Treść opublikowana przez Adam87
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Dzięki za info
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Za rok my już we czwórkę lecimy Nad MTS się zastanawiam właśnie.. Przecież nie trzeba odrazu zglebować, tylko deczko niżej Gdzie kupowałeś??? Ja tu znalazłem.. https://mtstechnik.com/pl/menu/zawieszenia-gwintowane-5662.html
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Karol, jak emocje przed wyjazdem??? Szkoda, że nie jedziemy z wami Dominika też miała ochotę jechać, no ale wyszło jak wyszło... w 2020 będziemy pierwszymi na liście i choćby h... na h... stał to jedziemy Aha, a jak się jeździ na MTS????
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Ale razem ze skiboxem, czy bez
-
Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Tak czytam i czytam, to aż mi się łezka kręci, że mnie nie będzie w tym roku z wami
-
[B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
To umawiaj się na maj. Masz więcej czasu na pomysły Pod maską super, czysto
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
- Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped
Elegancko- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Tomuś podeśle później foty bo ja jestem za granicą, a żonka narazie z małą poszła na spacer...- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dokładnie, są tam takie... u mnie też w zasadzie nie wiem czy są, a błotniki już do lakierowania- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Co prawda to prawda- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
To dlaczego jeszcze nie stoi u Ciebie kolejne B7 A na zmianę na inny model zawsze znajdziesz okazję.. podejrzewam, że Twoje wymagania bardzo zawężają pole poszukiwań- ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Jednak Karol ciągnie Cię do B7- [B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Poszaleć Jak masz możliwość to coś innego zrób niż standard- [B6 AVF]Avant 1.9 TDI Sline/S4/RS4 18''*KompasA8*BlackPiano*LED*Bose*DRL*H&R*PDC*RNS-E*BT*320/288 by Venom
Feleczki klasa A całe autko piękne- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Jak nie są złe to je wystaw na forum.. Nie jedna osoba ma w aucie takie wielkie zimówki- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
No i extra, że już lato założyłeś... tyle, że zimówki też miałeś na 19"- Hehe ?
To czyli ten temat będzie twój.. pierwszy post zawsze możesz edytować i dodawać fotki i opis.. a tamten drugi do skasowania Bo np. ja myślałem, że ten poprzedni temat jest o autku i tak go zaczynasz to teraz trzeba wysłać ładne zapytanie do moderatorów, żeby tamto usunęli i będzie gitarka- Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
A dziękuje Jeszcze sporo jest do zrobienia- A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Też tak mam i fajnie to wygląda- Hehe ?
No pięknie, ramki klubowe Ale Piotruś, bo to już twój drugi temat w tym dziale o jednym samochodzie, weź Proszę przerzuć sobie te zdjęcia do jednego tematu, nazwij go sobie fajnie i będziesz miał swój temacik, bo tak to zacznie się bałagan robić- B7 Crew
- DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Wiadomo, różnie bywa, ale systematycznie można realizować- DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
@the_naturat_com możliwe, że coś pomógł motor. Nie zaśmiecajmy tu w temacie. Lepiej stworzyć nowy w technicznym.. @Mordeliuss to grubsza robótka się szykuje przy autku- DARK AVANT 2.0 TDI BRD S-LINE | QUATTRO = ANDROID = BIXENON = VFiZ = KAMERA = FOCAL+ALPINE = POMPEI 19'
Tzn ile wcześniej??? Wiem, że raczej nie powinno tak być, ale nawet jak wejdziesz na forum techniczne to tam znajdziesz sporo tematów na temat turbo w BRD. Także można to nazwać bolączką tych turbin w tym motorze. Ja mam turbo po regeneracji i bierze tak samo jak przed regeneracją. Szkoda, bo czasami brakuje ten ułamek sekundy zanim się załączy. - Szara A4 1.8T / Stage II / S-Line / Quattro Swapped