Treść opublikowana przez Adam87
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Ew. 700 km do wymiany oleju 450 000 km widziałem w b8 znajomego ale jeździł do Norwegii kilka razy w roku przez pare lat
-
Kolejny Avancior V6
Cała zima przed Tobą, więc na spokojnie, jak coś trafisz odpowiedniego dla siebie i w dobrej cenie to bierz I odrazu wrzucaj zdjęcia, bo są niektórzy co trzymają w napięciu bardzo długo......
-
Kolejny Avancior V6
Wrzucać już raczej sensu nie ma, bo już większość osób myśli o zimie, także będziesz miał więcej czasu na poszukiwania odpowiednich na lato A do zimówki jakiś dystans dołóż
-
Kolejny Avancior V6
Noo.. z ciemnymi szybkami jest dobrze Karol a koło zmieniasz czy już czas na zimówkę???
-
Nasze zwierzątka
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
He he faktycznie, niech się docierają? Gratulacje drugiego roczku na forum ?? pisz do prezesa o jakieś ulgi Szkoda tylko, że autko sprzedajesz.... no ale myślę, że twój projekt trafi dalej w dobre ręce
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
To i tak dobrze... U mnie niedługo 300
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No ładnie Co to na drugim zdjęciu??
-
B8 TrOOOOp
To fakt ale już wiadomo mniej więcej co i jak... Dzięki przekaże mu co i jak i napewno jeszcze będzie pare pytań odnośnie tego tematu..
-
B8 TrOOOOp
Czyli tak po chłopsku to poprostu odblokować grzanie???
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Aha.. A w pln ile mniej więcej..
-
B8 TrOOOOp
Panowie mam pytanie... Jaki byłby koszt dołożenia grzanych foteli w a4 b8??? Znajomy pyta bo ma allroad'a i chciałby takie coś wymodzić.. mówi że grzane fotele ma także reszta co tam potrzeba...
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Najbardziej pasuje wszystko czarne..
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Dużo osób czyta.. na moim temacie też widzę dużo wyświetleń a komentarzy minimum... zauważyłem, że odkąd nie ma tapatalka to rażąco spadła ilość wszystkich komentarzy... Fajnie lecisz z autkiem Nigdy nie myślałem nad ceramiką... poczytam popatrzę i pomyślimy na przyszły rok
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jak najbardziej jest obecny
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No faktycznie ten moduł ma wejście takie jak w starszych telefonach pod ładowarkę.. także zaktualizuje Dzięki Kamil
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Jeszcze mam takie coś Na hamowni tyle wyszło.. Jak się okazało, jakiś program był tylko niewiem w jakim celu.. z dołu nie brał lepiej, kucy nie zyskał ani NM, prawdopodobnie było to związane z wypalaniem dpf i po jego wycięciu tak zostało... Teraz będzie trzeba wgrać ori mapę i dopiero próbować modzić program..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
No niestety.. Ale na spokojnie się ogarnie wszystko...
-
Ruda czanulka - A4 B7 cabrio by Marcenao
Gratulacje autka B7 w cabrio
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
I mówisz, że fajnie te żarówki świecą??? Na biało??? Bo już mam kupca na te moje także mogę coś myśleć... Jutro włożę te normalne żarówki i będe wiedział na 100% jak to działa..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Coś się jeszcze działo przy autku ... Podłączone zostało doświetlanie zakrętów .. jednak nie działa jak potrzeba... moduł który zakupiłem nie działa odpowiednio z moimi żarówkami i rezystorami zamiast gasnąć gdy jest kierownica prosto to one się świecą i nie ma tego efektu ściemniania tylko świecą taką samą siłą.. i niewiem wreszcie czy będę mógł założyć led.. Druga sprawa to kamera cofania.. Musze zmienić radio na takie, żeby obsługiwało kamerkę bo moje nie obsługuje.. już rozmawiałem z @siemian także już ogarnięte.. Pojutrze wyjeżdżam także reszta za 6 tygodni........ Kur.. jeszcze dekielek zgubiłem
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kierownika czarnej b6 kombi z wlepą klubową na klapie widziany na S74 w stronę Cedzyny.. obtrąbiony
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Witam.. Panowie miałby ktoś numer telefonu do @woszu??? Pilnie potrzebuje... może być na PW. Edit: ogarnięte .. dzięki