Treść opublikowana przez jolley
-
Wymiana łańcucha rozrządu w Audi A4 B9 2.0 TFSI
podbijam. Jaki koszt rozrządu wraz z łańcuchem?
-
C7 Resident
Panowie, prośba o poradę. Mam możliwość zakupu C7 poliftowej 2.0 tdi ultra, 2x sline w manuelu w dobrej cenie. Z minusów, jest to anglik przełożony - sąsiad z osiedla bawi się w te tematy i już kilka takich popchnął. Jak myślicie, jak później z odsprzedażą takiego europejskiego anglika? Kupilibyście takiego, jeżeli byłby zrobiony ze sztuką?
-
Jaki następca A4 B7? Co kupiliście?
również brałem go pod uwagę ze względu na dobry motor, ale ceny stały się tak szalone, że odchodzi na dalszy plan. Znajomy ma i ładnie to jedzie lepiej by było S6 C7 ale to już inny przedział finansowy. Ewentualnie ciągle siedzi w głowie A6 C7 z tym samym silnikiem co S4 b8 tzn. 3.0t. Aktualnie swoją B7 dałem na detailing i wziąłem taką a6 od szwagra. Pięknie to jeździ
-
Jaki następca A4 B7? Co kupiliście?
Witam Zakładam temat do luźnej dyskusji, gdyż sam stoję przed taką decyzją. U mnie następcą miała być A6 C7, oczywiście w avancie, jednak aby pasowała do moich wymagań to muszę przygotować lekko 80-100k, trochę drogo. C7 w okolicach 60k raczej same biedne egzemplarze znalazłem, często wyposażenia mniej niż w mojej b7 . C7 z usa raczej odpada, bo sedan będzie za mały, a szkoda bo 3.0t w tipie ciągle mi się marzy. Myślę jeszcze nad : - Q5 polift owe z USA - Volvo Xc60 1 gen z końcówki produkcji raczej z usa - Mondeo Mk5 - Ford Escape z okolic 2018r - Dodge Durango polifotowe, po 14 roku. Wszystkie powyższe z benzynie. Podzielcie się co Wy kupiliście, czy jesteście zadowoleni, jak się Wam sprawują wózki. Pozdro
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej Prośba o rozkodowanie WAUGGAFC3DN055680
-
Alufelgi czym zabezpieczyć ?.
u siebie na letnie 18 nałożyłem chińskiego Mr Fixa, na 17 zimowe K2 Gravon Lite. Na pewno felgi lepiej się domywają, ale niestety nie ma co liczyć na mycie bezdotykowe. Cleaner do felg + pędzelek musi wjechać żeby był błysk
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
Zdrowia dla Was i dużo wytrwałości !
-
Przypadkowa redukcja
Też miałem taką przygodę Kiedyś w Seacie Cordoba 1.6 mając ok 120km/h żeby wyprzedzić sznurek tirów chciałem wbić 4, niestety precyzja drążka zmiany biegów pozostawiała wiele do życzenia i wbiła się dwójka . Auto prawie stanęło dęba, wychamowało sporo, ale natychmiast wcisnąłem sprzęgło i zaaplikowałem 4kę. Niby nic się nie stało, cieszyłem się że "Hiszpański temperament" robi swoje, ale jakiś tydzień później skrzynia zaczęła terkotać, już nie pamięam czy na 2 czy 4 biegu. No i czekał mnie swap taka moja dygresja
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
to super, jak komfort jest na + W wolnej chwili zmierzyłbyś bagażnik? W b7 100x101cm jest zdecydowanie za mały przy małym Bąblu. Mam problem żeby włożyć obok siebie stelarz i gondolę przy nienajwiększym wózku
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
@FroS-t jak oceniasz ilość miejsca względem b7? Jest jakiś progres? Bagażnik coś urósł? No i jak oceiasz CAHA? Do kręcenia się wokół komina się nada, czy lepiej szukać benzyny, żeby nie było problemów z dpf itp?
-
2.0 Tfsi Quattro Avant Competition Plus, Eibach Sportline + Koni SRT , Dekory Edelstahl 2h1, MGmotorsport, 1 of 333, Fotele RS4, Audi Exclusive
@Leszczonka graty modów ! Jestem w szoku wytrwałości przy modzeniu ps. daj znać, jak będziesz sprzedawać, chętnie taką sztunię przytulę
-
Black Magic OEM+ by FroS-t
bezawaryjności ! Dobrze, że fura zostaje na forum
-
C7 Resident
Racja, o tym zapomniałem
-
C7 Resident
też tak myslałem - szerokość kufra wg autocentrum 101cm. Superb to samo. W sumie nie ma się co dziwić. Coraz większe koła idą do tych aut, szersze nadkola to i kufry się kurczą na szerokość.
-
C7 Resident
dzięki damn, szerszy i wyższy kufer mam w moim Focusie mk1 kombi do tyrania, nie pocieszyłeś mnie
-
C7 Resident
cześć Panowie, czy ktoś jest w stanie pomierzyć bagażnik w avancie? Wg autocentrum szerokość bagażnika to 105cm. Wysokości do podsufitki nie znalazłem. Długośc do oparcia to 118cm? W a4 B7 mam 101cm szerokości i liczyłem, że przy ewentualnej przesiadce z a4 na a6 zyskam te minimum 10cm szerokości.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
podziel się linkiem Dev
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
dwie szkody czy dwie kolejne sztuki na copart?
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
czaiłem się na nią. Szkoda, że sprzedawał handlarz, bo inaczej może coś z tego by było. Carfax był ok, miała niedawno szkodę w lewy przód. Serwisy olejowe w miarę utrzymane. Ale poszła taniuuuutko
-
Audi a6 c7 avant s line 2.0tfsi 250km 390Nm 20"rs5
dzięki za info ! Myślę powoli nad zmianą na A6, tylko kwestia silnika. Serce podpowiada 3.0tfsi ale mimo wszystko spalanie zrobi swoje i pewnie skończy się na 2.0tfsi.
-
Audi a6 c7 avant s line 2.0tfsi 250km 390Nm 20"rs5
Ładna sztuka ! Z ciekawości ile wychodzi spalanie miasto/trasa/korki itp?
-
Kontrolka ręcznego podczas jazdy
Sprawdź poziom płynu hamulcowego
- B7 Crew
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Kurna, moim zdaniem zrobiona najbardziej ze smakiem spośród wszystkich b7 na forum Grzesiek zarzuć filmik jak to chodzi. Chyba że już wrzucałeś, to przegapiłem
-
S-tronic
@Dev podepnę się pod temat S troniców, ale w A3 8V. Jak wygląda tam temat skrzyń w 2.0t Q? Myślę nad A3 z USA jako drugie wozidło ale opinie o s tronicach są średnie. Doradź proszę