Treść opublikowana przez Adam87
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
He he he Masz 100% racji Więc na spokojnie
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dzięki Leszku za rade Nie będę spamował u Dawida w temacie. Jak będę szukał bliżej lata, to się odezwe.. Pozdrawiam
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
No faktycznie jest różnica.. Teraz widzę że u mnie tak jest I znowu dylemat, bo miałem nie obniżać autka bo teren nie bardzo pozwala, ale chyba ze 2-3 centy to nic się nie stanie, a na samochodzie różnica kolosalna Samymi sprężynami da rade tyle czy cały zawias cza zmienić????
-
Audi A4 B7 BRD 170KM S-line
No i fajne autko Sporo masz już fajnych rzeczy, czyli rezania mniej Lista z modami narazie niewielka, ale z biegiem czasu się wydłuży... wiem sam po sobie Bezawaryjności życze Pozdrawiam
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
- Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Czyli jak???- Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Maciek taka kiera to skarb, a jeszcze nówka Ciekawe czy ta kiera podejdzie pod b7???- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Jak dobrze zakonserwujesz, to nie powinno wychodzić nic. Ile jest aut co są łatki wstawiane w nadkolach gdzie de fakto jest więcej wody, soli, brudu i ogólnie syfu niż na klapie i jak dobrze zabezpieczone to nic nie wychodzi.- A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
fajnie wygląda box w kolorze autka u mnie też będzie w kolorze- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Mnie osobiście się podobają fele rs4 b7 (takie mam ) A tak wogule to jaki rozmiar planujesz??? 19?? 20??- Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No właśnie, wiedziałem, że nie trzeba ale z kimś tam kiedyś gadałem i sprzeczaliśmy się czy trzeba czy nie. Ja właśnie mówiłem, że nie można bo trzeba pod coś to ustawić jeśli nie ma odpowiedniego sprzętu. No bo wiadomo że jak oddajesz głowice do np regeneracji to usawią tam zawory.- [BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Norbert rozbierałeś rozrząd do wymiany uszczelniaczy??- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Ahaaa.. a już myślałem, że klamki tak Ci świecą mocno Lampeczki ambiente super- A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
A jak to zrobiłeś, że klamki tak mocno ci świecą?????????????????- SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Na kiedy dokładnie się umówiłeś???- Silver bfb a4 b7
- Silver bfb a4 b7
Noo fajny zestawik Kiedy montaż???- Ciekawe filmy warte obejrzenia
,,,,,,,Trzeba obejrzeć. Też lubię Agatę Kulesze. Byłem z synem w kinie na "Bumblebee" polecam obejrzeć taki film.- Julo Audi A4 B7 BRD 170KM S-line
Jaki +/- koszt regeneracji pompy Cię wyszedł??? DPF zostawiasz??- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Ale za to jak włączysz nawiew to ładnie powiewa Ja też mam hamulce 320/288 i w porównaniu z poprzednimi to te hamują... W sumie to niewiem jak by było z większymi, bo nie testowałem a te już w miejscu się zatrzymują. - Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..