Treść opublikowana przez jolley
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kurde, szkoda że nie wpisałeś ich nicków z forum. Panowie, jak to czytacie, jaki macie kod lakieru? Potrzebuję zidentyfikować zderzak, który kupiłem
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Pany, jeździ ktoś z Was na nie ori Pompei'ach? Na olx można je w fajnej cenie za 18" wyrwać (do 1.5k) tylko nie wiem czy jest sens
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Panowie, potrzebuję ori Audi wycieraczki - zużyte. Koniecznie muszą być ori, gdyż chcę sprawdzić moje ramiona, bo co nie założę, to nie dolega do końca. Jeżeli ktoś po demontażu zużytych rzucił je gdzieś do garażu, albo na strych, to je przytulę za czteropaczek oczywiście !
-
Po założeniu gazu olej ginie w oczach...
Może to głupie pytanie, ale zrobię to od góry? Czy na kanał pasuje wjechać?
-
Po założeniu gazu olej ginie w oczach...
Hm, a jak to sprawdzić? Czy jest mokre od spodu? Panowie, trochę słaby ze mnie mechanik. Jakbyście mogli wrzucić fotę "pod maską" i zakreślić, który wąż zdjąć i co mogę sam, na szybko sprawdzić Będę wdzięczny
-
Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Super mody i cały czas do przodu widzę Różnica na soczewkach z b8+ wyczuwalna? Dużo lepiej świecą? powiedz, te klosze lamp gdzie kupowałeś i po ile za sztukę? Nawet nie wiedziałem, że można je pojedynczo zakupić Jak możesz, to zrób zdjęcie lampy z bliska, też tak od góry
-
Reanimacja czujnika położenia pedału sprzęgła A4 B6/7
Panowie, po lutowaniu wszystko Wam śmiga? Czym to w ogóle lutować? Cyna czy jakieś inne specyfiki? Chyba jutro się za to zabiorę, bo tempomat nie hula i szarpie pomiędzy zmianą biegów edit. nvm Okazało się, że mój czujnik po prostu padł. Nie było co lutować, bo blaszka była cała
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie, to znowu ja kto z Was ma czarną b6/B7? Odezwijcie się proszę
- B7 Crew
-
B7 Crew
Dzięki ! Życie standardowo klepie po d*pie i zderzak, który kupiłem jest zupełnie inny niż wyglądał na zdjęciach (kolo sprzedawał, ale nie wiedział jaki to kolor) tj. granat. Pany zderzak wygląda po prostu na czarny. Czy ktoś jest w stanie stwierdzić jaki to kod lakieru?
- B7 Crew
-
Seat Exeo ST
Jaki zestaw kupiłeś? Może motip?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Kupiłem w sziku K2 aluchrom, bo nie było nic innego, będzie? do tego taką włókninę czerwoną i zieloną w małym arkuszu, żeby tym trochę zedrzeć. Czy to raczej nie ma sensu trzeć czymkolwiek?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Pany, szybkie pytanko Czym wypolerować końcówki wydechu? (Tylko ręczne metody wchodzą w grę). Najlepiej coś nie drogiego za butlę, bo zrobię to prawdopodobnie raz, a reszta specyfiku zostanie
-
B6 Avant 1BE tyl nizej niż przód - ostatecznie
W innym temacie pisali o plastikowych podkładach pod sprężyny. W ASO coś 20zł/szt. Zastanawiam się na montażem bo tył zdecydowanie niżej siedzi niż przód.
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
Piękne auto ! Gratulacje z udanego zakupu ! Nasze forum jeżeli chodzi o wiedzę i pomoc jest nieocenione, a to cieszy Bezawaryjności !
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Panowie, potrzebuję pomocy. Czy ktoś zna/korzystał z usług rzeczoznawcy w przypadku samochodu? Możecie kogoś polecić?
-
Seat Exeo ST
Będzie nowy temat, o nowym wózku? btw. czym regenerowałeś felgi?
-
Telepanie na jałowym i zimnym silniku
Poduszka pod silnikiem, jeżeli jest uszkodzona, telepała by ciągle - walczę z tym długi czas
-
Po założeniu gazu olej ginie w oczach...
