Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

was002

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez was002

  1. ma ktoś pod ręką tarcze 365mm i może pomierzyć odsadzenie dzwona? spłukałem się właśnie na kupno "falowanych" tarcz i ciekaw jestem jak bardzo różnią się (i czy w ogóle) od normalnych 365 mm z RS4 B7...
  2. was002 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wkład lusterka kierowcy
  3. Tak wygląda 365mm żelaza...
  4. sam ogniś szukałem... (ponoć się da w modelach do 2012) ale przestałem po prostu otwierać drzwi zanim nie zgasiłem samochodu... wyłączysz to każdorazowo (ale tylko do czasu ponownego zamknięcia i otwarcia drzwi) przyciskiem reset na lewej mantce...
  5. robicie jakieś statystyki czy patrzycie po kompie? Ja mam (to się jakoś brzydko nazywa po polsku) "fioła" jeśli chodzi o statystyki... 331...341...366...398 (trasa),333...316... tyle mam między tankowaniami... czwórkę z przodu widziałem może z raz... ale mało jeżdżę, a autostrady mają limit 140, więc nie ma gdzie jeździć dłużej 100 czy 120km/h żeby to zbić (średnia 13.77 wyliczona na wskazaniach dystrybutora, więc raczej dokładna).
  6. będziesz kiedyś ciął 150km/h szeroką, pustą autostradą i przeleci Ci przed nosem plastikowa torebka albo inny śmieć... daj znać jak było Żeby się dało to dziadostwo włączać i wyłączać (przestawiać do trybu "zwykłego tempomatu") to by był super wynalazek... ale się nie da... (da się?)
  7. ...a ja myślałem, że 300 do rezerwy irytuje ;-) widze, że 3.0 musi mieć na bogato żeby nie popłynęło... da się w trasie poniżej 10 zejść? (żeby nie trzeba było szukać stacji co 1.5 godziny na autostradzie?)
  8. was002 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czyli teraz musi być zwora albo vcds żeby to mnie nie denerwowało... OK! dzięki!
  9. was002 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ...pytanie: rozpięta wtyczka powoduje błąd skończonych klocków czy działa to tak, że skończony klocek powoduje zwarcie i stąd błąd? Jaka jest logika tego rozwiązania? Pytam, bo przymierzam się do założenia klocków bez czujników (DS2500)
  10. ...pozbierałem szczękę z podłogi (dopiero dziś ten temat znalazłem) i już zasubskrybowałem. Gratuluje podejścia do zrób-to-sam no i "odjanuszowania" klątwy poprzedniego właściciela!
  11. (wiem, że niepytany, ale odpowiem ) potrzebujesz takiego toola (kupić albo samemu zrobić) żeby nie ryzykować... za dużo szkła dookoła żeby cokolwiek podważać.
  12. gratki, auto wygląda rewelacyjnie. Czas mija a ta linia się nie starzeje Chrom w lesie prowokuje do takich zdjęć - rozumiem że będzie w kalendarzu? BTW. Poszalałeś z felgami, specjalnie przejrzałem cały wątek żeby zobaczyć czy masz 2 różne fele po obu stronach auta Nieźle!
  13. was002 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    #durneprawo #amerykanieniepotrafiajezdzic
  14. was002 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    lewe fotochrom wypukłe: 8F0857535H, prawe: 8F0857536H jest kilkanaście modeli, np. niektórzy wolą asymetryczne zamiast wypukłego... a jak masz problemy ze wzrokiem (albo mieszkasz w US) to też modele płaskie... cała lista tutaj: http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2014/736/R/8/857/857040#6
  15. was002 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dźwięk zbliżony... ale warkot mniej basowy. Z obserwacji własnych wydaje mi się, że redukcje są bardziej agresywne w RSie, za to zmiana biegów do góry przy 8kRPM w ogóle nie powoduje "pierdnięcia", za to w mercach upshift jest głośniejszy... to tak z boku obserwując. Z pozycji kierowcy słabo się obserwuje swoje auto a obce zawsze brzmi fajniej
  16. widzą, że wariat jedzie... to... fajnie to brzmi z daleka ale na takie imprezy to mogłoby jeszcze skręcać trochę, ale to nie do tego samochód...
  17. czyli żarówka 25W pali się non stop?
  18. z ręką na sercu - kto z tej nawigacji korzysta ramach czegokolwiek niż ciekawostki jak można mieć google maps? ;-)
  19. ...nie mogę się napatrzeć na te koła ! rewela ! (ale wyglądają na ciut za szerokie, jakby brakowało feldze centymetra do "seryjnych" 265/30/20 )
  20. całe MMI działa na jakimś FreeBSD czy podobnym linuxie... tak się głośno zastanawiam ile by to roboty było żeby dorzeźbić doń przeglądarkę internetową z maps.google.com
  21. wiem... serce i rozum walczyło, rozum zwyciężył. Zamówiłem i tarcze OEM, tym razem z ju-es-and-ej... w oczekiwaniu na paczkę zrobiłem trochę porządku pod maską. Szorowałem, pucowałem (bo tyle osób wrzuca fajne foty), później wziąłem lampę i strzeliłem kilka fot i wyszło jak przez okno... dramat. Widać dażdą ryskę, zaciek czy syf... musze - jak większość - wypsikać czymś do plastików i foty w pełnym słońcu robić jak się błyszczy
  22. (imo vaglog już dawno powinien takie wykresy za nas robić :P) tak to wygląda w tej chwili. Masz spore przeładowanie i w tym konkretnym przypadku mogłeś to odczuć właśnie jako szarpnięcie w momencie kiedy auto zaczęło przyspieszać, a później "osłabło" przy przekroczeniu 3000rpm. Ten DP jest pusty? Warto się przyjrzeć zaworkowi N75 bo chociaż działa, to jednak nie reaguje tak szybko jak powinien - być może w innych sytuacjach jest gorzej (np. kiedy depniesz jadąc spokojniej na wysokim biegu może wystąpić taki właśnie efekt pływania przyspieszenia). Po podmienieniu N75 warto też zrobić program (skoro już i tak nie masz DP, to dlaczego nie użyć tej turbiny ).
  23. tam nie było 4 tłoczków w serii?
  24. kiedyś w passatach robiliśmy tak, że zakładało się po dużym bezpieczniku zewnętrzne zasilanie +12 na piny transmisji (np. na CAN-low) -> wtedy podpięcie czegokolwiek do tego portu paliło Ci interfejs, który podpinałeś (no i wywalało bezpiecznik). Oczywiście piny transmisji przepinałeś na inne żeby w ogóle mieć możliwość korzystania z tak przerobionego portu - do takiego podejścia trzeba mieć jednak przejściówkę, żeby móc własny interfejs podpinać...
  25. was002 odpowiedział(a) na VRGOOD temat w 1.8T
    nie "brednie" tylko normalne stwierdzenie. kolega podesłał link do wtrysków 380cc przy przy 3 barach, nie wiem jaki ma aktualnie w BEXie... po co ci ta napinka? Nowa przepływka kosztuje sporo, więc zamiast kupować, polecam najpierw spytać o preferencje osobę, która to będzie stroić, a nie robić zakupy w ciemno.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.