Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

was002

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez was002

  1. ...nie ma gdzie powyżej 140km/h jeździć po prostu
  2. dzięki! zrobiłem jeszcze ze znajomymi kilka tras (Jais, Abu Dhabi), to się chyba wziął i popsuł (spalanie :P)
  3. prowokacyjnie Do jazdy będzie inny projekt... chociaż wierz mi, że po tych górkach też się grubo jedzie... BTW. Jebel Hafeet (ten mniejszy górski szlak, o którym pisałem wcześniej), jest w Forza 7 ! Tutaj szybki przejazd: (dla mnie hafeet nie umywa się do Jais, ale... marketing robi swoje).
  4. @st4yKool, już nie sprzedaje piernicze... auto płynie do Polski pod koniec roku. Tymczasem Jebel Jais raz jeszcze - o wschodzie słońca tym razem: Znajomi przyjechali, jednym z punktów było zobaczenie "gór pustyni" - czemu nie - pobudka o 4 nad ranem i 200km na północ. Pusto, aż miło... zjazd z samej góry bez użycia hamulca też robi wrażenie ;-) Hamulce w końcu porządnie dotarte. Teraz na nowe opony się czaję...
  5. nie masz wlepy w bagażniku? (przykład, passat z 2003 roku) ok, już doczytałem, nie było pytania
  6. https://a4-klub.pl/topic/406144-sierpień-naładniejsze-zdjęcie-a4-na-forum/
  7. porównywałeś to na prostej z tym pięknym czerwonym kombi?
  8. W grudniu kontener z Audi jedzie/płynie do Polski. Powinienem się na jakimś około-noworocznym spocie pojawić (jeśli jakieś będą). ... O ile oczywiście ktoś nie zaproponuje mi lepszej ceny niż 167k (bo takie oferty 3 do tej pory mam).
  9. ja miałem okazję - zniszczony lakier jak również ceramikę i nie widzę różnicy... po prostu się wyciera to później do czysta bez zacieków
  10. was002 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    kupujący tak naprawdę ma to w d... tak samo jak my ;-) ale szuka każdej okazji żeby zmusić sprzedającego do zbicia ceny, prosta taktyka a jakże skuteczna.
  11. lubię takie podejście!
  12. na forum znalazłem teraz nie mogę generalnie była dyskusja czy warto za taką kasę... - big red sponge
  13. tja... dwa dni czyste. Już obydwa zakurzone. gąbka z amazona, już umyta po myciu - zrobiłem błąd, że tą samą gąbką myłem felgi na koniec a jednak powinna być osobna gąbka tylko do tego. Na ali pewnie też jest Generalnie mogę nagrać wideo - przecierasz mokrą gąbką i na szybie nie zostaje kompletnie nic - sucha... Nie ma żadnej piany czy "bąbelków", woda z tym szamponem strasznie się "ciągnie" i nie zostawia żadnych zacieków, a na aucie zostaje warstwa takiej jakby gumy - przecieranie tego suchą mikro fibrą jest problematyczne (trzeba użyć siły), ale zostawia idealnie czystą powłokę! ten film gdzieś na forum był: gościu mnie przekonał (chociaż ta gadka o polimerach wiążących brud jest przesiąknięta grubym marketingiem), ale jednak robi robotę niesamowitą:
  14. Naczytałem się w tematach o detailingu na forum o tym jak fajnie jest używać "dużej czerwonej gąbki" w połączeniu z szamponem "no rinse". No więc spróbowałem - pogoda u mnie już taka, że o 6 rano jest poniżej 30 stopni, więc na spokojnie można umyć auto przed śniadaniem I nie mogę się nadziwić. Czarne jest czarne, białe jest białe, zero smug, zacieków czy czegokolwiek... na dwa samochody zużyłem pół wiadra wody i dwie nakrętki szamponu + delikatnie spłukałem auto przed myciem wodą - po myciu kostka pod samochodem ledwo mokra była. I jak sobie pomyślę jak kiedyś wylewałem hektolitry wody na auto w ogródku za domem WG MNIE REWELACJA! warte swojej ceny. Mycie tym to sama frajda! Z rozpędu i żonie auto umyłem
  15. z aliexpresu do Audi A4 B5 też pewnie kupę nowych części można znaleźć... ja się czaję teraz na calutkie wnętrze (konsola, wszystkie plastiki, rączki, włączniki etc...)
  16. Przez ostatnie 2 tygodnie zakupiłem więcej gratów do paseratiego niż przez rok do Audi. Frajda jest mega!
  17. niech się ktoś czepi quality produktu VW China ;D (lampka do paserati za $30)
  18. albo coś typu http://www.p3cars.com/shop/audi/audi-a4-s4-a5-s5-rs4/audi-b8-p3-vent-gauge/ ? :-)
  19. ma to grać czy brzęczeć? Jako posiadacz suba bose mogę powiedzieć, że różnicy po odłączeniu go praktycznie nie ma... jednak w kole zapasowym, pod podłogą, z rozmiarem bodajrze 10cm w plastiku to dużo basu się nie da osiągnąć. IMO szkoda kasy... Wrzuć normalną skrzynię albo poszukaj gotowych rozwiązań zamykających głośnik 25-30cm w boczku jeśli potrzebujesz bagażnika na codzień. Do tego aftermarketowy wzmacniacz o mocy 250-300W RMS i to będzie grało wtedy... ten 60-Wattowy plastik w kole to jakaś pomyłka... (chyba że to tylko u mnie bo ja mam w kole jeszcze aku i z tego suba to naprawdę niewiele zostaje - to już będę cicho).
  20. w tych fotach to trochę lightrooma też jest (noise reduction) bo jednak jak zauważyliście obiektyw... hmm... (zostawiam cały exiff ku potomności) ;-) jaram się, bo fajnie to 4s wygląda i bardzo wdzięczne do robienia fot. W kwestii brzmienia, to subiektywnie stwierdzam, że TDI brzmią lepiej niż te boxery Do RS4 w ogóle się nie umywa... dzięki, wrzucę Ci tą ostatnią na skrzynke!
  21. ...przewaga dzięki technice kontra "there is no substitute". Dwa światy: I największa na świecie antena kiedykolwiek zainstalowana na dachu Audi:
  22. a nie możesz im zgłosić że auto nie jedzie? i że odczuwasz znaczny spadek mocy w stosunku do tego jak było wcześniej? I poczekać na oficjalną odpowiedź? Ja bym w ten sposób rozegrał taki temat... pojechałeś na hamownię to wystawiłeś się na ostrzał. Dopiero oficjalna odpowiedź w stylu "nie zauważamy żadnego odstępstwa od serii ale jednocześnie nie sprawdzimy więc pokazujemy na czuja" - to by była podkładka ze strony Audi i pretekst do zapytań prasowych... Audi rozpoczęło właśnie kampanię nowego RS5 - nie na rękę im pytania od prasy w stylu "a co z utratą mocy..."
  23. przeczyściłeś i pomogło?
  24. dla kontrastu napiszcie jeszcze ile jest warty samochód po roku, po dwóch...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.