Treść opublikowana przez lewiatan1989
-
Concert 2 problem, czyta nagrane CD, oryginałów nie.
Niedziałające płyty to oryginalne płyty ze sklepów, nie są to płyty mp3
-
Co trzeba zrobić aby włożyć radio rns-e
Dasz radę, raptem pół dnia zabawy na spokojnie.
-
Concert 2 problem, czyta nagrane CD, oryginałów nie.
Koledzy, Mam problem, postanowiłem sprzedać swoje radio concert 2, było w dobrym stanie więc o klienta nie problem. Natomiast pojawił się inny problem, ja u siebie słuchałem sporadycznie i tylko nagranych płyt CD nigdy nie było z nimi problemów, radio czytało je bez zająknięcia. Jednak nowy właściciel słucha głównie oryginalnych płyt. No i pojawił się problem, radio po włożeniu jakiejkolwiek oryginalnej płyty wyświetla CD Error testowane na ok 20 płytach nowych i starszych i nic. A na nagranych wszystko śmiga, gra i trąbi. W czym może być problem? Ktoś coś wie? Spotkał się ktoś z tym? Klientowi zależy na kupnie radia mi na sprzedaży. Pomożecie? Pozdrawiam, Darek
-
Co trzeba zrobić aby włożyć radio rns-e
Popielniczka nie jest potrzebna, klimatronik można dociąć lub wymienić tylko panel (ja tak zrobiłem), tunel dociąłem bez problemu. Polecam ten link : http://www.audizine.com/forum/showthread.php/641544-DIY-RNS-E-retrofit-amp-double-DIN-conversion-(picture-heavy) Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Check Engine - Nie odpala silnik, kręci się wentylator chłodnicy.
Szczerze mówiąc bez podłączenia to trochę wróżenie. Co do włączania wentylatora to ma prawo kręcić się po zgaszeniu silnika ba, nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Często po zatrzymaniu silnika jego temperatura jeszcze rośnie, dlatego też on się włącza. Tyle, że po schłodzeniu silnika powinien się wyłączyć. Więc może zdechł czujnik temperatury? I pokazuje jakieś kosmiczne wartości stąd wentylator non stop kręci, tak jak mówiłem wróżę. Czy po wyjęciu bezpiecznika nie przegrzałeś silnika? Może to go unieruchomiło? Bez vaga przynajmniej ja nic nie powiem, może inni bardziej doświadczeni koledzy poradzą coś więcej. Ps. A probóbowałeś włożyć ponownie bezpiecznik? Pozdrawiam i powodzenia!
-
Spotkania na drodze
Ciemny (czarny lub granatowy) AVANT na GSP widziany wczoraj (piątek) około godziny 18 pod McDonald's w Gdańsku na ul. Bażyńskiego. Naklejka klubowa pod emblematem A4 Pozdrawiam :-)
-
Tablet + OBD 2
Android da Ci możliwość głównie zczytania i kasowania błędów. Przy czym ja korzystam z OBDII bluetooth tak na szybkie kasowanie błędów. Więcej na pewno Windows i VCDS ewentualnie VAG. Tym robię kodowania, nastawy itp. Pozdrawiam
-
Audi Gamma - wyłączanie się
Sprawdź akumulator napięcie na zgaszonym silniku i odpalonym czy alternator ładuje. Posprawdzaj masy od radia i wzmacniacza o ile masz i ogólnie wtyczki. Może też być uszkodzone zasilanie radia i nie trzyma napięcia możesz spróbować podłączyć zasilanie radia przez jakiś stabilizator napięcia. Pozdrawiam
-
Wymiana tego czegos na desce :)
To coś to tzw dekor Możesz wymienić, możesz okleić. W tematach o oklejaniu dekorów masz opis jak demontować poszczególne dekory. Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z przyjemnością bym się pojawił po raz pierwszy poznać kolegów, niestety mi godzina nie pasuje :-/
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Ok. Dzięki! Pozdrawiam
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Hmmm zacytowany przeze mnie wcześniej tekst mówi coś innego. No ale ok, jak znajdę czas będę ciągnął kable i zobaczymy co z tego wyjdzie.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
8E0 959 433 BG
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Wg jednego z pierwszych postów MK musi obsługiwać pakiet oświetlenie: Więc wychodzi na to, że muszę zmienić MK, bo mój nie chce przyjąć kodowania.
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Nooo tak szyby w tyle dobra rzecz, ale chyba nie będzie mi się chciało szukać silniczków, boczków itp. Swoją drogą to smutne że w starej poczciwej b5 miałem wszystkie szyby elektryczne. No i do szyb w tyle to już inny MK musiałbym mieć. Ale o oświetleniu drzwi myślę bardzo intensywnie, tylko znaleźć czas i bo chęci są :-) Ps. To w takim wypadku muszę dokładnie poczytać gdzie się wpiąć do MK
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Koledzy pytanie na szybko mam. Przeczytałem wątek i cóż szczerze nie wiele z niego rozumiem pomimo, że z elektryką i elektroniką nie mam problemów. Mój moduł komfortu obsługuje tylko centralny zamek i przednie elektryczne szyby. Czy aby podłączyć światła w drzwiach (czerwone i białe) muszę wymienić MK? Czy istnieje jakaś inna metoda podłączenia oświetlenia w drzwi aby paliły się po otwarciu drzwi no i by błędów nie było? Pozdrawiam, Darek
-
B7 CYCEK997
No ładny, a coś więcej o silniku, roczniku, wyposażeniu? Może jakieś plany odnośnie modów?
