Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Randor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randor

  1. Randor odpowiedział(a) na diegork temat w Audi A4 B5
    Ktoś z forum je naprawia? Też mam jeden do ogarnięcia. Ja np. nie mogę w ogóle połączyć się vagiem ze sterownikiem. ABS nie działa i jest wykrzyknik na fisie.
  2. No ok 320km to nie tak blisko:)
  3. Mam propozycje od firmy z Konecka na takie turbo za 1070zł z nowym żeliwem. Wydaje mi się, że chyba warto dopłacić te 130zł do turbo-tec. Mają przynajmniej wyrobioną jakąś opinie.
  4. Masz wrzucony TIP? Ile płaciłeś za regeneracje k03s w turbo-tec? Jaki był zakres prac? Żeliwo nowe czy używka?
  5. Co do płukanek to według mnie jedną z lepszych i mocniejszych jest BG 109. Ona już płucze i to dobrze. Testowane 3 razy. Tylko z nią trzeba uważać. Jeśli motor jest zalepiony to będzie wielkie ruszenie tego syfu. Przed jej użyciem radze wrzucić nowy filtr oleju.
  6. Dzięki. Trzeba będzie założyć z nią jakiś temat.
  7. Randor odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    W sumie to nikt mi tego nie zaproponował. Pytałem o dobre projektory i padła taka propozycja ale nie podawałem modelu auta. Czyli do B5 tylko koito? Uważasz, że warto się w to bawić? Jakieś 3 lata temu rezałem bixy na projektorach z Q7. Byłem wtedy w miarę zadowolony jeśli chodzi o ilość światła. Czy na takiej Helli Intemo zauważę znaczy progres?
  8. Randor odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Witajcie. Co teraz jest w modzie jeśli chodzi o projektory w B5? Jest coś lepszego niż np Hella 3 czy Intemo? Jak ma się bi-led w stosunku do nich? Dopytywałem trochę o bi-led koito 29w, z tego co mi napisano mają lepsze światła mijania względem hella (świecą ogólnie szerzej) za to tracą na długich (przez to, że świecą szerzej tracą na odległości). Zaproponowano mi również bi-led firmy Mobis w cenie 650zł. Podobno do 70% więcej światła niż koito (29w vs 36w). Chciałbym przerobić swoje lampy i nie wiem w którym iść kierunku. Może nie warto kombinować z tymi bi-ledami i wsadzać normalnie Intemo?
  9. Gość który mi je sprzedał napisał, że mają tylko ori felgi. Skupują je zagranicą z licytacji komorniczych, upadających firm itp stąd niska cena. W tej kasie tylko brać:) Koła wrzucone. Są proste jak stół. Póki co ? Dzięki za odpowiedzi. Kolego Szpakuziom. Faktycznie ten wzór jest całkiem ok. Nawet pasuje do ciemnych B5. Tak się prezentuje mój ulep. Zdjęcia są autorstwa poprzedniego właściciela. Brakuje tylko większej gleby. Niestety ta-technix to niska półka i jest za miękki do lepszych spasów.
  10. Witajcie. Wymieniłem ostatnio wydech na przelot z kwasu. Po jego rozgrzaniu zaczyna gdzieś brzęczeć i stukać. Nie ma zbytnio miejsca na jego przesuwanie. Wydaje mi się że gumy po prostu robia się miękkie od temperatury (wydech grzeje się bardziej niż ori). Są jakieś sztywniejsze zamienniki tych gum? Np z poliuretanu?
  11. Felgi to na 99% Ori audi.
  12. No z tego co ja wiem to Ronal zawsze produkował ori felgi dla Audi. Czyżby teraz robiły je dwie fabryki? A może to podróbki? Sam już nie wiem. Cena raczej zastanawiająco niska. Z drugiej strony wszędzie znaczki Audi i nr seryjne pokrywające się z ori. Na allegro znalazłem dwie aukcje gdzie sprzedający twierdzą, że felgi są na 100% ori bo były zdjęte z nowego auta. Obie aukcje to wersja made in italy. Wypowie się ktoś obcykany w temacie? Pisałem do sprzedającego z innego konta. Zarzeka się że to ori. Nie mają podobno na placu replik. Mam dowód zakupu i mogę felgi odwieźć.
  13. No to trochę podniosłeś mnie na duchu. Włoskie felgi zawsze kojarzyły mi się z podróbkami. W sumie mogłem o to zapytać zanim je kupiłem:) Gdyby ktoś miał coś do dodania będę wdzięczny.
  14. Witajcie. Kupiłem w dniu dzisiejszym felgi na które chorowałem dłuższy czas. Czy ktoś potwierdzi mi czy to na 100% oryginały? Kupiłem je chyba w dość dobrej cenie, dałem 2350zł. Z tego co widziałem na necie używki chodzą w granicach 2500zł a tu są nowe (nie regenerowane). Co o tym myślicie? W ogóle był taki wzór w podróbce?
  15. Dziwię się, że jakiś tuner zgodził się robić program pod taką moc na seryjnym dsmic.
  16. Randor opublikował(a) temat w 1.8T
    Witajcie. Czy fmic taki jak w linku poniżej podejdzie do B5 bez większych rzeźb? Wymiary 160x70 dadzą chyba radę przy mocach rzędu 230km? W lato nie powinien puchnąć. Gość który to sprzedaje zarzeka się, że pasuje prawie p&p do B5. https://allegro.pl/oferta/audi-a4-typ-b5-1-8t-intercooler-kit-ta-technix-7942169515
  17. Myślę, ze płukanie takiego motoru powinieneś podzielić na 3 tury. Lać coraz mocniejsze płukanki i obserwować ciś oleju. Na koniec miska w dół i sprawdzenie smoka. Ja na Twoim miejscu zacząłbym od zwalenia pokrywy zaworów i sprawdzenia ile nagaru jest na mostkach wałków itp. Jak jest dużo czarnej mazi to bym tego raczej nie płukał.
  18. Dzięki koledze Łukasz13 do mojego sterownika zawitał seryjny soft (auto nie jedzie w ogóle:)). Logi wyglądają teraz zdecydowanie lepiej. Nie ma się co zastanawiać. Zbieram graty na te chociaż 220-230km i robię soft od nowa. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Przepływ powyżej 130 to norma dla serii? http://vaglogi.pl/log-002_033_c4LyE00.html http://vaglogi.pl/log-003_020_20WAm.html http://vaglogi.pl/log-115_118_67TnVjn.html
  19. Randor odpowiedział(a) na robertm96 temat w 2.0
    Byle jaki i tak zaraz go spali:p
  20. Randor odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    No to super:) Umocniłeś mnie tylko w myśli o montowaniu seryjnej k03s, a nie jakichś hybrydowych wynalazków.
  21. Randor odpowiedział(a) na Vexart temat w Audi A4 B6/B7
    Też chcę 240km z k03s ? Masz chyba zdrowy słupek. Albo hamownia była optymistyczna?
  22. Usuń wycieki i zalej jakiś 5w40, 10w40 to kibel dla tego motoru. Najtańsza racjonalna opcja to Lotos Synthetic 5w40 lub Specol i wymiana co 8-10tys. Jeśli szukasz przyczyny cykania i podejrzewasz wtryskiwacze gazu to czemu nie sprawdzisz czy nadal cyka po przełączeniu na PB?:) Czy ktoś tutaj stosuje od dłuższego czasu olej 0w40 w swoim 1.8t i podzieli się opinia na temat tej lepkości? Jak to się spisuje w tych silnikach?
  23. Nie wiem czy to coś poważnego ale może skończyć się poważnie. Może szklanka się zawiesiła. Ja bym tak raczej nie jeździł. Szczególnie po wywaleniu siana na kapitalke. Odstaw gościowi te auto i niech robi z tym co chce. Po odbiorze jedź do innego warsztatu i skontroluj co wyszło z tego całego remontu (chociaż ciś oleju i sprężanie). Nikt tu raczej nic innego nie wymyśli.
  24. Jedź do gościa i powiedz, że zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Odstawiasz mu auto i nic Cię nie interesuje skoro robił kapitalkę. Ma być dobrze i koniec. We własnym zakresie sprawdź ciśnienie oleju i kompresje po dotarciu (u kogoś innego).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.