Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miras95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miras95

  1. Innej skrzyni z takimi samymi przełożeniami nie ma. Musisz szukać takiej samej albo zmienić na inną z innymi przełożeniami.
  2. Akurat dzisiaj kupowałem łożyska to płaciłem 95zł za szt firmy optimal, były też skf po 130zł szt i jakieś jeszcze po 45zł. Ja wymieniam same łożysko piastę zostawiam bo jest prosta
  3. tak multitronic
  4. Nawet nie zauważyłem wpisu Też pozdrawiam
  5. Ja mam avj ale dyfer jest z asn. a z końcówką K nie będzie pasować ? Bo są w okolicy takie półośki
  6. Witam. Potrzebuje półośki tył pod dyfer FUB. Czy jest jakiś odpowiedni numer tych półosi czy wystarczy żeby była z A4 b6 ?
  7. Ja też miałem problem z wpadającym pedałem. niby było ciśnieniowo odpowietrzone ale jednak nie do końca. Odpowietrzałem więc ręcznie tył i za każdym razem wychodził mały bombel. Tak około 3 razy i pedał wrócił do normy. Przód był elegancko odpowietrzony a problemem okazał się tylko tył.
  8. Będą pasować ( FPS, FTW, GBN, GFU, HFB)
  9. wszystko jest napisane w temacie o swapie quattro... potrzebujesz jeszcze całe zawieszenie tył, zbiornik paliwa z pompą,osłony termiczne i wydech,mocowanie wału,pompę abs .
  10. Twoje foty to normalnie powalają sam mógł byś stworzyć kalendarz tymi fotkami
  11. Ja miałem podobnie że z niczego nagle zrobił się luz na pedale jakieś 5cm. Biegi wchodziły normalnie żadnych problemów. Chciałem odpowietrzyć i wtedy zaczęły się problem. Nie dało się odpowietrzyć żadną metodą jaką znalazłem na forum. Okazało się że padła pompa sprzęgła. Poprostu nie zaciągała nowego płynu ze zbiornika.
  12. Witaj. Ja u siebie też nie mam dostępu do wody pod ciśnieniem ale mam dostęp do wody ze studni i mam beczkę 60l postawioną na wysokości 1m i do niej podłączam węża od myjki. Wcześniej miałem myjkę karcher taką małą za 200zł i jak zapewniał sprzedawca to można węża włożyć nawet do wanny z wodą i powinna sama zaciągnąć ale nie dała rady i przez to dopiero jak beczka stoi trochę wyżej to myjka chodzi. Na takie szybkie umycie auta mi spokojnie wystarczyła jedna beczka ale jak się bawiłem w detailingowe mycie to poszły 2-3. Teraz mam większą myjkę sterwins to bierze jeszcze więcej wody. Tak że jeśli nie masz dostępu do wody pod ciśnieniem to wydaje mi się najlepszym rozwiązaniem. Tylko pamiętaj o filtrze do myjki bo do beczki zawsze może wpaść jakiś syf
  13. Błotnik dotarł i jest już założony. Ze spasowaniem nie było problemu,siadł prawie idealnie.Kolor też pasuje. Widać że błotnik przed malowaniem był zakonserwowany czymś od środka ale ja i tak poprawiłem jeszcze barankiem. Brałem tak jak większość osób od zderzakiwkolorze.
  14. No ja zamówiłem parę dni temu i czekam aż przyjdzie to ocenie czy warto było
  15. Kolego kupiłeś już błotniki? bo też chce kupić ten sam kolor
  16. Reduktor masz zwykły gold czy gold gt ?
  17. Kolego możesz wrzucić fotki jak zamontowali instalacje pod maską ?
  18. Mam dokładnie taką samą opinie. Polecam te oponki
  19. Sprawdzałeś może czy nie jest zapowietrzony i przez to nie chce się nagrzać ?
  20. Auto już kupiłem z takim licznikiem więc nie mam pojęcia czy był zmieniany :/ Może głupie pytanie ale co to jest dokładnie ten wsad licznika ?
  21. Panowie jeśli mam teraz skrzynie 5b ośka z czujnikiem prędkości i chce założyć 6b quattro bez czujnika to da rade zakodować licznik na odczyt prędkości z abs?(mam kolorowy licznik)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.