Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szalonyharry

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szalonyharry

  1. https://www.youtube.com/watch?v=-9_TOTDUyZc możesz coś więcej o tych ogranicznikach ?
  2. bawiłeś się może regulacją długości sztangi? , mam ten sam silnik i ten sam problem , tylko turbo po regeneracji i boje sie ruszac
  3. szalonyharry odpowiedział(a) na łukasz922 temat w 2.0TDI
    Turbo po renegeracji?? ja mam to samo w 1.9 wstaje pozniej i odcina ale przy 4500. Jesli ogarniesz ten problem to napisz co i dlaczego a co to tematu, koledze w tym samym silniku po regeneracji turbo poźno mu wstawała i pomogła regulacja turbiny.
  4. oki jak tylko pogoda pozwoli ogolnie w logu 003=008=011 D , jak sa 3 wartosci , zyczenie kierowcy(402) , limiter mometu(390) i limiter dymu(322) i do 4tys/obr jest zanizony wzgledem limitera obrotu. Przy czym Turbo po 2.8 sekundy ma wyzsze wartosci aktualne. Sprobowałem myk z dioda prostownicza ale nieodczułem zmian . Może gdzies sie uszkodził kabel od przepływki ? jak sprawdzenie go multimetrem, jakie wartości powinny byc na wtyczce?
  5. tu masz filmik jak cykała jedna szklanka . Ja to potem sprawdziłem ze przyłozyłem głowe do pokrywy klawiatury i słuchałem gdzie wydobywa sie najgłośniejsze cykanie . A przy wymianie uszczelnien na pompowtryskach wymieniłes ten popychac co jest na spręzynie? CAM00075.mp4 CAM00114.mp4
  6. Witam Limiter dymu ma niższa wartość od limiter momentu . Czy to wskazuje na uszkodzoną przepływkę ?
  7. ja bym jechał do mechanika gdzie był robiony ten remont . A jaki olej lejesz?
  8. powiem Ci tak , że dzwięk identyczny miałem w vw passat 110 km ( wiem tam nie mam pd) ale tak samo mi cykało . Winna była jedna szklanka , po wymianie wszystko ucichło . Jak znajde to wysle filmik przed i po . A co do tego silnika to pd też może pukać , niewiesz na ile ustawili stopni Pd?
  9. niestety nie ? , po prostu w pewnym momecie turbo zaczeło sie coraz pozniej zalaczac , najpier 1800, po paru sekundach 2000 potem 2300 i slychac było szum przy dodawaniu gazu (wirnik ocierał ) tak wiec szybka zawijka i do domu, sciaglem weza od dolotu na turbinie chwyciłem za wirnik no i luz 3mm wzdluz osi. tak wiec sie juz niebawiłem tylko odrazu ja wyciagłem . Gdyby nie to ze sa plomby na gruszce to bym sprobował moze ja troszke skrocic .
  10. włąśnie czytałem jeden watek ze właśnie pomogła wizyta u tunera , ale mnie to dziwi dlaczego przed regeneracja wszystko było ok a po juz nie. A tylko turbina była ruszana . No i wymienione uszczelnienie na 4 Pd .
  11. właśnie powinno...jak juz złapie ponad 2 tys to autko jedzie , ale nizej to jest tragedia czasami zeby ruszyc trzeba dodawac gazu i trzymac na sprzegle zeby niezmuliło , przed regeneracja ruszało tak jak na 115 km. Szczegolnie odczuwalne jak trzeba sie szybko zwinac np. ze skrzyzowania , spadnie z obrotów daje mu gaz w podloge i auto sie powoli sie wkreca , na kazdym biegu od 1 . jak juz złapie ponad 2 tys to idzie, ale tez czemu go odcina jak tylko wskazowka dojdzie na poczatek czerwonego pola? Dodam ze w passacie b5 1.9 , 110 tez turbo po regeneracji ta sama firma auto jest zywe na niskich obrotach , delikatne nacisniecie na pedał gazu i auto szarpie , a tu dopiero jak zlapie te 2 tys ...wg mnie na 1 biegu auto powinno sie odrazu rwac do przodu ;/
  12. Po regeneracji turbiny auto nie ma dołu , dluga reakcja na nacisniecie pedału gazu i niewkreca sie wyżej niż 4,500 tys. Dlugo mi zajeło zrobienie logów ale sa Sprawdziłem juz chyba wszysto , zaworek n75 , wezyki powymieniałem dolot szczelny (troche olej sie saczy koło intercolera) zaworek od podcisnienia . No i teraz co uważacie ? wykrecać i odsyłać na reklamacje ? Podciśnienie sprawdzone u mechanika , powiedział ze wszystko jest dobrze .
