Treść opublikowana przez jolley
-
Polecane opony letnie
To moje poprzednie opony, z których byłem zadowolony i na których jeździ pewnie połowa tego forum. Zawsze to jakiś wyznacznik. Jak chcesz, mogę porównać je do Dębicy Passio, które miałem w po przedniej Cordobie
-
Polecane opony letnie
Od siebie mogę polecić Goodyear F1 Eagle Asymmetric 5. Zrobiłem na nich niewiele, bo ok 1.5kkm, ale jakaś opinię już o nich mam. Jak na dosyć niski profil 225/40/18 i sportowy charakter, jest komfortowa, czego najbardziej się obawiałem (chwilę jeździłem na Continental CSC5 i różnica jest ogromna w komforcie). GY ma zdecydowanie miększą mieszankę, a właściwie mam wrażenie, że bardziej sprężystą niż miękką. GY ściany boczne ma zdecydowanie bardziej sztywne od Dębicy Uhp2, ale podejrzewam, że komfort będzie podobny. Co do trzymania, szczególnie na mokrym, to nie ma żadnej różnicy, jakby nie miało znaczenia czy podłoże jest suche czy mokre. Co do hałasu, na początku dosyć mocno szumiała. Teraz po wytarciu wierzchniej warstwy jest w porządku - poziom Dębicy Uhp2, ale jakby ciszej przy autostradowych prędkościach 160+ (moja subiektywna ocena). Ogólnie mam wrażenie, że opona robi dobry efekt placebo, bo "mam w głowie" że mogę pozwolić sobie na więcej ?
-
Polecane opony letnie
Czy przy rozmiarze 225/40/18 konieczne są opony wzmocnione (XL)? Jeździ ktoś na niewzmocnionych i jest good?
-
B7 Crew
Panowie kupił ktoś i założył Goodyear'y F1 Asymmetric 5? Kupiłem rozmiar 225/40/18 i mam wrażenie że ścianki są jak skała ? Macałem równocześnie Goodyear'y Efficient grip i ściankę mają miękką. Czyżby mogę pomarzyć o komforcie na Asymmetric 5? ?
-
Polecane opony letnie
Miał ktoś okazję przejechać sie na Goodyear F1 Asymmetric 5 ? Jak wrażenia? Są w miarę komfortowe, czy boczna ścianka "beton"? Interesi mnie rozmiar 225/40/18
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Używałem ich Tyre Cleanera. Swoje robił. Porównania nie mam z innymi produktami. Na kosmetykaaut.pl jest sporo opinii, które są podzielone. Kwestia co komu podeszło
-
B7 Crew
Panoćki, przydał się Wam kiedyś dowód zakupu opon? Mieliście jakieś przygody? Znalazłem ogłoszenie jakiejś babeczki, która sprzedaje nowe, nieużywane np. Goodyear Asymmetric 5 25% taniej, tyle że nie ma na to kwitów, bo twierdzi że dostaje je w rozliczeniu. Kusząca propozycja, ale obawiam się ewentualnych problemów z oponami np. bicie a wtedy d*pa bo fakturki nie ma co sądzicie?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Powiem Ci Grzesiek, że niezła kicha z tego wszystkiego wyszła. Chyba jak każdemu, ciężko w to uwierzyć, że taka "osobistość" półświatka motoryzacyjnego odwala takie coś. Z tego wszystkiego cieszę się bardzo, że odpuściłem temat współpracy z nim, gdyż miałem gonić do niego z autem z Rzeszowa, na kompleksowe wskrzeszenie motoru - debatowałem z nim dłuższy czas przez telefon, przesyłałem logi itp. Z jego Gądki wynikało że oprócz głowicy, to pewnie dół do roboty (pobór oleju 0.5L / 1000km) + turbo na bank bo późno wstaje i lata świetności ma za sobą. Aleeee bym się wk**wił jadąc tyle świata do niego 2x, bo jeszcze po odbiór auta a on odstawiałby taką manianę...
