Treść opublikowana przez jolley
-
Dobrzy chiptunerzy
Chętnie zrobiłbym u Gregora, aczkolwiek terminy ma odległe, a także dosyć ceni sobie tą robotę - 50% więcej za sam program niż konkurencja w Rze lub Lublinie.
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Panowie, ma ktoś z Was numery ori wycieraczek do B7? Chwaliłem oximo, jednak są słabe... Myślę dołożyć do ori i mieć na chwilę spokój
-
A4 B7 1.8T BFB downpipe - problem
@maikelelele gdzie będziesz robić program?
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie, korzystał ktoś z usług HP Performance z Rzeszowa? Myślę również nad Galetto z Soft Mod Performance, ale czekałaby mnie jazda 2x do Lublina - raz na wgranie serii i dwa, jak ogarnę auto mechanicznie.
-
B7 Crew
Panowie, jak to jest z zawieszeniem. Aktualnie mam 1BV i jest za twarde, chciałbym zmienić na 1BE. Czytałem sporo i wynika, że oba mają te same springi, ale 1BE ma miększe amorki. JEDNAK, na grupie na FB podają info iż 1be i 1bv mają te same springi i amorki, a różnią się jedynie jednym wahaczem. Wpływałby tak na ogólną twardość? Może wypowiedzieć się też ktoś, kto robił wymianę na "miększą" opcję. Zgłupiałem?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Cyferki wyglądają bardzo zacnie Kat został? Był sprawdzany?
-
Problem z hamulcami przy pierwszym hamowaniu.
Witam Odgrzewam kotleta ? dzisiaj zastała mnie opisywana sytuacja, która napędziła stracha, bo zaparkował bym w innym aucie. Czyli dzieje się to i w B7. Doszedł ktoś do wniosku, czy to faktycznie wilgoć ma taki wpływ?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
@fenri95 co masz zrobione w aucie przy ponad 330nm? Kurde, muszę się Panowie zabrać za icka bo w dolocie u mnie piekło ktoś w Rzeszowie w razie W mógłby pomóc przy montażu? Piwko oczywiście zapewnione
-
[B7]Avant 2.0 TDI Quattro BPW GTB2060VKLR_CNC/DP3/2??KM/??0NM/AluDTM+A5/-40/BilsteinB8/345m-330mm/vFiz ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jakościowo bot bad. Jak to jest z ustawieniem czasu trwania poszczególnej sekcji? Czytałem opinie, że nie da się ustawić np. 2 czy 3 minutowe. Btw. Jak go podłączyłeś? Do któregoś bezpiecznika? I ciekawi mnie jak poprowadziłeś przewód, bo sam muszę się za to zabrać w końcu a nie mam żadnej wiedzy jak i co podpiąć z gory dzięki
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Pomierzyłem jeszcze wysokości. Przód mam 66.5 i prawie 67. Tył 64 i coś pod 63.5, także różnica kolosalna. Panowie a jak z montażem tych talerzyków na przód i tył (quattro)? Dużo z tym roboty? Umiejętności jakieś potrzebne są i sprzęt? Mechanik za tył powiedział mi 150zł za montaż podkładek, przód pewnie tak samo wyjdzie. Jakbym chciał jeszcze amorki zmienić to mnie skubie z 5/6 stów za taką robotę - trochę sporo
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Furka dobra ! Prezentuje się konkretnie Jak można wiedzieć, za ile kupiłeś icka? Cały kpl był sprzedawany, czy musiałeś kompletować? A i jeszcze dokładka, sam ją zakładałeś? Nie mogę się przekonać do tej z cupry, bo pewnie zaraz żona gdzieś ją zostawi i pół zderzaka pozdro
-
Kolejny Avancior V6
dzięki chyba kiedyś przeglądałem tą stronkę, jak szukałem dla siebie auta w CH, ale bez żadnych rejestracji. Teraz pójdę o krok dalej !
-
Kolejny Avancior V6
Gazetą uderzona ? tego nie słyszałem Karol, co to za stronka z licytacjami? Chętnie bym przejrzał
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie, zastanawiam się nad kombinowaniem z zawieszeniem, gdyż przód jest sporo wyżej niż tył (1BV) Z przodu mam klasę 0JG czyli 7/8 klasa (różnie to jest podawane, przewertowałem trochę informacji i było raz 7 raz 8 podane). Z tyłu mam 0YM czyli 12/13 klasę, dość wysoka klasa, a tył siedzi okropnie. Kupiłem na tył plastikowe talerzyki z aso, ale jeszcze ich nie zakładałem, bo nie wiem co robić - czy nowe sprężyny czy podkładki tył i talerzyki z b5 przód. Myślę również nad wymianą amorków na 1BE, gdyż bv są jak dla mnie zdecydowanie za twarde. Poradźcie coś proszę
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
@Misieqq7 porób foty przed i po koniecznie
-
B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Ło Panie. Klasa ! Gratuluję zakupu btw. na bodajże drugiej stronie tematu opisałeś renowację swoich felg. Jak się trzyma klar na nich? Warto się pobawić w to? Moje zimówki też straszą, a za parę złotych można by je do porządku doprowadzić
-
Kolejny Avancior V6
Karol, czekamy w takim razie na stworzenie nowego tematu, o nowym wózku
-
Polecane opony letnie
Ludzie, piszcie ile sezon to kilometrów. Jeden robi 5kkm, drugi 25kkm rocznie. Dopiero wtedy będzie można się sensownie odnieść do tego.
-
Naprawa taśmy wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B6/B7
Panowie, jeszcze dwa pytania. 1. Czym wyjąć rnse? Macie jakieś sprawdzone "wyjmaki"? Czytam, że jedni trafiają na lepsze, drudzy na gorsze, którymi ciężko radio wyjąć. 2. Widzę, że od dwóch dni ekran działa (czyli raz działa, raz nie ). Ratował ktoś taśmę np. czyszcząć kontaktem, co pomogło jednak?
-
Naprawa taśmy wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B6/B7
Witam I mnie dopadł problem gasnącego ekranu rnse. @tekilus czy dałbyś radę wrzucić zdjęcia jeszcze raz? Nie wyświetlają się @Pszszemek sprawdziła się ta taśma? Radio działa?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Dzięki za odpowiedź !
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Nie będą wystawać? Myślę sobie, że teraz mam 7.5j et42, to potrzebuję dystanse 15 i 25mm (około), to przy feldze szerszej o cal + mniejsze et, to wystawałaby o ok. 12 mm. Czy źle liczę?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Panowie, 18" 8.5j, et 29 z zawieszeniem 1bv wejdzie do B7? Nie będą za szerokie?
-
Polecane opony letnie
Przejechałem ok. 6kkm, na 225/45 Dębicy uhp2 i zastrzeżeń nie mam raczej. Raz czy dwa mnie zdziwiły i na suchym asfalcie, przy niezbyt gwałtownym hamowaniu z 50km/h włączył mi się ABS. Nie wiem czy wynikało to z podłoża (może coś było rozsypane). Ogólnie warte swojej ceny.
- B7 Crew