Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WYSKUN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WYSKUN

  1. x

    WYSKUN odpowiedział(a) na viktorion temat w Audi A4 B6/B7
    Hamownia nie jest wyznacznikiem stanu technicznego silnika i osprzętu. Wykonaj komplet logów dynamicznych. Co i jak:
  2. nie czuć spadku mocy
  3. w takim rozmiarze testowałęm dunlop blueresponse, CPC 5, a teraz mam michelin pilot sport 4 (320zl za szt) I Micheliny najlepsze
  4. w takim rozmiarze testowałęm dunlop blueresponse, CPC 5, a teraz mam michelin pilot sport 4 (320zl za szt) I Micheliny najlepsze
  5. jak wrzucisz DP to EGT spadnie. Moc i moment wiem co to jest i co napędza auto też wiem bo sie tego kilka miesięcy uczyłem:) Moment obr spadnie przy wyższych obrotach i dlatego moc też spadnie. Ale max moment który jest załóżmy przy 3500obr zostanie taki sam
  6. Nieznana hybryda geremi wtryski 430 silikonowy TIP DP DSMIC sprzęgło AWX mam filmik od 0-130 przy temp 21stopni na zewnątrz jeśli Cie interesuje
  7. Większą moc, nie max moment. Ja bym sie bał jeźdźić z katem powyżej 200 koni. EGT wyższe, wolniej turbo wstaje ciut mniejsza moc i moment w całym zakresie obr. U mnie DSMIC obrabia k03 na hybrydzie. Ostatnio dodatkowo naciąłęm kratki w nadkolu ale nie logowałem temp w dolocie jeszcze. Jak zloguje to dam znać czy nacięcie obu nadkoli daje coś czy nie.
  8. Coś się tak uparł na te przyspieszenia?
  9. Bry Ziomek posiada audi a6 c5 2.8 Na forum a6klub nikt nie jest w stanie mu pomóc jakie logi robić. Strasznie mało informacji na tamtym forum jest. Zerknął by ktoś na te logi? http://vaglogi.pl/log-002_006_007_59qQF.html http://vaglogi.pl/log-012_013_014_037283.html Ja tu widzę jedynie że przepływ zbyt mały i sondy mają dziwne wskazania...
  10. WYSKUN odpowiedział(a) na shadow997 temat w 1.8T
    Po dzwięku samym to i z 300 kuni ma?
  11. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    @vexart nie musisz sie tlumaczyc innym z wybranego koloru. To jest Twoje auto i to Ty decydujesz:) Z tym kolorem motula to troche w tym prawdy jest. Moj po 2 tys km jest taki jak w tej butelce na zdjeciu. Na liqui moly wyglądał tak samo ale po 5-7tys km
  12. Rozmawiałem ze znajomym przed chwilą któremu geremi auto robił i mówi że geremi ma bliżej 40 lat niż 23:) wiec coś tu nie halo:) Nie stoje po niczyjej stronie, żeby nie było. Fajnie jakby sam zainteresowany się wypowiedział a najlepiej żeby cały temat zakończył się pomyślnie dla każdej ze stron
  13. WYSKUN odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Zalozmy ze auto generuje stałe 300Nm od 2500-6000 obr. Wiec efekt wgniatania w fotel bedzie taki sam od 2500-6000obr Bedzie poprostu równo ciągnęło
  14. I jeb!! programik co zapodaje 1 bar doładowanie od 1000 obr
  15. WYSKUN odpowiedział(a) na Marciol temat w Audi A4 B6/B7
    Odpowiedz jest prosta. Ten kto będzie robił Ci program, niech zrobi maksymalnie płaski moment bez zadnej górki, nawet kosztem mocy w średnim zakresie obrotow. Niech walnie np po calosci zalozmy 300-320Nm rowniutenko ALE DO SAMEGO KOŃCA w miarę jak sie da oczywiscie. I nie bedzie problemów z trakcją
  16. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    No kurde nie da sie ruszyć w miare szybko bez zerwania przyczepności (opony 225 continental lato) Bez quattro sie nie da 20190410_084437.mp4
  17. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Mam podobny setup i na szybko kiedyś nagrałem. Zero trakcji na 1 biegu na zimówkach i wolna zmiana biegów bez spiny https://youtu.be/qXsY5RsaSuY
  18. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Zbyt gorąco tzn ile? Logi masz jakies?
  19. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wiem nie bylem na hamowni
  20. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Wiadomo ze fmic bedzie lepszy. Ale mowa ze dsmic sie nie nadaje jest nieprawdą. Mam u siebie dsmica,tip silokon, wtryski 430 , hybryda geremi , sprzeglo awx , program Łukasz13 i jest ok
  21. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Bzdura
  22. DSMIC, wtryski, DP i soft. Niejednokrotnie strzelałem ze sprzęgła. wytrzymało półtora roku seryjne z AVJ. Jak mechanik wymieniał na zestaw AWX to stare sprzęgło było jeszcze z 2001r a docisk był z 2007r.
  23. mam wtryski z BEXa na opchnięcie jakby ktoś chciał. ZOstały mi po stage 1
  24. WYSKUN odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    u mnie był sachs i bylo P&P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.