Rozrząd był przestawiony na wałkach, CF +6 więc niby w normie. Silnik chodził delikatnie nie równo. U pierwszego mechanika zmieniałem tylko przód rozrządu, twierdził że łańcuch i napinacz ok. U mechanika który poprawiał, wymieniłem od razu łańcuch, bo jednak był minimalnie rozciągnięty. Rozciągnięcie łańcucha mogło teoretycznie pokazywać +6. Nim obrzucę gaziarza oskarżeniami oczywiście najpierw wszystko sprawdzę, żeby nie wyjść na durnia. Jednak jest to najbardziej prawdopodobne w tej chwili, dlatego pytam Was o zdanie, z nadzieją, że ktoś, kiedyś borykał się z tym problemem, ma jakieś doświadczenia (niemiłe) w tych sprawach i dochodził swoich praw (nawet w sądzie).
-
Po założeniu gazu olej ginie w oczach...
@markos1889 a czy podkładką nie są opiłki które leżą pod kolektorem? Mówisz że gaz jest "agresywny" i rozpuszcza syf w silniku. Proszę Cię, to nie jest jakiś wyciek to raz, bo silnik jest suchy, a dwa auto wcześniej od wymiany do wymiany nie brało praktycznie nic (powiedzmy 0.5 L z bagnetu na 10kkm). A ja wczoraj dolałem kolejny litr po trochę ponad tysiącu kilometrów...
-
Po założeniu gazu olej ginie w oczach...
Panowie, mam spory problem. Otóż niedawno założyłem LPG, nie oszczędzając, wybrałem polecany setpu LPG Tech za 3.2k. Wszystko niby hula, ale zauważyłem ogromny pobór oleju - ok. 1L/1000km, ale co ciekawe nie dymi nic zbytnio. Wcześniej pół roku jeździłem i między wymianą (10kkm) spadło z max na 1/3 bagnetu, więc ubytek znikomy, lub żaden. Niedawno byłem u mechanika, bo poprzedni źle ustawił rozrząd, a ten poprawiał. Stwierdził, że kolektor nie był ściągany do wiercenia (w naszych silnikach to kilkanaście minut roboty ), mimo, że umówiliśmy się, że ma być, co dla niego było oczywistą oczywistością. Faktycznie, jak się przyjrzałem, to od frontu wystaje kawałek uszczelki spod kolektora, który jest rozdwojony/sparciały, a świecąc latarką pod kolektor widać kilka małych aluminiowych wiór (1mm). Co wpadło do głowicy, to zrobiło swoje... Mechanik, który to stwierdził, zmierzył ciśnienie na cylindrach i wyglądało mniej więcej tak: 11 11 9 11 - z tego co pamiętam. Przed montażem nie mierzyłem, nie mam punktu odniesienia. I tu moje pytanie, bo pewnie czeka mnie remont silnika, który nie będzie tani, a ja nie mam zamiaru za niego płacić. Jak ugryźć sprawę? Rzeczoznawca sądowy i przy nim "komisyjny" demontaż kolektora? Czy rzeczoznawca ze mną u gaziarza i wtedy demontaż? Sprawy nie mam zamiaru odpuścić, bo płacąc tyle pieniędzy i nie zrobić sprawy rzetelnie to jest karygodne... Ktoś z Was miał taki problem i udało mu się rozwiązać go pomyślnie? Gaziarz zapłacił za remont... ? Z góry dzięki za komentarze
-
Polecane opony letnie
U mnie cena wzięła górę. Kupiłem Dębicę, za 900~ za komplet. Przed wiosną komplet w rozmiarze 235 był ok 400zł droższy, co daje ponad 40% ... W tej chwili to tylko 100zł, więc bym się nawet nie zastanawiał
-
Polecane opony letnie
Mirek, jeżdżę na 225/45/17 i żyję Średnica mieści się w 2% tolerancji.
-
Niewidzialna wycieraczka
Czyli rain-x jest tłusty i ogólnie słaby? Jak go ściągnąć z szyby w takim razie? Polerka? Czy wystarczy przetarciem kiedyś tu wspomnianym środkiem do szyb, używanym do polerowania właśnie? Przy np. fusso nie ma takiego efektu?