Treść opublikowana przez jolley
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Również jestem po wymianie górnych wahaczy na Regum. Jestem ciekaw ile przetrwają, bo cena jest atrakcyjna
-
Polecane opony zimowe
Dzięki @Fido Btw. Pozostając w temacie Dębicy HP2. Myślę nad nią lub nad tą opcją. Co sądzicie? Opony premium, 2 letnie, niewielkie zużycie bieżnika. Cenowo podobnie, nawet na korzyść Conti Continental ContiWinterContact TS830P 225 45 17 8616393930 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 900 zł - Continental ContiWinterContact...
-
Polecane opony zimowe
Jak wrażenia? Zadowolonyś? Kupiłbyś jeszcze raz czy warto dopłacić do czegoś innego?
- B7 Crew
-
B7 Crew
Panowie pilna sprawa czy przednia zwrotnica z B7 2.0tdi podejdzie do B7 1.8t Q ? Dokopałem się do dwóch wersji, pierwsza to, że wszystkie są identyczne, bez względu na wersję silnikową i wyposażenia, druga, to że po 2006 roku została zmieniona średnica sworznia dolnego banana (a moja a4 jest właśnie z 2006r). Ktoś też pisał, że diesel i pb mają inne osadzenia i musiał wymieniać na odpowiednią. Co jest prawdą? Thanks from the moutain
-
Zniwelowanie krawężnika - prośba o poradę
Coś się nie wyczytała w poprzednim poście. Btw. Jak na godzinkę roboty to nie jest źle ps. deska wzdłuż krawężnika służyła do ubijania masy. Była położona na ten najazd i wjeżdżałem na nią autem - powino na chwilę wytrzymać. Teraz będą to ubijać pozostali uczestnicy drogi osiedlowej
-
Zniwelowanie krawężnika - prośba o poradę
Przemo, przeczytałem Twój post dopiero dzisiaj, także nie zastosowałem motywu z grzaniem masy, ale myślę, że temat ogarnięty pomyślnie. Teraz wjazd i wyjazd to czysta przyjemność
-
Zniwelowanie krawężnika - prośba o poradę
Rozmawiałem z zarządcą osiedla. Pracownik przekazał , że droga osiedlowa nalezy do miasta. Mogę kontaktować się z Miejskim Zarządem Dróg, ale to "nic nie pomoże" bo powiedzą mi, że droga jest do remontu i nie inwestują. Miły pan doradził mi, aby użyć masy bitumicznej na zimno i składaniam się ku tej propozycji. Jak zrobię robotę, podrzucę foto dla potomnych
-
Zniwelowanie krawężnika - prośba o poradę
Panowie, zrobiłem wczoraj na szybko zdjęcie, niestety po zmroku Krawężnik ma ok 9cm, więc sporo Pomyślałem, żeby zrobić z tworzywa podobny najazd, jak powyżej wkleił Cysiek. W pracy mam parę maszyn, więc myślę że wyglądałoby to ładnie. W najeździe zrobię pogłębienia i kołkami przykręcę do asfaltu powinno trzymać. Ps. Po lewej stronie widać jak miałem podejście z betonem, ale musiałbym teren ogrodzić na conajmniej 2 doby, żeby dobrze związało, a z tym jest problem
-
Sieć Play i zasięg.
U mnie długo gościł Play, bo chyba z 6 lat. Później przejście do Orange i niestety to była straszna męka. Po dwóch latach jestem w Plush'u i jestem mega zadowolony. Za 2 numery płace 40zł, sporo neta, nielimitowane wszystko i brak problemów z zasięgiem. W końcu dobrze słyszę swojego rozmówcę a on mnie
-
Zniwelowanie krawężnika - prośba o poradę
Witam Panowie, potrzebuję porady (może prostej). Niedawno przeniosłem się do nowego lokalu, do którego zjazd jest z drogi osiedlowej. Problemem jest krawężnik, który nie jest dostatecznie obniżony. Próbował ktoś z Was zniwelować taki krawężnik? Zrobić fazę z cementu, kupić coś gotowego? Co zda egzamin na dłużej i nie zniszczy się po kilku przejazdach? Uszkodzenie kół, podwozia i zderzaka wisi w powietrzu więc muszę coś na szybko wykombinować
-
Jakie poduszki pod silnik do 1.9 tdi AHU
tak jak koledzy wyżej. Odpuść zamienniki, nie ważne czy febi, corteco czy lemforder. Sam to przerabiałem. Szkoda czasu i nerwów. Tylko ori
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
@Gremlin0209 nie masz wykupionej ochrony zniżek? To by Cię uchroniło przed zwyżką
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Widzę, że nie jestem jedynym, u którego talerzyki z B5 długo nie zagościły Na Pro Kit+talerzyki przód siadł (względem 1BV) ok 4cm, także sporo. Było idealnie równo z tyłem, wygląd petarda, ale na tym koniec
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
@kamil-vag wczytałem się dobrze w Twój temat. Podziwiam Cię za cierpliwość i chęci do wszystkich modów Ładnie lecisz z tematem od dawna btw. wrócę do tematu Twojego zawieszenia. Odczułeś różnicę po wymianie poduszki/łożyska amortyzatorów? Wymieniałem u siebie niedawno amorki + eibach, ale ten element pominąłem, bo sklepikarze mówili, że nie ma się tam co psuć i można ten elemnt odpuścić. A teraz mam wyrzuty, że przy okazji, mając je w rękach, mogłem je wymienić
- B7 Crew
-
Polecane opony zimowe
Panowie, jeździ ktoś w B7 na oponach w rozmiarze 225/50/17? Trochę wyższy profil, średnica 2% większa od 215/55/16, które miałem poprzedniej zimy. Znalazłem komplet igła felg z Audi A5 + opony i zastanawiam się czy nie będzie z nimi problemu
-
B7 Crew
Używany, dobry stan, w kolorze. Czy zamiennik mi ktoś wcisnął, ciężko stwierdzić. Kupiony od handlarza sprzedającego na części, więc pewnie nawet on by nie wiedział co sprzedaje. Ori miały gdzieś nabity kod od wewnątrz? Edit. Wrzucam foto jak to wyglada. Prawy błotnik ma wystaje trochę bardziej. Najbardziej widać to po ilości wystającej opony
-
B7 Crew
Panowie, czy błotniki przednie w naszych B7 różniły się między sobą? Jakieś różne "modele/typy" się trafiły np. do standardu i sline? Kupiłem ori w kolorze, założyłem i już na oko widać, jakby rant bardziej wystawał na zewnątrz a koło było bardziej schowane, ok 0.5cm? Na łączeniach przy zderzaku i przy słupku siedzi dobrze
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
Jak możesz, podeślij na priv jak to wygląda. Dzięki !
-
CCCO A4 B6 S-line 3.0 Q/3SDM 0.01/RNS-E/Bixy/Kiera B8.5/BT/Stabi_RS/heble_320/288 by Gregory87
o Panieeee, tyle modów, że nie idzie ogarnąć tego na raz Gratulacje furki i wytrwałości ! Btw. jak ogarnąłeś wyciszenie rnse po wbiciu wstecznego? Jakieś kodowanie? Jak lampki rejestracji z aso? Trzeba do nich stosowac rezystory? pozdro
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew