Treść opublikowana przez grabson765
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
podejrzewam ze 80%
-
[B5 AJM] Pasek rozrządu
byl nie dawno temat w tym dziale o rozrzadzie do ajm i tam byly ceny i marki czesci ogolnie licz okolo 1tys zl[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 22:09_________________________________________________znalazlem temat tu masz co trzeba wymianic razem z cenami i markami http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=62963.0;all
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Ty to masz spalanie :kox: to na baku 1500km zrobisz :kox: i zapewne 100% klima :naughty: spalanie ponizej 4 litrow
-
[B5 AJM] Pasek rozrządu
jak nie masz zadnej ksiazki serwisowej, rachunku, ani nigdzie na obudowie rozrzadu namalowane kiedy byla wymiana.... w takim wypadku nie jestes pewny przebiegu wiec raczej Ci nikt prezentu nie zrobil i rozrzad masz do wymiany bankowo
-
[ALL B5] Sprzęgło + wyskakujący bieg
czyli zostaje albo sie nauczyc z tym zyc albo wymiana skrzyni...
-
Ogłoszenie A4 B5 z otomoto - różne tablice rejestracyjne p/t?
zalozone na sztuke tylko do zdjecia pewnie.... zeby ladnie sie prezentowalo
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ciekawe ktory raz ? Wydaje mi się ze 1 niemiec raczej nie przekręcił bo był przywieziony od własciciela i po stanie auta wydaje mi sie w oryginał ale tego to nikt ni ejest pewien. Handluje autami i nie raz gadalem z gosciami od licznikow. Mowili ze nowsze BMW mają 30 miejsc w których zapisuje sie stan licznika i to tez nie stanowi problemu takze to co na liczniku rzadko sie pokrywa sie ze stanem rzeczywistym ale z doświadczenia wiem ze auto ocenia sie po wygladzie i stanie a nie po tym co na blacie jesli Ci nie dal ksiazki serwisowej to na 100% masz cofke niemcy tez kreca liczniki i to juz od dawna..
-
[B5 AHU] Max prędkość 160 km/h
to cos slabo ten Twoj 1Z chodzil :gwizdanie: zdrowy 1Z jedzie spokojnie 180-190 mialem 2 to wiem a ta 110 to chyba dobre padlo musialo byc bo zdrowa sztuka to nie ma co z takim 1Z robic a predkosc 200 km/h to tez nie problem AFN takze mialem moj jechal 210:wink4:
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
zawieszenie z pierwszego montazu wytrzyma 250-300tys i to nie jest zadna nowosc ale jak sie ono wysypie i zaczniesz wsadzac zamienniki to wtedy o 100tys zapomnij :naughty:
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
nie jest... jak dobry spec to przekreci ze sladu nie zostanie w ECU[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:46_________________________________________________ ciekawe ktory raz ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
tutaj pewnie sam usmiech nie wystarczy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Sprzęgło + wyskakujący bieg
tez mnie to ciekawi bo cos osttanio znajomy mowi ze jak jedzie po bruku to mu trojka wyskakuje wszytsko chodzi elegancko ale czmu sie tak dzieje nie mam pojecia... Przez te wyskakiwanie biegu mosial zmienic droge do pracy
-
[B5 AHU] Sprzegło??
Mialem tak samo w audi 80 u mnie przyczyna byla taka ze jedna sprezyna wypadla z tarczy i cos tam zablokowala
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
to rozruszales je konkretnie
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
bo wszytsko krecone do okreslonej wartosci
-
[B5 AJM] Wymiana rozrządu za 1600 zł w ASO
tam jak nie masz znizek to czesci sa drozsze jak w serwisie przyklas N75 serwis ASO 180zl IC 260zl Po negocjacjach kupiony w IC za 160zl przy kupowaniu czesci nigdy IC nie biore pod uwage bo dla mnie to jakas patologia te ceny w tym sklepie...
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
wczesniej cofalo sie licznik o okreslona wartosc zazwyczaj 100Tys.... a teraz sie cofa do okreslonej wartosci czyli 160-180tys
-
Warszawa - miejsce, gdzie można spokojnie pogrzebać przy aucie-dostęp do kanału
podjedz tam gdzie Flyer mowi... tylko wes ze soba taki specjalny klucz nazywa sie szklana 0.5L
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
bo niski przebieg kosztuje
-
[B5 AHU] Amortyzatory magnum
nigdy o nich nie slyszalem i raczej bym je odpuscil bo zeby byly dobre to cos by o nich bylo slychac.... a tak z ciekawosci w jakiej sa cenie?
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
to zobiles interes ale po co chciales wymianiac te sruby??
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
i wlasnie o to mi chodzi ja rbie tak samo i jestem zadowolony ale dobra to temat o przebiegach a nie zawieszeniu dobra to kto jeszcze ma jakiegos rodzynka 15letniego TDI z 100tys przebiegu ?
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
komfort jest super tylko lamforder wytrzyma 60tys i kosztuje 2tys z wymiana.... mnie wymiana calego kompletu z przodu firmy MG razem z zbieznoscia wyniosla 580zl przebieg 35tys lewa strona cisza a prawa sie juz posypala wiec nie jest zle jak za taka kase
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
hehe zawieszenie z pierwszego montazu tyle wytrzymuje ale teraz jak zaczniesz wymieniac na zamienniki to na najtanszych zrobisz 30tys lamforder pewnie z 2 razy tyle ale to i tak bedzie duzo duzo mniej niz na tym z pierwszego montazu takze dopiero teraz poczujesz co to zawieszenie w audi
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
te 350tys to chyba X 2 :naughty: te 350 to jeszcze jakos znośne, Grabson zobacz na to rocznik 96 + komis = 114tys to dopiero co rozrząd był zmieniony pierwszy raz :gwizdanie: NIGDY W ŻYCIU ta jasne :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: i ludzie jeszcze wierza ze okazje i igle z niskim przebiegiem kupili i oczywiscie wszytsko udokumentowane a pozniej posty typu zrobiona pompa, turbina, wtryski, sprzeglo i przebieg 200tys i smiga az milo :kox: ja obecnie mam 370tys i jeszcze wszytsko fabryka nawet amory wiec jesli ktos pisze ze przy 200tys robi turbine czy sprzeglo to albo tym samochodem jakis rzeznik o zapedach destrukcyjnych jezdzil abo te 200tys to mial pare lat wczesniej.....[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 02:46_________________________________________________ te 350tys to chyba X 2 :naughty: te 350 to jeszcze jakos znośne, Grabson zobacz na to rocznik 96 + komis = 114tys to dopiero co rozrząd był zmieniony pierwszy raz :gwizdanie: NIGDY W ŻYCIU Wpadnij do mnie pokazę Ci A4 1.8 97 kupiona 2 lata temu z przebiegiem 96kkm benzyniaka z niskim przebiegiem mozna znalezc ale tu mowa o dislu a tu to jest niemozliwe