Treść opublikowana przez jolley
- B7 Crew
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Kilka postów wyżej ktoś wrzucał foto na tych felgach. Felga będzie ładnie wpasowana w budę i nawet nie trzeba będzie dystansów. Ale ja bym raczej obstawał przy oponie 225/45. 235 na feldze 7.5j może wyglądać kiepsko - chyba że ktoś tak ma i jest ok. Wyprowadźcie mnie z błędu w razie w
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Wejdzie
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Jak ktoś mieszka w bloku to jest to jego jedyna opcja. Ewentualnie pianownica ręczna. Właściciele domów nie mają się nad czym zastanawiać
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Panowie, pięknie zasyfiliście temat Kolegi o zacnym RS5 "pogawędką" o oleju... Zapraszam do tematu "jaki olej wybrać", który ma już chyba że 150 stron - trzeba stale go rozwijać @Kosmita czekamy na filmiki z RS5 w roli głównej ! Czyli wydechy i inne szmery bajery
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Poszukaj u siebie w mieście myjni z aktywną pianą (taką, która nakładasz inną lancą. W żadnym wypadku szczota). Nałóż syto piany za 3zł, odczekaj ok 5-8min (ważne żeby nie przysychała), dokładnie spłucz i po tym lecisz na dwa wiadra.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Wg mnie sa lepsze specyfiki od Wheel Gel. U mnie jako deiron dużo lepiej sprawdził się Iron Magic od Detailer Magic a nawet i Krwawa Felga od Tenzi (cena/jakość bdb stosunek). Ale wiadomo, trzeba testować wszystkiego Co do mycia, polecam Ci kupić dwa wiaderka 15L, nawet w Castoramie i szampon. Rękawicę już masz. Dobrze jest upatrzec sobie myjnię, gdzie nie ma na codzień "ciecia", który ściga detailerów A najlepiej dogadać się z osbługą, w jakich godzinach można wbijać na akcje, co by nie zajmować stanowiska na godzinę czy dwie, kiedy inni czekają w kolejce. Kwestia luźnej rozmowy, a przecież i tak zarabiają na Tobie, bo korzystasz z ich wody
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Leszek, tu nie ma co pie##olić. Efekt niesamowity ! Jakbym miał bliżej niż całą Polskę z PD na PN przejechać, to podrzuciłbym Ci chętnie swojego avanta na takie "wylizanie" Miazga
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Nie wiem czy dużo bo nie napisałeś kwoty. Stąd moje pytanie z ciekawości o kwotę
-
A6 C6 Avant by PAJDA 3.0 V6 -> 278ps i 553Nm, 2 x sline i inne bajery
Graty Furki Michał ! C6 mimo swoich lat dalej i to mocno przyciąga wzrok Jak możesz zrób foto z dalsza tego podświetlenia tablicy. Ciekawi mnie czy 2 diody rzucają tyle światła za autem jak ta tanizna za 20zł, co skutecznie mnie odpycha od ledów w rejestrację. Pozdro !
-
A4 B7 2.0 TFSI Quattro BWT 2007 by Petros
Piotrek, ile taka impreza Cię wyszła
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Na 225/45/17 komfort jest bdb Myślę teraz takie na zimę założyć zamiast 215/55/16
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Odebrane?
-
Błękitne A4 B7 2.7 tdi V6 2x s-line manual :)
Mody na plus ! Nieźle lecisz z tematem ! Powiedz, jak siedzi ten znaczek w kierownicy? Na zatrzask? Można go po prostu podwadzić a poźniej bez problemu wpiąć? Pozdro
-
Polecane opony letnie
Asymmetric 5 mam i baaardzo polecam. 3ka to starszy model. Asy 5 w praktycznie każdym teście rządzi
-
Polecane opony letnie
Auto świat w ubiegłym roku zrobił test w którym Dębica Uhp2 brała udział. A w autobildach czy innych niemieckich uczestniczy Sava UHP2, czyli bliźniak Dębicy
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Hgw jak to z etykietami. Rzeczywistość pokazuje co innego niż etykiety - np. niektóre chińskie opony mają niby B na mokrym a w testach nie mieszczą się w top30. Byłem zadowolony z emisji hałasu - nie był uciążliwy, nawet przy wyższych prędkościach.
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Ja miałem 91Y bez XL i było ok. Komfort i tłumienie nierówności na bdb poziomie
-
jaki kolor zacisków?
@black4 jak ta farba po półtorej roku? Trzyma się dobrze?
-
Skrzypiąca roleta bagażnika w Avancie
ja tak, jak kolega wyżej, tyle, że użyłem parcianej taśmy. Dzięki temu na wybojach roleta się sama nie zwija i nie nie skrzypi
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
@Arczi78 co musiałeś wymienić żeby z bixenonu zrobić biled? Kompletnie się na tym nie znam ale temat brzmi ciekawie. Podrzuć jakieś fotki jak to wygląda
-
A4 b7 BRD by Adran_
@kamil-vag dzięki Właśnie u mnie opcja sterowania głosem nie działa. Poszukam jak to uruchomić @Adran_ jeżeli to pytanie, to tak, wyjąłem go bez szwanku niby prosta czynność, ale wiele osób pisało o wypychaniu dodatkowo radia, bo wyjmaki nie dawały rady. Ja kupiłem polecone za 5zł i poszło jak złoto
-
A4 b7 BRD by Adran_
Gratki fury i szybkiego rezanka Oświećcie mnie proszę. Co to jest sds? BT u siebie mam
-
Śruby - jakie długie?
W razie potrzeby nabliżej śruby możesz kupić w Śrubresie koło kina Helios. Chociaż trochę mi nie podchodzą, bo mają przy łbie duży kołnierz, którego nie miały ori śruby. Wpadnij to Ci pokażę pozdro
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
ADBL IQD ma tą samą funkcję. Frost, jak Spritz walczy z kurzem? Antystatyczność na dobrym poziomie? Po IQD deska pokryta delikatną warstwą kurzu juz po 3 dniach, także trochę lipa. O ile wykończenie pozostawia przyjemne, to kurz osiada bardzo szybko. Dla przykładu po wysmarowaniu deski DM Interior Magic, była wolna od kurzu ok 3 tygodnie. Wiadomo, że to juz dressing, ale takie działanie byłoby jak najbardziej ok