylo robione poza uszczelka zaworow i miski oleju, ostatnio przy rozrzadzie wymienilem popychacze przy okazji, stare byly ok z wyjatkiem jednego.
  22. zrobisz mi brakuje 7tys do tego przebiegu bez ruszania tego
  23. fajnie wyglada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.