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Ja kiedy zobaczyłem DTM'y u kolegi @muunv, zakochałem się Cóż, jutro przyjdą pewnie. Przymierzę i zobaczymy co i jak
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
dzięki za fotki Ojj coś czuję, że zaraz jak przyjdą, to pójdą pod młotek Chyba, że na żywo zrobią robotę
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Rezania nie ma końca, to mi się podoba ! Lato i zima to 18? Ronale wydają się przynajmniej o 1 cal więsze, mimo tego, że są w graficie, który optycznie powinien pomniejszyć Jak możesz i posiadasz, to wrzuć fotkę z boku auta na jednym i drugim kole dla porównania. Mam zarezerwowane DTM'y bo chorowałem na nie okrutnie, ale teraz mam wątpliwości
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
ADBL IQD robi tą samą robotę co Spritz tzn. qd? Kupiłem niedawno IQD i DM Interior Magic i Magic jakoś tak mi nie podszedł, mimo że chwalą go na kosmetykaaut. Mam wrażenie że deska po nim bardziej odbija światło, mimo że jest matowy. Pewnie kwestia plastików, które w każdej marce są inne
-
Naprawa taśmy wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B6/B7
Panowie, rozwiązał ktoś problem "obrobionych" śrub? Jakiś sposób na odkręcenie ekranu? Siedzą tak mocno, że najmniejszy śrubokręt 000 nie podołał i delikatnie się łby obrobily... Edit. Udało się z małymi przebojami. Jedną śrubę, trzymającą ekran musiałem niestety rozwiercić. Reszta poszła małym wkrętakiem. Btw. Jeżeli ktoś się zastanawia nad kluczami do wyjęcia rnse to poniższe spełniają swoją funkcję i nie musimy np. demontować schowka aby wypchnąć navi, jak niektórzy pisali. https://allegro.pl/oferta/klucze-nawigacja-navi-rns-mfd-navigation-plus-4szt-5152490181?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Dzięki za temat i pomysł z przycięciem taśmy - działa
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie jaki interior dressing do naszych a4 najlepiej siada? Mam Poorboys Natural look, ale zostawia ślady po wodzie. Kupiłem DM Interior Magic, ale chyba też mi nie leży. Myślałem nad FW Mademoiselle. Co polecacie matowego? Chociaż zastanawiam się czy przy ADBL IQD trzeba nakładać dressing, bo niby jakieś tam zabezpieczenie zostawia po sobie
- B7 Crew
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Witam Panowie to znowu ja. Mam jeszcze pytania z natury technicznej. Aktualnie mam 225/45/17 i zawieszenie 1BV, które jest twarde nawet na 16tkach zimowych Zakupiłem 18tki, 8j et26 z A6 C7. Chciaż licytuję jeszcze felunek z A5 18" 8.5j et29, także zobaczymy co zostanie na dłużej 1. Czy przód z tym ET może wystawać? 2. Czy na 225/40/18 jest odczuwalna duża różnica w komforcie, względem 17tek? 3. Rzuciło mi się w oczy na forum, że opony XL są mniej komfortowe, ze względu na wzmocnioną konstrukcję, rly? Myślałem nad Falkenami Azenis, ale występują tylko w wersjach XL i chyba zostanę przy Dębicy UHP2. Jakie macie zdanie na temat opon w wersji XL? Wybaczcie za może i prozaiczne pytania, ale max na czym jeździłem to własnie 17" i nie mam doświadczenia z większymi
-
Za duże spalanie gazu
@pulpecik porządna wypowiedź ! Wiadoma sprawa. Ten sam kierowca może jeździć, tym samym autem, wystarczy wjechać do innego miasta i od razu zmieni się specyfika jazdy
- B7 Crew
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Panowie, pytanie do Was z dziedziny - jak się Wam podoba? Oczywiście, wiadomo, że wygląd to kwestia gustu Co sądzicie o takich kołach? Szukam i myślę intensywnie nad "łopatami" lub ori dtm do a4 b7 avant. Kurcze, podobają mi się. Chociaż znajomy stwierdził, że wyglądają jak słabe podjebki Rotorów
-
Za duże spalanie gazu
Wiadomo U mnie wg dowodu jest coś 1695kg z Q na pokładzie, więc silnik ma co targać
-
Za duże spalanie gazu
Różnica spora. Muszę się przyjrzeć bardziej mojemu spalaniu Dzięki !
-
Za duże spalanie gazu
@ksio87 @cysiek18 a jak Wasze spalanie na samej autostradzie? Ciekaw jestem czy moje 12.8L przy 140 na tempomacie to normalny wynik, czy powinno być litr czy dwa mniej. W zasadzie u mnie przy 140 mam 3krpm więc silnik powinien zadowolić się oparami
- B7 Crew