-
A4 B7 1.9TDi ubezpieczenie AC+OC AXA direct warto?
Dzięki, Czyli na rok w razie czego mogę ich wziąć. A miałeś może okazję korzystać z realizacji polisy AC lub Asistance u nich?
-
A4 B7 1.9TDi ubezpieczenie AC+OC AXA direct warto?
Koledzy nikt nie ma żadnych opinii na temat AXA direct? Oczywiście mam na myśli te związane z AC bo OC wiadomo mało mnie interesuje. Pozdrawiam i liczę na jakąś pomoc.
-
A4 B7 nie można odebrać/odrzucić połączenia z kierownicy
Jak miałem u siebie concert II i dołożoną mf, to też nie mogłem odbierać połączenia przez kierownicę. Bluetooth było fabryczne, wyświetlało tylko numer na fis. Połączenia odbierałem na telefonie a rozmowa z automatu szła przez bluetooth. Pod kierownicą miałem moduł z literą Q. Pozdrawiam
-
Lakiernik Gdańsk szukam
W garażu, ale schludnym. Starszy facet maluje ale ma rękę. Nie ma w lakierze ani farfocli ani innych syfów. Co do terminów ja dzwoniłem do niego w piątek w poniedziałek rano pojechałem - obejrzał ocenił, powiedział ile za co, we wtorek rano odstawiłem w środę do południa odebrałem. https://www.olx.pl/oferta/lakierowanie-prace-blacharskie-CID619-ID5ayz9.html
-
A4 B7 1.9TDi ubezpieczenie AC+OC AXA direct warto?
Koledzy, kończy mi się OC i AC na moje audi, poszukuje czegoś tańszego bo obecny ubezpieczyciel zawołał 2800 zł za wariant warsztatowy bez amortyzacji. Znalazłam ofertę AXA direct ale nigdy nie miałem z nimi styczności. Wg ich wyliczeń AC + OC 1800 zł wariant kosztorysowy, bez amortyzacji części, wycena naprawy na częściach zamiennych, szyby w AC(nie jako dodatkowe), Asistance midi polska, nnw kierowcy i pasażerów do 50 tys. Ubezpieczenie opon. Wartość samochodu wg ubezpieczalni 18 tys. Ma ktoś jakieś doświadczenia z AXA direct? Na OC 60% na AC 10% Pozytywne? Negatywne? Proszę o rady. Pozdrawiam
-
1.9 TDI BKE, GYA B7 Problem z pedałem sprzęgła - nie odbija
Hmmm no może, póki co odpuściłem temat. Po serii odpowietrzeń jest jakby ciut lepiej tzn pedał odbija do połowy tylko co jakiś czas, przy czym nie ma przy tym żadnej zależność i jest to zdecydowanie rzadziej niż było. Póki co mi to aż tak bardzo nie przeszkadza, jak przyjdzie czas na wymianę sprzęgła to zobaczę co w skrzyni piszczy bo jeszcze zastanawiam się czy to nie wina nie cofniętego docisku sprzęgła lub łożyska, bo w papierach od samochodu od poprzedniego właściciela znalazłem fakturę za regenerację sprzęgła. Pozdrawiam, Darek
-
Modyfikacja lamp przednich
U mnie już ze 2 mce paski led leżą w szafie i jakoś nie mogę się zebrać a co bardziej chyba odważyć aby je podłączyć. Nie wiem czemu ale wyciąganie i rozklejanie lamp mnie przeraża.
-
[B7 BKE] Trzęsie silnikiem i budą
To ja dodam 5 groszy z innej beczki. Mam 1.9 BKE i też co jakiś czas bujał budą i silnikiem, przy czym u mnie max korekta to 0,47 bodajże. No i mi to zbytnio nie przeszkadzało, aż pewnego pięknego dnia po zjechaniu z trasy około 200km autostradą dojeżdżając na jedynce pod dom czułem się jakbym jechał co najmniej 60tką telepało budą że masakra, po dodaniu lekko gazu telepania nie było, maska w górę a tam silnik cały chodzi lewo prawo. Pojechałem do jednego znajomego mechanika posłuchał mówi dwumas, pojechaliśmy razem do innego on też że dwumas. Mojemu portfelowi i mi zrobiło się bardzo smutno. Jednak nijak mi to na dwumas nie wyglądało. Postanowiłem nie odpuszczać i zrzuciłem bez zdejmowania zderzaka pasek PK ku mojemu zdziwieniu telepotanie znikło. Winę za całe to bujanie ponosiło zatarte koło alternatora, zablokowały się łożyska, wymieniłem i od tamtego czasu cóż nic a nic mi nie buja.