Treść opublikowana przez jolley
-
B7 Crew
Panowie, jakie klucze kupić do wyjęcia rnse? O tych z allegro pisali na forum, że nie banglają w 100% i trzeba wyciągać schowek. Pisali również, że w aso są po 40zł za kpl. W aso powiedzieli, że nie posiadają takich na sprzedasz, a kiedyś były za 400zł (wtf?)
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Jednostka sprawdzona. Zdrowiutka. Nawet kolo się zdziwił, że żadnych nieszczelności brak, dvka i n'ka prima sort. Chodzi mi o to, jeżeli np. osiągnę 200km na ori wytryskach (max wyciśnięta wydajność) i 200km na saabowskich, czy będzie różnica, bo wydajniejsze będą miały większy zapas. Czy po prostu póki wtryski nie pętlą to różnicy nie będzie?
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Współczuję awarii. Tyle czasu i pieniędzy zainwestowanych w auto i wciąż problemy... Grzesiek, ale nie G., tylko napiszcie kogo ta hybryda, żeby się 3x zastanowić nad zamówieniem u tego machera. A poza tym nie chce mi się wertować drugi raz całego tematu, a macher pewnie się na którejś stronie przewinął Edit. Dobra, tak myślałem że to chodziło o Geremiego hehe
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Panowie, przywróciłem auto do serii (miało kiepski szwajcarski program). Jest sens do stage 1 zmieniać wtryski np. z saaba? Osiągniemy coś więcej niż na 95% ori? Z tego co wiem to mocno ogranicza turbo, wiec zastanawiam się czy warto je dokładać. Druga sprawa dp. Niektórzy tunerzy twierdzą, że kat do 250km ogarnia. Inni, że warto od razu wrzucić bo turbo ma dużo lżej. Martwi mnie jeszcze przegląd. Jakie macie na ten temat zdanie?
-
B7 Crew
Panowie, wczoraj zwróciłem uwagę, że pod fotelem kierowcy i pasażera wieje chłodem. Na zewnątrz było -6. Nawiew wyłączony oczywiście, żeby sprawdzić czy jest ok. Przy aucie ostatnio nie było nic robione, co mogłoby zaważyć na nieszczelności ach kabiny Brakuje jakiejś uszczelki? Mieliście coś takiego?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Piany adbl zamówione, więc pozostała tylko pianownica dzięki za opinię @turzol
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Ma faktycznie taki szeroki strumień piany? Na YT widać jak przykrywa drzwi i kawałek szyby na raz, a inne Epoce robią taką robotę na 2-3 przejścia Również jestem ciekaw dostania jej w takiej cenie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Panowie, a mnie zainteresowała pianownica Alta 2000. Dużo wydajniejsza od pozostałych z tego co widać na YT. Przydałoby się porównanie z Marolexem
-
A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"
Gratulacje z okazji narodzin potomka ! Szykuj furę - kiedyś przejmie po Starym
-
Suma ubezpieczenia AC dla A4 B7
witam Pytanie "z czystej ciekawości" do posiadaczy AC oraz a4 b7. Jaką wynegocjowaliście sumę ubezpieczenia? Mojemu człowiekowi od ubezpieczeń, max co udało się wynegocjować to 30 tys i na tym stanęło. Liczyłem na więcej, biorąc pod uwagę praktycznie full wyposażenie. Wiem, wiem, ktoś zaraz powie, że to stary strucel, że 30k jest ok. Aczkolwiek każdy wie, po ile zadbane modele chodzą. Jak sprawa ma się u Was?
-
Utrzymywanie czarnego lakieru w czystości
@marky2552 jaki model marolexa posiadasz? Dobrze sobie radzi piana z tej pianownicy? Coś tam zrusza brud? Zastanawiam się własnie nad zakupem modelu Axel 3000.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Panowie, pozostając w temacie płukanki. Mój tata kupił Seata Altea 1.6 8V. Niby jeździło to na 5w40, a nalot chyba 170kkm. Myślę że można zalać u niego Valvoline Maxlife 5w40 (dobry wybór?), ale czy robić płukankę?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
@muunv czyli łopaty tylko 8" et42. Dzięki !
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Panowie, 18" 7.5j et54. Bardzo będzie to schowane? Jeździ ktoś na takich felgach? Na tył dystans to z 30mm będzie musiał wpaść? Znalazłem łopaty RS w takiej konfiguracji i jestem ciekaw
- B7 Crew
-
Za duże spalanie gazu
U mnie komp pokazuje średnią z 5kkm 10.4L, gdzie miasto (mało stania w korkach) 70% trasa 30%. Gazu średnio ok. 13.5L Na trasie nigdy nie zszedłem poniżej 10L, na autostradzie ~140km/h ostatnio 12.8L wyszło. To tak po krótce
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Grzesiek, co do gwintu, to szukałeś używki pod konkretne klasy wagowe? Czy po prostu b7 Q? Szukałem niedawno używek do ewentualnej regeneracji, ale zupełnie nie wiem czy kierować się klasami wagowymi - aktualnie mam 1BV i na każdej studzience wypadają plomby. Regulacja twardości by się przydała
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Co za płyn tam idzie? Gdzie w ogóle jest wysprzeglik?
-
Regeneracja Wahaczy
Panoćki, jak Wam się sprawują regenerowane wahacze? W okolicy Rzeszowa/na Podkarpaciu ktoś się tym zajmuje?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Pomoc dla żonki Ani
Poszedł przelew na konto fundacji Życzę dużo zdrowia dla żony i wytrwałości !
-
"strzelajacy" zamek tylnej klapy avant
Panowie, a czy wymiana zamka na poniższy załątwi sprawę? Do tego będzie szansa na zrobienie kamerki cofania https://pl.aliexpress.com/item/SONY-CCD-HD-rear-camera-handle-position-night-vision-for-A6L-Q7-A4-A3/715632755.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.51dd2e0eZegCaQ
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
A jak z tym dzieleniem nagrań? Da się ustawić nagrania jedno, dwu lub trzy minutowe?
-
najtańsza a efektywna sekwencja LPG
Przede wszystkim niech zrobi Ci zdjęcia spod maski że ściągniętym kolektorem. Nie ufam tym c**jkom