  13. dodam od siebie ze mam to samo silnik ten sam BKE , turbo przed regeneracja ciagla całkowicie inaczej , auto na niskich obrotach niebylo mułowate , jak złapało 1700-1800 to czuc było ze auto rusza i sie zbiera . Po regneracji , turbo tez czuc zze zaczyna dmuchac przy 1800 ale dopiero jak zlapie ponad 2100 to rusza jak powinno . Turbo tez wyslane bylo niebyle gdzie , no ale jednak niejest to juz to co kiedys . No i tez szukam przyczyny ze moze nieszczelnosc itd , a tu juz pare osob z tym silnikiem po regeneracji sie skarży ;/
  14. leci do zaworka N75 przed turbina kolo wiatraka
  15. a może spróbuj zatankowac inne paliwo? np z jakiejs innej stacji . ( może głupie , ale wykluczysz jedna opcje )
  16. szalonyharry odpowiedział(a) na piotr8989 temat w Audi A4 B6/B7
    a linka od hamulca recznego sie wraca?
  17. mi tak przydymiał jak turbo padło ,zwlaszcza na zimnym przy pierwszym uruchomieniu , potem jak juz byl ciepły to nic. Turbo po regeneracji i testuje , ale dymka juz niema. potem czasem nie leci siwy dym? płynu Ci nieubywa ( moze chłodniczka spalin nieszczelna )
  18. witam , masz szybkie pytanie. A4 b7 1.9 bke , egr sterowany elektronicznie . Rozszczelniła mi sie chłodniczka spalin , weze sa juz polaczone , ale spaliny wydostaja sie wlasnie z tej chlodniczki . Jak zaslepie egr przy kolektorze wydechowym i ssacym to to bedzie działać normalnie czy tez musze cos w programie zmieniac ?
  19. szalonyharry odpowiedział(a) na miekawara temat w 1.9TDI
    mi tak szurało , szurało i turbo sie wczoraj rozleciało , przepatrzylem w aucie wszystko i nieznazalem przyczyny . Ostatnio nawet loga robilem , turbo dmuchało jak na 270 tys elegancko. Az do wczoraj , turbo sie zalanczało 2000obr/min , potem 2200 /2400 , mocy wg na dole , gora ciagła , niewywaloło trybu awaryjnego , Pod domem to juz było słychac ocieranie wirnika o scianki . Po sciagnieciu filtra powietrza i weza z turbo , luz osiowy 5mm .
  20. Witam , mam taki problem , juz ktoryś raz mi sie pojawił ;/ podczas ostatniej jazdy , chcialem autko troszke przegonić , 170 km /h i nagle zaczeło mi zgrzytrać z prawej strony . Dojechałem do domu juz spokojnie ,no i objawy sa takie , podczas jazdy do przodu jest zgrzychot , przy mocniejszym obciażeniu większy , nieważne czy 1 czy 5 bieg , jedziesz do przodu dodasz gazu to zgrzychota , za to na biegu wstecznym nic , cisza. Jak ruszy się gwałtownie do przodu , do tyłu , sprubuje się zerwać przyczepnosc to potem cisza , można juz jeździć nic nie zgrzyta . Czy to moga byc przegłuby wewnetrzne ?
  21. dziś ogarniałem temat dziwnych stuków w przednim zawieszeniu , wymieniłem nawet poduszki na amortyzatorze , sprawdziłem drażki i niewyczułem luzów , no to pozostała maglownica , po skasowaniu luzu , nie ma stuków przy kręceniu kierownica w prawo/lewo , jest duża poprawa , ale zostały jeszcze stuki przy bujaniu buda ale juz zdecydowanie cichsze . Tak że dzięki za podpowiedź
  22. witam , podepne sie bo tez w ostatnim czasie dochodza mi dziwne stuki w przednim zawieszeniu . Auto miałem obnizone -50 , podniosłem je do -30( nowe amortyzatory monroe , sprezyny eibach), no i teraz słychac stuki , jak wpadne w duża pojedyncza dziure to nic, gorsze sa małe i pare , wtedy słychac stukot . Na postoju , jak bujam zawieszeniem ( wciskam nadkole ) to słychac stuk , jak z prawej i lewej strony . Ze wzgledu na pogode i ze jestem sam to cieżko mi zdiagnozować co to może pukać . W najblizszym czasie postaram sie kogos zorganizowac do pomocy , ale może jakas rada od czego zaczać
  23. wlasnie tez bym chcial skladana ale troche jest z tym roboty ;/ a od a6 idzie dopasc fajne nieskladane . No i teraz jest dylemat czy sie bawic i rzeźbić czy od a6 ;/
  24. sory moj błąd , chodzilo mi o oparcie tylne, opisane jest w przypadku skladanej , a czy w nieskladanym wchodzi p&p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.