Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qruku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qruku

  1. Żadnych "zawiasów" nie musisz wymieniać Kup, załóż i jeździj Poprostu im większa felga tym generalnie niższy profil opony, dlatego auto wygląda jak przysłowiowa "koza". Jakie masz zawieszenie 1BA, 1BE ?
  2. Nie słuchaj mechaników tylko pakuj bez obaw 215/45/18; 225/40/18 lub 235/40/18. Pomijam fakt że czym większe koło i zwykły zawias tym auto wygląda pokraczniej.
  3. Elegancko who's next ? 1. qruku 2. kolo-74 3. Dopa 4. ClNEK 5. czaki22
  4. Miejsce jakieś jeszcze dogadamy
  5. No i fajnie 9 grudnia godz. mniej więcej 16:30 1. qruku 2. kolo-74 3. Dopa 4. ClNEK
  6. heheh dobre poprawiłeś mi i tak dobry humor. Twoje zdrówko
  7. Dziękuję jesteście naprawdę bardzo mili Miejscami zostały oczywiście jakieś "niedoskonałości", może na zdjęciach tego nie widać ale nie chciało mi się już tego ogarniać bo z daleka tego generalnie nie widać, a tak jak pisałem to będą robocze zimówki. Dużo rzeczy wychodzi tak naprawdę dopiero po podkładzie. Generalnie robótka ręczna dla cierpliwych Spreje kryją elegancko muszę przyznać, tylko przed użyciem trzeba je dobrze "wytrzepać" Wszystkie zabawki z przesyłką wyszły jakieś 120 złotych, także mniej niż regeneracja jednej felgi w jakimś zakładzie
  8. Ciekawe zastosowanie dywaników gumowych, chyba bym tego nie wymyślił
  9. Korzystając z wolnej soboty i ładnej pogody popełniłem "Januszowego Moda" Zainspirował mnie do tego jakiś redaktorek który w jednej z gazet motoryzacyjnych zachwalał zestaw Motip'a do samodzielnej renowacji. Z racji, że na moich obecnych felgach mi jakoś specjalnie nie zależy bo docelowo będą tylko zimówkami to pomyślałem że się pobawię; i się pobawiłem Kupiłem rzeczone farbki + lakier bezbarwny. Dodatkowo dokupiłem dwuskładnikową szpachlówkę do alu, plastikowe szpachelki japońskie, odtłuszczacz, oraz papierki ścierne o granulacji 150, 240, 500, 800, 1000, 2000, 3000. Felgi raczej od nowości nie widziały renowacji a ich stan nie wymaga dodatkowego komentarza: Felgi wyczyszczone, zmatowione i odtłuszczone pod szpachlowanko: "Wyszpachlowane" i wyszlifowane: Przed podkładem zostały ponownie odtłuszczone. Lewa już w lakierze, prawa jeszcze w podkładzie: Przed lakierem srebrnym trzeba jeszcze zmatowić podkład i podszpachlować ewentualne ubytki no i dalej jazda z papierkami o granulacjach od dołu do góry. I na koniec efekt końcowy w lakierze bezbarwnym: Koniec. Ogólnie efekt jak na taką "chałturę" całkiem zadowalający. Przynajmniej felgi już nie straszą.
  10. S-line wewnętrzny w b7 miał ciemną podsufitkę (w Sport jasna chociaż być może można było wziąć też ciemną - tego nie wiem), kiere trójramienną z emblematem S-line (pakiet Sport bez emblematu) , tłoczenia na stołkach S-line (pakiet Sport bez wytłoczeń), perforowaną skórę na gałce biegów (pakiet Sport gładka skóra). Jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi
  11. Piękny samochód Holmatro podoba mi się też ten kolor. BUL + za***iste ori wyposażenie jak dla mnie miazga Fajnie się prezentowała na tych 20' ale chyba też bym się nie zdecydował na tym jeździć w daily carze Jedynie środek bardzie pasuje mi do pakiet Sport a nie S-line Będę śledził bo plany też ciekawe. Pozdrawiam
  12. 9 grudnia godz. mniej więcej 16:30 1. qruku 2. kolo-74 3. Dopa
  13. To szukamy dalej 9 grudnia godz. mniej więcej 16:30 1. qruku 2. kolo-74
  14. Siema, szklanka 06D 109 309 C oring WHT005184
  15. Witamy. Mocny temat się szykuję po takim szczegółowym opisie
  16. Trzeba mieć fb
  17. fajna sprawa w takim razie szkoda że troszkę umarło. Ale można pomyśleć o reaktywacji Od czegoś trzeba zacząć, to może przyszła sobota czyli 2 grudnia lub następna 9 grudnia godz. 14.00. Galeria do dogadania. Prośba żeby każdy kto jest zainteresowany się wypowiedział czy da radę. To może spróbujmy ogarnąć, zacznę od siebie: 1 . Ja: 2 grudnia, 9 grudnia - mi to obojętne
  18. Mi może udałoby się jeszcze kolegę namówić bo też ma a4
  19. no cóż, trudno hehe tylko nie wiem czy moja wątroba to wytrzyma bo w końcu od czytania w ustach strasznie zasycha.. Oczywiście furka pierwsza klasa Pozdrawiam
  20. idzie gdzieś dostać w księgarniach streszczenie tego wątku ?
  21. Witam, podepnę się pod temat żeby nie zakładać nowego. Czy taką felgę da się w ogóle zregenerować (zakładając że jest ori, prosta, i wcześniej nie spawana) ? Głównie chodzi mi o zjechane ranty. Oczywiście nie planuje kupować aż tak zmaltretowanych ale niechciałbym się wpuścić w maliny w przyszłości (zdarza się że trzy są ładne a jedna np. ma mocniej przytarty rant).
  22. Hehe po 3 miesiącach na Ibizie to powinna raczej wypoczęta i zrelaxowana być
  23. temat ogarniany na raty ale w końcu się udało znaleźć dłuższą chwile i dokończyć przyjemna lektura chociaż były też chwile grozy heh. Wszystkie ohy i ahy zostały już wyczerpane w wątku więc nie wiadomo co tu jeszcze dodawać Duży szacun kolego za auto i poświęcony czas ! Pozdr
  24. jestem otwarty na propozycje
  25. Spoko siadło Samochód też się fajnie prezentuje ps. jedynie to rsq5 szczypie w oczy ale pisałeś że zniknie po montażu IC. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.