Treść opublikowana przez pila24
-
Audi a4 b6 3.0 V6
- Maksymalna moc 6hp19
6HP19 is rated at 400 N wytrzyma 400 Niuta- RNS-E Bluetooth problem z połączeniem
Kkl czyli ten stary obsłuży BT w b7,poza tym możesz mieć moduł który nie obsługiwał bt,cullmana lub nokii. Stąd mikrofon u Ciebie- Dlaczego w tej Etce A4 B5 wersja sedan nie występuje?
Jest wpis a4/avant-chyba wiadomo co to znaczy?- Demontaż lampy przód lewa A4 B6
Tak naprawdę to wystarczyło odkręcić 2 górne śruby, tą drugą dolną poluzować,lampę odpiąć i ciągnąć do siebie lekko ruszając na boki i wyszła by. Te dolne śruby to tylko dociskające są do podstawki lampy.- [A3 8L 2002] Problemy z radiem (szumy i SAFE)
Można np. oscyloskopem ? Serio kabel kkl za 30 zł,vcds lite,jakiś laptop i można duuuuuzzzzo tym zdziałać(zależnie od wiedzy). Chcesz sobie sama radzić,dostałaś wszystkie porady dotyczące odbioru radia a teraz działaj jak na dużą dziewczynkę przystało ?- Jakie łożyska A4 B6
Fag firma ok,nada się w zupełności i posłuży lata. U siebie z tyłu mam z lewej strony meyle hd a z prawej skf. Założone w ciągu 1 tygodnia oba. Zobaczymy co pierwsze się podda ☺- [A3 8L 2002] Problemy z radiem (szumy i SAFE)
Po numerze sądzę iż to może być oryginalna cześć od tego auta,stosowane to jest w golfach,fabiach i innych vagach. Ściągnij tylną lampkę podsufitki i zobacz mocowanie anteny dachowej. Według mnie jest tam przebicie do masy auta i stąd te zakłócenia.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Napisze coś o jakości połączeń i o zakłóceniach w dokładanych modułach bt . U mnie był problem taki iż po drugiej stronie słuchawki rozmówcy się skarżyli na to iż nie zawsze dobrze mnie słyszą i sporadyczne trzaski w połączeniu. Problem występował mimo dobrego modułu w wersji sprzętowej S fabrycznie przeprogramowangeo na wersję AA (dziś to odkryłem przyglądając się nalepce). Pierw myślałem iż problem jest z mikrofonem,ale doszedłem do innych wniosków. Robiąc wiązkę łączącą moduł BT z radiem użyłem 10 żyłowego przewodu z ekranem,zasilanie,sygnały,diagnoza,cany w jednym przewodzie zamkniętym w ekranie.... co w tym nie tak? Ano to że cany to generatory zakłóceń,szczególnie te na lini infotainment(połączenie licznika z multimediami). Dziś zrobiłem poprawkę wiązki-cany H i L wyleciały poza ekran na całej długości wiązki,zrobiłem z nich skrętkę(skuteczny sposób tłumienia emisji zakłóceń). Dodatkowo podłączyłem ekran wiązki do pinu 44 modułu(masa ekranu). Efekt natychmiastowy-spadł poziom szumów i słyszalnych zakłóceń w aucie podczas nawiązania połączenia (mimo iż nie był wysoki przed przeróbką-ale różnica jest słyszalna),oraz co najważniejsze rozmówcy słyszą bardzo czysto. Myślę że warto zastosować się do tych zaleceń które powinny być oczywiste(ale brak informacji o tym w wątku)przy robieniu samodzielnie wiązki do modułu BT.- Instalacja gazowa KME czy stag? 1,8T bfb
Napisz rzetelnie i z argumentami dlaczego do kuchenek a nie do silników. Bo jak tylko "tak sobie" to napisałeś to marnujesz przepustowość łącza internetowego.- [A3 8L 2002] Problemy z radiem (szumy i SAFE)
Wychodzi na to ze 1H0035551 to właśnie wzmacniacz antenowy. Tyle że albo nie sprawny albo coś z kablem który idzie do anteny coś nie tak,może ma zwarcie do masy i zakłóca- [A3 8L 2002] Problemy z radiem (szumy i SAFE)
