Treść opublikowana przez was002
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
...nie ma gdzie powyżej 140km/h jeździć po prostu
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
dzięki! zrobiłem jeszcze ze znajomymi kilka tras (Jais, Abu Dhabi), to się chyba wziął i popsuł (spalanie :P)
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
prowokacyjnie Do jazdy będzie inny projekt... chociaż wierz mi, że po tych górkach też się grubo jedzie... BTW. Jebel Hafeet (ten mniejszy górski szlak, o którym pisałem wcześniej), jest w Forza 7 ! Tutaj szybki przejazd: (dla mnie hafeet nie umywa się do Jais, ale... marketing robi swoje).
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
@st4yKool, już nie sprzedaje piernicze... auto płynie do Polski pod koniec roku. Tymczasem Jebel Jais raz jeszcze - o wschodzie słońca tym razem: Znajomi przyjechali, jednym z punktów było zobaczenie "gór pustyni" - czemu nie - pobudka o 4 nad ranem i 200km na północ. Pusto, aż miło... zjazd z samej góry bez użycia hamulca też robi wrażenie ;-) Hamulce w końcu porządnie dotarte. Teraz na nowe opony się czaję...
-
Kod lakieru avant 2003r LZ9W?
nie masz wlepy w bagażniku? (przykład, passat z 2003 roku) ok, już doczytałem, nie było pytania
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
https://a4-klub.pl/topic/406144-sierpień-naładniejsze-zdjęcie-a4-na-forum/
-
S4 B5 LIMO By Orzeł -> 400+ (4 FUN)
porównywałeś to na prostej z tym pięknym czerwonym kombi?
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
W grudniu kontener z Audi jedzie/płynie do Polski. Powinienem się na jakimś około-noworocznym spocie pojawić (jeśli jakieś będą). ... O ile oczywiście ktoś nie zaproponuje mi lepszej ceny niż 167k (bo takie oferty 3 do tej pory mam).
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ja miałem okazję - zniszczony lakier jak również ceramikę i nie widzę różnicy... po prostu się wyciera to później do czysta bez zacieków
-
B8 TrOOOOp
kupujący tak naprawdę ma to w d... tak samo jak my ;-) ale szuka każdej okazji żeby zmusić sprzedającego do zbicia ceny, prosta taktyka a jakże skuteczna.
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
lubię takie podejście!
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
na forum znalazłem teraz nie mogę generalnie była dyskusja czy warto za taką kasę... - big red sponge
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
tja... dwa dni czyste. Już obydwa zakurzone. gąbka z amazona, już umyta po myciu - zrobiłem błąd, że tą samą gąbką myłem felgi na koniec a jednak powinna być osobna gąbka tylko do tego. Na ali pewnie też jest Generalnie mogę nagrać wideo - przecierasz mokrą gąbką i na szybie nie zostaje kompletnie nic - sucha... Nie ma żadnej piany czy "bąbelków", woda z tym szamponem strasznie się "ciągnie" i nie zostawia żadnych zacieków, a na aucie zostaje warstwa takiej jakby gumy - przecieranie tego suchą mikro fibrą jest problematyczne (trzeba użyć siły), ale zostawia idealnie czystą powłokę! ten film gdzieś na forum był: gościu mnie przekonał (chociaż ta gadka o polimerach wiążących brud jest przesiąknięta grubym marketingiem), ale jednak robi robotę niesamowitą:
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Naczytałem się w tematach o detailingu na forum o tym jak fajnie jest używać "dużej czerwonej gąbki" w połączeniu z szamponem "no rinse". No więc spróbowałem - pogoda u mnie już taka, że o 6 rano jest poniżej 30 stopni, więc na spokojnie można umyć auto przed śniadaniem I nie mogę się nadziwić. Czarne jest czarne, białe jest białe, zero smug, zacieków czy czegokolwiek... na dwa samochody zużyłem pół wiadra wody i dwie nakrętki szamponu + delikatnie spłukałem auto przed myciem wodą - po myciu kostka pod samochodem ledwo mokra była. I jak sobie pomyślę jak kiedyś wylewałem hektolitry wody na auto w ogródku za domem WG MNIE REWELACJA! warte swojej ceny. Mycie tym to sama frajda! Z rozpędu i żonie auto umyłem
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
z aliexpresu do Audi A4 B5 też pewnie kupę nowych części można znaleźć... ja się czaję teraz na calutkie wnętrze (konsola, wszystkie plastiki, rączki, włączniki etc...)
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Przez ostatnie 2 tygodnie zakupiłem więcej gratów do paseratiego niż przez rok do Audi. Frajda jest mega!
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
niech się ktoś czepi quality produktu VW China ;D (lampka do paserati za $30)
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
albo coś typu http://www.p3cars.com/shop/audi/audi-a4-s4-a5-s5-rs4/audi-b8-p3-vent-gauge/ ? :-)
-
Dołożenie subwoofera w bagazniku przy kole zapasowym
ma to grać czy brzęczeć? Jako posiadacz suba bose mogę powiedzieć, że różnicy po odłączeniu go praktycznie nie ma... jednak w kole zapasowym, pod podłogą, z rozmiarem bodajrze 10cm w plastiku to dużo basu się nie da osiągnąć. IMO szkoda kasy... Wrzuć normalną skrzynię albo poszukaj gotowych rozwiązań zamykających głośnik 25-30cm w boczku jeśli potrzebujesz bagażnika na codzień. Do tego aftermarketowy wzmacniacz o mocy 250-300W RMS i to będzie grało wtedy... ten 60-Wattowy plastik w kole to jakaś pomyłka... (chyba że to tylko u mnie bo ja mam w kole jeszcze aku i z tego suba to naprawdę niewiele zostaje - to już będę cicho).
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
w tych fotach to trochę lightrooma też jest (noise reduction) bo jednak jak zauważyliście obiektyw... hmm... (zostawiam cały exiff ku potomności) ;-) jaram się, bo fajnie to 4s wygląda i bardzo wdzięczne do robienia fot. W kwestii brzmienia, to subiektywnie stwierdzam, że TDI brzmią lepiej niż te boxery Do RS4 w ogóle się nie umywa... dzięki, wrzucę Ci tą ostatnią na skrzynke!
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
...przewaga dzięki technice kontra "there is no substitute". Dwa światy: I największa na świecie antena kiedykolwiek zainstalowana na dachu Audi:
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
urodziny:
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
a nie możesz im zgłosić że auto nie jedzie? i że odczuwasz znaczny spadek mocy w stosunku do tego jak było wcześniej? I poczekać na oficjalną odpowiedź? Ja bym w ten sposób rozegrał taki temat... pojechałeś na hamownię to wystawiłeś się na ostrzał. Dopiero oficjalna odpowiedź w stylu "nie zauważamy żadnego odstępstwa od serii ale jednocześnie nie sprawdzimy więc pokazujemy na czuja" - to by była podkładka ze strony Audi i pretekst do zapytań prasowych... Audi rozpoczęło właśnie kampanię nowego RS5 - nie na rękę im pytania od prasy w stylu "a co z utratą mocy..."
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
przeczyściłeś i pomogło?
-
S6 C7 Avant TATOWÓZ cz. 2 :)
dla kontrastu napiszcie jeszcze ile jest warty samochód po roku, po dwóch...