Treść opublikowana przez was002
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ma ktoś pod ręką tarcze 365mm i może pomierzyć odsadzenie dzwona? spłukałem się właśnie na kupno "falowanych" tarcz i ciekaw jestem jak bardzo różnią się (i czy w ogóle) od normalnych 365 mm z RS4 B7...
-
B8 TrOOOOp
wkład lusterka kierowcy
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Tak wygląda 365mm żelaza...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
sam ogniś szukałem... (ponoć się da w modelach do 2012) ale przestałem po prostu otwierać drzwi zanim nie zgasiłem samochodu... wyłączysz to każdorazowo (ale tylko do czasu ponownego zamknięcia i otwarcia drzwi) przyciskiem reset na lewej mantce...
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
robicie jakieś statystyki czy patrzycie po kompie? Ja mam (to się jakoś brzydko nazywa po polsku) "fioła" jeśli chodzi o statystyki... 331...341...366...398 (trasa),333...316... tyle mam między tankowaniami... czwórkę z przodu widziałem może z raz... ale mało jeżdżę, a autostrady mają limit 140, więc nie ma gdzie jeździć dłużej 100 czy 120km/h żeby to zbić (średnia 13.77 wyliczona na wskazaniach dystrybutora, więc raczej dokładna).
-
Audi A5 8T Sportback 3.0TDI CCWA S tronic, Lava Grey
będziesz kiedyś ciął 150km/h szeroką, pustą autostradą i przeleci Ci przed nosem plastikowa torebka albo inny śmieć... daj znać jak było Żeby się dało to dziadostwo włączać i wyłączać (przestawiać do trybu "zwykłego tempomatu") to by był super wynalazek... ale się nie da... (da się?)
-
AUDI S5 8T SPORTBACK 3.0TFSI 333KM S-TRONIC
...a ja myślałem, że 300 do rezerwy irytuje ;-) widze, że 3.0 musi mieć na bogato żeby nie popłynęło... da się w trasie poniżej 10 zejść? (żeby nie trzeba było szukać stacji co 1.5 godziny na autostradzie?)
-
B8 TrOOOOp
czyli teraz musi być zwora albo vcds żeby to mnie nie denerwowało... OK! dzięki!
-
B8 TrOOOOp
...pytanie: rozpięta wtyczka powoduje błąd skończonych klocków czy działa to tak, że skończony klocek powoduje zwarcie i stąd błąd? Jaka jest logika tego rozwiązania? Pytam, bo przymierzam się do założenia klocków bez czujników (DS2500)
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
...pozbierałem szczękę z podłogi (dopiero dziś ten temat znalazłem) i już zasubskrybowałem. Gratuluje podejścia do zrób-to-sam no i "odjanuszowania" klątwy poprzedniego właściciela!
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
(wiem, że niepytany, ale odpowiem ) potrzebujesz takiego toola (kupić albo samemu zrobić) żeby nie ryzykować... za dużo szkła dookoła żeby cokolwiek podważać.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
gratki, auto wygląda rewelacyjnie. Czas mija a ta linia się nie starzeje Chrom w lesie prowokuje do takich zdjęć - rozumiem że będzie w kalendarzu? BTW. Poszalałeś z felgami, specjalnie przejrzałem cały wątek żeby zobaczyć czy masz 2 różne fele po obu stronach auta Nieźle!
-
B8 TrOOOOp
#durneprawo #amerykanieniepotrafiajezdzic
-
B8 TrOOOOp
lewe fotochrom wypukłe: 8F0857535H, prawe: 8F0857536H jest kilkanaście modeli, np. niektórzy wolą asymetryczne zamiast wypukłego... a jak masz problemy ze wzrokiem (albo mieszkasz w US) to też modele płaskie... cała lista tutaj: http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2014/736/R/8/857/857040#6
-
B8 TrOOOOp
dźwięk zbliżony... ale warkot mniej basowy. Z obserwacji własnych wydaje mi się, że redukcje są bardziej agresywne w RSie, za to zmiana biegów do góry przy 8kRPM w ogóle nie powoduje "pierdnięcia", za to w mercach upshift jest głośniejszy... to tak z boku obserwując. Z pozycji kierowcy słabo się obserwuje swoje auto a obce zawsze brzmi fajniej
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
widzą, że wariat jedzie... to... fajnie to brzmi z daleka ale na takie imprezy to mogłoby jeszcze skręcać trochę, ale to nie do tego samochód...
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
czyli żarówka 25W pali się non stop?
-
Nawigacja MIB Montaz
z ręką na sercu - kto z tej nawigacji korzysta ramach czegokolwiek niż ciekawostki jak można mieć google maps? ;-)
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
...nie mogę się napatrzeć na te koła ! rewela ! (ale wyglądają na ciut za szerokie, jakby brakowało feldze centymetra do "seryjnych" 265/30/20 )
-
Jaką nawigację posiadam w Audi A4 B9?
całe MMI działa na jakimś FreeBSD czy podobnym linuxie... tak się głośno zastanawiam ile by to roboty było żeby dorzeźbić doń przeglądarkę internetową z maps.google.com
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
wiem... serce i rozum walczyło, rozum zwyciężył. Zamówiłem i tarcze OEM, tym razem z ju-es-and-ej... w oczekiwaniu na paczkę zrobiłem trochę porządku pod maską. Szorowałem, pucowałem (bo tyle osób wrzuca fajne foty), później wziąłem lampę i strzeliłem kilka fot i wyszło jak przez okno... dramat. Widać dażdą ryskę, zaciek czy syf... musze - jak większość - wypsikać czymś do plastików i foty w pełnym słońcu robić jak się błyszczy
-
1.8T AWT przy pełnym bucie niestabilne przyspieszenie
(imo vaglog już dawno powinien takie wykresy za nas robić :P) tak to wygląda w tej chwili. Masz spore przeładowanie i w tym konkretnym przypadku mogłeś to odczuć właśnie jako szarpnięcie w momencie kiedy auto zaczęło przyspieszać, a później "osłabło" przy przekroczeniu 3000rpm. Ten DP jest pusty? Warto się przyjrzeć zaworkowi N75 bo chociaż działa, to jednak nie reaguje tak szybko jak powinien - być może w innych sytuacjach jest gorzej (np. kiedy depniesz jadąc spokojniej na wysokim biegu może wystąpić taki właśnie efekt pływania przyspieszenia). Po podmienieniu N75 warto też zrobić program (skoro już i tak nie masz DP, to dlaczego nie użyć tej turbiny ).
-
S4 B6 4.2 BBK - Bardzo czarny Avant
tam nie było 4 tłoczków w serii?
-
Zabezpieczenie portu OBD2
kiedyś w passatach robiliśmy tak, że zakładało się po dużym bezpieczniku zewnętrzne zasilanie +12 na piny transmisji (np. na CAN-low) -> wtedy podpięcie czegokolwiek do tego portu paliło Ci interfejs, który podpinałeś (no i wywalało bezpiecznik). Oczywiście piny transmisji przepinałeś na inne żeby w ogóle mieć możliwość korzystania z tak przerobionego portu - do takiego podejścia trzeba mieć jednak przejściówkę, żeby móc własny interfejs podpinać...
-
Modyfikacje 1.8t bex
nie "brednie" tylko normalne stwierdzenie. kolega podesłał link do wtrysków 380cc przy przy 3 barach, nie wiem jaki ma aktualnie w BEXie... po co ci ta napinka? Nowa przepływka kosztuje sporo, więc zamiast kupować, polecam najpierw spytać o preferencje osobę, która to będzie stroić, a nie robić zakupy w ciemno.