Treść opublikowana przez Miras95
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Ile % masz tylne szyby przyciemniane ? Autko kozak ??
-
Radio Android
Panowie miał ktoś z was taki problem że radio było za wysoko że nie można było otworzyć kubka i nie chciało wejść całkowicie do końca bo brakuje jakieś 1.5 cm ? Walczyłem z nim cały dzień i za cholerę nie idzie dobrze wsadzić go ?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja miałem podobnie ze sprzęgłem że chciałem wymienić płyn hamulcowy i jak zacząłem odpowietrzać to po wciśnięciu sprzęgła pedał wpadł i już nie wrócił. Okazała się pompka przy pedale tylko nie mam pojęcia dlaczego odpowietrzanie ją zabiło gdzie wcześniej chodziła normalnie. Tu masz zdjęcie z książki sam naprawiam o ustawieniu cięgien
-
B6 DIVISION
Panowie jeszcze jedno pytanie. W tunelu środkowym jak mam przyciski od nawigacji to jeśli kupię drugi tunel bez nich to normalnie idzie to przełożyć czy muszę szukać też z przyciskami ?
-
B6 DIVISION
Panowie jest możliwość żeby sam panel klimy z 2 din przełożyć do 1 din ?
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
Jakieś dobrej jakości czy pęka w rękach ?
-
> A4 B6 Avant 1.8 T [BFB] _ MAURITIUS BLAU _ LZ5C <
Gdzie kupowałeś dokładkę zderzaka ?
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Do skrzyni olej G055532 czyli 75w80. Ja do tego samego dyfra lałem 75w90 chyba motul
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Minął prawie rok od założenia i już nie jest tak kolorowo. 3 odpryski aż do gołej blachy gdzie przy prawym błotniku który jest od nowości nie ma wcale takich dużych odprysków a już kilkanaście lat ma. Tak że powłoka lakiernicza d*py nie urywa.
-
Jaki olej do skrzyni biegów w Audi?
Również wymieniłem olej na Fuchsa 75w80, do skrzyni GYY 6b weszło 3.5l a stary widać że był już dosyć brudny.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Wiem sam to przechodziłem tylko ja sobie jeszcze bardziej utrudniłem bo skrzynie kupiłem osobno,dyfer osobno,wał osobno,wybierak biegów też, półośki tył też, a reszta gratów już była w komplecie Tak że chyba najlepszym wyjściem jest tak jak Misieqq7 pisze szukać samego zbiornika z 1.8t albo 3.0
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
A czemu chcesz z tfsi komplet ? Jeśli ze względu na dłuższe skrzynie to możesz skrzynie,wał,dyfer,i wybierak biegów kupić z tfsi a resztę z 1.8t bo sam zbiornik będzie ciężko dostać
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Kolego mała rada. Skoro ten wał pasuje do Ciebie ale jest w złym stanie to zmierz sobie jego długość całkowitą oraz długość od końców do środka podpory i jak będziesz szukać wału w necie to najlepiej powiedz sprzedającemu żeby podał ci jego wymiary żeby zgadzały się z tym wałem za zdjęciach. Były przypadki że naklejka z numerem była z innego wału dlatego ja szukałem wału po numerach ale też po jego wymiarach
-
Problem ABS ESP jakie kodowanie pompy
A zmieniłeś piny we wtyczce abs ?
-
Audi a4 b6 avf
ja też kupiłem ośkę a po dwóch latach na forum wpadł swap quattro Tak że wszystko możliwe jeszcze
-
B6 DIVISION
Warte uwagi ? Bo się zastanawiam nad takimi
-
B6 DIVISION
Dev apropo tych felg ze zdjęcia to są ori czy zaminnik ? występowały w ogóle oryginał pompei 18" ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
A jakby to miejsce dobrze odtłuścić i zakleić np silikonem do miski olejowej, bo akurat mi został ? To by kapało zaraz pod cewką a to daje sobie głowę uciąć że z tego miejsca co zaznaczyłem. Na wolnych obrotach próbowałem wyczaić jak to cieknie to nic nie widać,dopiero podczas jazdy ?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Panowie mam pewien problem. Czy jest to możliwe żeby napinacz przeciekał dokładnie w tym miejscu zaznaczonym za zdjęciu. ?? Wymieniłem już uszczelkę pod pokrywą dwa razy, pod napinaczem też oraz oring pod cewką na napinaczu i dalej leje się olej. Skrzynia i wszystko wokół jest całe z oleju. Zostało jedyna możliwość że to miejsce zaznaczone na zdjęciu jest winowajcą tylko czy to jest fizycznie możliwe?
-
[B6] Audi A4 2004r. Gacka - S-Line, V6T, Q, Tip, RNS-E, 18", Bix, Speed, DRL, CLH, LED :naughty:
Czyżby coś nowego na oku ?
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Działaj działaj bo też cały czas myślę o tych Led tylko się zastanawiam czy warto rzeźbić które zakładasz 3A czy 1A
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 345/300
Piękna sztuka ? Pozazdrościć
-
Stukająca dwumasa.
Mam identyczny przypadek jak Ty z tym stukaniem które po dłuższej trasie cichnie, lecz dalej tego nie rozwiązałem. Jeden mechanik jak u niego byłem to brał stetoskop i słuchał po kolei po silniku i skrzyni i stwierdził że to jakby z katalizatora dochodzi ten dźwięk że może w środku to wypełnienie kata się gdzieś oderwało i tak stuka.
-
Skrzynia z 1.9tdi do 1.8t ewentualnie coś 6b dlugiego
Na skrzyni z 2.5 tdi to przy 3000 tyś obrotów zamkniesz licznik ?? A tak na poważnie to najlepiej szukaj skrzyni z 2.0tfsi(GVE, GMV,GYY,) bo były długie i z 1.8t bfb(GJW) też była dosyć długa
-
SKrzynia Biegow GEA HES
Ogólnie to bez problemu możesz założyć skrzynie z innego 1.8t, 2.0tfsi czy nawet 3.2fsi jedynie może być inny wybierak skrzyni biegów i inne przełożenia ale tez jest problem z dostępnością. Skrzynia GDX(ciężko dostępna) jest dłuższa od twojej o jakieś 15km/h na 6b albo GJU, GVC gdzie byś miał 130km/h na szóstce.Dobra w trasy