Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jolley

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jolley

  1. jolley odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Panowie, poduszce silnika z datą "17/04/18 20:12:57" to produkcja 17 czy 18 rok? Kiedyś były oznaczenia np. 050721, czyli 21 lipca 2005 roku
  2. Kilka postów wyżej ktoś wrzucał foto na tych felgach. Felga będzie ładnie wpasowana w budę i nawet nie trzeba będzie dystansów. Ale ja bym raczej obstawał przy oponie 225/45. 235 na feldze 7.5j może wyglądać kiepsko - chyba że ktoś tak ma i jest ok. Wyprowadźcie mnie z błędu w razie w
  3. Jak ktoś mieszka w bloku to jest to jego jedyna opcja. Ewentualnie pianownica ręczna. Właściciele domów nie mają się nad czym zastanawiać
  4. Panowie, pięknie zasyfiliście temat Kolegi o zacnym RS5 "pogawędką" o oleju... Zapraszam do tematu "jaki olej wybrać", który ma już chyba że 150 stron - trzeba stale go rozwijać @Kosmita czekamy na filmiki z RS5 w roli głównej ! Czyli wydechy i inne szmery bajery
  5. Poszukaj u siebie w mieście myjni z aktywną pianą (taką, która nakładasz inną lancą. W żadnym wypadku szczota). Nałóż syto piany za 3zł, odczekaj ok 5-8min (ważne żeby nie przysychała), dokładnie spłucz i po tym lecisz na dwa wiadra.
  6. Wg mnie sa lepsze specyfiki od Wheel Gel. U mnie jako deiron dużo lepiej sprawdził się Iron Magic od Detailer Magic a nawet i Krwawa Felga od Tenzi (cena/jakość bdb stosunek). Ale wiadomo, trzeba testować wszystkiego Co do mycia, polecam Ci kupić dwa wiaderka 15L, nawet w Castoramie i szampon. Rękawicę już masz. Dobrze jest upatrzec sobie myjnię, gdzie nie ma na codzień "ciecia", który ściga detailerów A najlepiej dogadać się z osbługą, w jakich godzinach można wbijać na akcje, co by nie zajmować stanowiska na godzinę czy dwie, kiedy inni czekają w kolejce. Kwestia luźnej rozmowy, a przecież i tak zarabiają na Tobie, bo korzystasz z ich wody
  7. Leszek, tu nie ma co pie##olić. Efekt niesamowity ! Jakbym miał bliżej niż całą Polskę z PD na PN przejechać, to podrzuciłbym Ci chętnie swojego avanta na takie "wylizanie" Miazga
  8. Nie wiem czy dużo bo nie napisałeś kwoty. Stąd moje pytanie z ciekawości o kwotę
  9. Graty Furki Michał ! C6 mimo swoich lat dalej i to mocno przyciąga wzrok Jak możesz zrób foto z dalsza tego podświetlenia tablicy. Ciekawi mnie czy 2 diody rzucają tyle światła za autem jak ta tanizna za 20zł, co skutecznie mnie odpycha od ledów w rejestrację. Pozdro !
  10. Piotrek, ile taka impreza Cię wyszła
  11. Na 225/45/17 komfort jest bdb Myślę teraz takie na zimę założyć zamiast 215/55/16
  12. Mody na plus ! Nieźle lecisz z tematem ! Powiedz, jak siedzi ten znaczek w kierownicy? Na zatrzask? Można go po prostu podwadzić a poźniej bez problemu wpiąć? Pozdro
  13. Asymmetric 5 mam i baaardzo polecam. 3ka to starszy model. Asy 5 w praktycznie każdym teście rządzi
  14. Auto świat w ubiegłym roku zrobił test w którym Dębica Uhp2 brała udział. A w autobildach czy innych niemieckich uczestniczy Sava UHP2, czyli bliźniak Dębicy
  15. Hgw jak to z etykietami. Rzeczywistość pokazuje co innego niż etykiety - np. niektóre chińskie opony mają niby B na mokrym a w testach nie mieszczą się w top30. Byłem zadowolony z emisji hałasu - nie był uciążliwy, nawet przy wyższych prędkościach.
  16. Ja miałem 91Y bez XL i było ok. Komfort i tłumienie nierówności na bdb poziomie
  17. @black4 jak ta farba po półtorej roku? Trzyma się dobrze?
  18. ja tak, jak kolega wyżej, tyle, że użyłem parcianej taśmy. Dzięki temu na wybojach roleta się sama nie zwija i nie nie skrzypi
  19. @Arczi78 co musiałeś wymienić żeby z bixenonu zrobić biled? Kompletnie się na tym nie znam ale temat brzmi ciekawie. Podrzuć jakieś fotki jak to wygląda
  20. @kamil-vag dzięki Właśnie u mnie opcja sterowania głosem nie działa. Poszukam jak to uruchomić @Adran_ jeżeli to pytanie, to tak, wyjąłem go bez szwanku niby prosta czynność, ale wiele osób pisało o wypychaniu dodatkowo radia, bo wyjmaki nie dawały rady. Ja kupiłem polecone za 5zł i poszło jak złoto
  21. Gratki fury i szybkiego rezanka Oświećcie mnie proszę. Co to jest sds? BT u siebie mam
  22. W razie potrzeby nabliżej śruby możesz kupić w Śrubresie koło kina Helios. Chociaż trochę mi nie podchodzą, bo mają przy łbie duży kołnierz, którego nie miały ori śruby. Wpadnij to Ci pokażę pozdro
  23. ADBL IQD ma tą samą funkcję. Frost, jak Spritz walczy z kurzem? Antystatyczność na dobrym poziomie? Po IQD deska pokryta delikatną warstwą kurzu juz po 3 dniach, także trochę lipa. O ile wykończenie pozostawia przyjemne, to kurz osiada bardzo szybko. Dla przykładu po wysmarowaniu deski DM Interior Magic, była wolna od kurzu ok 3 tygodnie. Wiadomo, że to juz dressing, ale takie działanie byłoby jak najbardziej ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.