Treść opublikowana przez jolley
-
B7 Crew
U mnie na zestawie eibach pro kit i talerzyki zeszło poniżej 64cm i było wg mnie za nisko. Na każdym progu łapałem spód. Zdemontowałem talerzyki i jest lepiej. A na tył wrzuciłem podkładki z aso i podniosłem o ok. 1-1.5cm,dzieki czemu stoi równo
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
LED do świateł cofania
@Langista jak te ledy od Promotor'a ? Wywalają błąd? @pawloo7 te zarówki od Xcar24 to ledy czy zwykłe?
-
B7 Crew
Panowie, padł mi tylny czujnik PDC (mam przód i tył). Można gdzieś sprawdzić swoje nr czujników bez ściągania zderzaka? Znalazłem uzywkę w moim kolorze o numerze 1H0919275D i zastanawiam się czy bez problemu podejdzie, czy może były jakieś różne wersje?
-
kupno kamerki samochodowej
Panowie, jako posiadacz Mai 70pro, podpiętej pod zapalniczkę i przerzuconym kablem za osłoną przewsłoneczną, mam pytanie. Jak ją podłączyliście, żeby ukryć kable? Wpięcie do bezpieczników?
-
Wymiana sprzęgła 1.8 TFSI 170KM
Teraz to raczej LUK'a polecają. Zakładałem u siebie niedawno
-
Duże spalanie LPG??
I jak, udało się rozwiązać problem?
-
Wymiana sprzęgła 1.8 TFSI 170KM
Najlepiej podjedź do sklepu typu intercars i po nr vin wszystko Ci sprawdzą i zamówią. Ewentualnie sprawdzony mechanik, gdzie zostawisz auto i odbierzesz gotowe - najwygodniejsza opcja, no i masz gwarancję na robotę. Ja osobiście odpuściłem zakup na własną rękę, mimo, że taniej. Wolałem parę groszy dołożyć, żeby mieć gwarancję na całość
-
Polecane opony letnie
Goodyear Eagle Asymmetric 5. Opona mistrz
-
a4b6 alusy 18 vs 17 vs 16
Jakie masz zawieszenie? 1BE czy 1BV? U siebie na 1BV przerabiałem temat 16, 17 i 18". Nie są to ogromne różnice w komforcie. Powiedziałbym, że większy wpływ na komfort ma nie wielkość felgi a opona i jej mieszanka oraz czy jest wzmacniania czy nie. Np. miałem zimowe 16tki 215/55 Michelin Alpin 4 (4 letnie) i było na nich odczuwalnie bardziej twardo niż nowych na letnich 17tkach 225/45 Dębica UHP2 (bez XL) Ta sama sytuacja z 18". Kupiłem uzywane 18" DTM a na nich założone ContiSportContact5 (ok. 5 letnie) i co? Beton (wg mnie oczywiście). Żal, bo 17tki poszły tydzień wcześniej i nie ma do czego wrócić. Zdecydowałem się na zakup Goodyear Eagle Asymmetric 5 i jak ręką odjął, pomimo, że obie opony miały indeks XL. Ewentualnie możesz spróbować załozyć niewzmacniane 18tki, czyli bez oznaczenia XL, które ma np. Dębica UHP2 i powinno być dużo lepiej Ps. aktualnie mam u siebie 225/45/17 zima i 225/40/18 lato i nie czuję zbytniej różnicy
- B7 Crew
-
B7 Crew
Wybacz za brak odpowiedzi ale ostatnio rzadko bywam na forum. Wchodzi tam max 64gb. Ja mam 32 i muszę zmienić na większą. Nagrywam w 1080p 60fps i mieści się koło 2.5h filmu w 1minutowych odcinkach. Co do kolizji to kamerka ma g sensor (chyba tak się to nazywało) i w razie kolizji ma zapisać film automatycznie.
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Mam aktualnie u siebie 88% przyciemnienia i jest bdb. Bałem się o fotochromy, ale wszystko działa, jak powinno. Jestem mega zadowolony
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Również u siebie założyłem górne, regenerowane z firmy Regum. Zrobiłem dopiero ok 2kkm więc też nie będę zachwalał, aczkolwiek u nich komplet przód to ok 800zł i jakbym miał robić całości to bralbym od nich, nawet żeby spróbować
- B7 Crew
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Od razu z seryjnego 312 zmieniłeś na 345? Tył był ori wtedy? Mocno odczuwalna różnica względem 345? Opowiedz, bo nie jestem za bardzo w temacie
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
@Rob@k zapowiada się nieźle 320 czy 345?
-
Polecane opony zimowe
Zatem będzie testowany komplet. Na tą chwilę zrobiły dobre wrażenie, gdyż super się wyważyły. 2 opony potrzebowały ok 40g, 1 20g, a jedna była na 0. Nieźle. W praniu wyjdzie jak się będą sprawować jeszcze ciepłe
-
Polecane opony zimowe
Gdzie były wyprodukowane, Holandia czy bliskowschodni kraj? Do siebie zamówiłem 225/45/17, czekam na dostawę i jestem ciekaw bo wg specyfikacji tego rozmiaru w Inter cars nie mają rantu. Jak się okaże że nie mają to biorę Dębice HP2
-
Polecane opony zimowe
Panowie, jeździ ktoś może na oponach Apollo Aspire XP Winter? W testach dostępnych na tyrereviews.co.uk opona plasuje się w mocnej czołówce, zaraz za wielką trójcą GY, Michelin i Conti. Mega zaciekawiła mnie ta opona
-
B7 Crew
Panowie, ma ktoś problem z opuszczanym do cofania prawym lusterkiem? Co jakiś czas zdarza się, że po opuszczeniu, wraca do swojej pozycji, ale po drodze skręca zupełnie w bok i słychać, że silinczek mimo pozycji krańcowej ciągle pracuje, więc kiedyś może ulec uszkodzeniu. Jakieś pomysły? Pozycja lusterek i foteli oczywiście jest ustawiona w pamięci