Trzeba mieć wyjmaki do pinów,lub... spinacz. Ten przewód zasila separtor. Ogólnie najlepiej jakby jakis elektryk smochodowy Ci odtworzył oryginalną instalację,wtedy wpinasz kostki do radia i działa wszystko jak trzeba.- [A3 8L 2002] Problemy z radiem (szumy i SAFE)
Na takim drucie w mieście może i odbierać czysto ale poza miastem bez sprawnego wzmacniacza będzie lipa. Wzmacniacz będzie pod anteną albo po tylną częścią podsufitki jeżeli auto ma bardziej rozbudowany system anten(wtedy wzmacniacz jest większy i nie mieści się pod anteną). Kostke zasilania przydało by się przywrócić do stanu jak była w oryginale- RNS-E Bluetooth problem z połączeniem
Albo najprościej-po włączeniu stacyjki od razu włącz bt w telefonie i zobacz czy znajdzie coś w stylu audiUHV- [A3 8L 2002] Problemy z radiem (szumy i SAFE)
Doczytałem ze po 2001r w a3 montowana była antena diversity i korzystała zarówno z anteny dachowej jak i tylnej szyby-więc sam wzmacniacz jest większy i powinien znajdować się pod podsufitką-po jej plastikowym zakończeniem przed samą klapą. Oryginalnie mogło być radio concert ponieważ chorus nie obsługuje tego systemu anten,on działa tylko z jedną anteną. Pokaż zdjęcie przyłączy do anteny jakie masz za radiem.- [A3 8L 2002] Problemy z radiem (szumy i SAFE)
Na końcu kabla od anteny jest wzmacniacz,prawdopodobnie nie jest zasilany prawidłowo po tym pionierze,przewód anteny ma zamontowany separator?- 3 w 1 lusterko, wideorejestrator i kamera cofania
Teraz nie cyknę fotek jak jest w pełnym słońcu bo go u mnie nie ma,ale jasność jest zawsze wystarczająca-tym bardziej ze słońce bezpośrednio nie świeci na lustro. Nowsze modele mają jeszcze lepsze ekrany więc tylko lepiej może być. Wstawię kilka fotek zaraz- Immo-pin-kodowanie transpondera audi b6
- Uchwyt filtra paliwa
Sprawdziłem w stacjonarnej etce i ta część również nie ma opisu,żadnego odnośnika.- 3 w 1 lusterko, wideorejestrator i kamera cofania
Działa wszystko co na telefonie,nie ma problemów z aplikacjami jak w chińskich radiach. Jedyna wada akurat w moim modelu to brak ikonki przełączania pomiędzy aplikacjami,ale można przeżyć bez tego.- 3 w 1 lusterko, wideorejestrator i kamera cofania
Ja proponuję kupić z androidem i modułem 4G,wtedy mamy od razu navi,yanosika,torque itp... dodatkowo po włożeniu karty sim działa jak zdalny alarm (powiadomki na telefon kiedy auto uruchamia się,wykrycie wstrząsów). No i można na telefonie w każdej chwili mieć podgląd z kamerek i posłuchać sobie-np. co mechanik wygaduje jak robi nasze auto. Te orllo to przereklamowane gówno w porównaniu do tego co można na Ali dostać za ta cenę,i wysyłką możliwą z Europy a coraz częściej i z Polszy. Tutaj moje kupione za 400zł 2 lata temu,podczas strojenia instalki jako podgląd na korekty- Uchwyt filtra paliwa
Jakiś błąd jest,mnie przekierowuje do zbiornika,tam nie ma tej części Audi A4/S4/Avant/qu. (1999 - 2002) - zbiornik paliwa. > VAG ETKA Online > Nemiga.com NEMIGAPARTS.COM Katalogi części samochodowe. Auto części zamienne VAG ETKA Online. Audi. Audi A4/S4/Avant/qu.. (1999 - 2002). zbiornik paliwa..- Uchwyt filtra paliwa
Taki?8E0201679A W opisach na stronach pokazuje tylko opis ze do a4 a6 z silnikiem v6 30v,nie ma nic o Q- Multitronic regenerować czy wymieniać?
Skontaktuj się forumowiczem @Bart-S on naprawia te skrzynie i ma wielką wiedzę o nich.- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Olać te numery,szukaj licznika crypto czyli po 07/2002r. - Maksymalna moc 6hp19