Treść opublikowana przez pila24
-
po wymianie rozrzadu popychaczy nie chodzi na lpg
Odłączałeś wtyczki od wtryskiwaczy?
-
2.0 ALT brake pressure sensor (czyżby źle założony czujnik stopu?)
Kolego miałem również problem z czujnikiem ciśnienia pompy ABS, tutaj sam czujnik nie jest winny lecz sterownik pompy ABS. Tutaj w ostatnim poście masz opis jak to rozwiązałem.
-
Docinanie climatronica i tunelu pod kosz 2 DIN RNS E
Mocowanie jest takie samo,jedynie szerokość przedniej obudowy jest różnicą. Zamontujesz normalnie.
-
Moduł bluetooth pod fabryczne radio Concert 2 w Audi A4 B6
Jakość w zasadzie taka jak mp3 z płyty,jedynie ciutkę ciszej jest.
-
Moduł bluetooth pod fabryczne radio Concert 2 w Audi A4 B6
Jeżeli chcesz mieć bt na wyjściu aux to do 100zl ogarniesz,jeżeli emulator zmieniarki z samym bt (możliwość zmiany utworów z poziomu radia i kierownicy ) to około 150zl. ADAPTER AUX BLUETOOTH VW SKODA AUDI SEAT AUDIO IN 8246532893 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 99 zł - ADAPTER AUX BLUETOOTH VW SKODA AUDI SEAT AUDIO IN (8246532893). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Interfejs Bluetooth Audio in Audi VW Skoda Seat 7879767874 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 158 zł - Interfejs Bluetooth Audio in Audi VW Skoda Seat (7879767874). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! ja u siebie miałem opcje nr 1 ogarniętą na aliexpress za 30 zł
-
Swap 2.0 ALT -> 1.8T
Ja mam 2.4,nie mam 2.0. Ale na forum w temacie o olejożłopie alt jest użytkownik ktory ogarnął 1.8 agn zamiast 2.0 alt.
-
Stag 300 plus czy był to dobry wybór?
Ten reduktor to mi wygląda na Silvera albo cos innego z kme a nie na ac r0 250. Poza tym stag 300 plus to chyba już antyk i nikt tego nie montuje. Teraz jest linia Q (Qmax,Qbox). 2300 zł to cena za zestaw z wyprzedaży z przed kilku lat.
-
Swap 2.0 ALT -> 1.8T
Przy 1.8 AGN zmieniasz sam słupek Przy 1.8t słupek, wydech,skrzynie,półosie,hamulce,i cześć osprzętu.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Kodowanie działa dopiero przy stage 2 i zmasowaniu pinu bose w radiu. Koduje sie tylko radio,ze wzmacniaczem bose nie połączysz sie vcdsem.
-
Swap 2.0 ALT -> 1.8T
Prościej i taniej jest przeszczepić słupek silnika 1.8 AGN z golfa 4,a3. Jest całkiem pancerny i tani w zakupie
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Przy stage 1 tez tak miałem,stage 2 zabrało moc z tyłu i dało na przód ale cykacze przednie i tak nie grały tak głośno jak te tylne przy stage 1. Jak zrobisz stage 2 to pobawić się kodowaniem można i zmienia się charakterystyka dźwięku(więcej tonów wyższych i średnich ale mnie basu).
-
B6 DIVISION
No właśnie, jak staniesz przed silnikiem i widzisz co i jak to łatwiej jest rozwiązać problem,teraz mi brakuje wizualizacji by wpaść na pomysł. Ogólnie szykuj blokadę kół i wału bo prawdopodobnie będziesz pasek rozrządu zrzucał a bez blokady nie naciagniesz ponownie prawidłowo paska(koła wałków będą obracały wałki i blokowały prawidłowe napięcie paska).
-
Polski FIS
I w dodatku produkt krajowy
-
Polski FIS
https://www.qmatis.com/pl/ Instalujesz to i będziesz miał polski język i cały rozbudowany komputer w fisie.
-
Zakodowane 3 kluczyki
3ci serwisowy?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Więc w sumie znając moment dokręcania można ustalić twardość śrub. Aczkolwiek w aucie chyba nie ma śrub poniżej twardości 8.8 bo nawet te małe śrubki co trzymają przednią popielniczkę mają twardość 8.8... Powyższy opis na ilustracji nakazuje użyć za każdym razem nowych śrub
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Jak zrobisz stage 2 to tył będzie grał słabiej a moc pójdzie w głośniki przednie,nawet na fabrycznych pod wzmakiem bose gra sporo lepiej niż pod samym radiem,ale jednak głośniki bose na przodzie mocno wskazane. Co do wysokich tonów to na chorus 2,concert 2+ I bns 5.0 miałem ustawione ma maxa i nawet na muzyce z płyty brakowało mi nadal tych tonów,nie mówiąc już o radiu... Teraz mam rns-e led i ustawione tony wysokie są na 60% bo cykacze dają naprawdę głośno. Wygląda to iż zależy dużo od radia,ale same głośniki tez maja znaczenie bo u mojej siostry w b7 na concert2+ wysokie tony są ustawione na 0 i słyszalne są dosyć głośno.
-
B6 DIVISION
Niestety nie znalazłem tego kanału,to kobieta mechanik robiła robotę w passacie 2.8 Jak ustawisz wałki na znakach to markujesz łańcuch względem zębatek wałków i nie ma bata byś źle coś złożył. Ciężko ruszyć ten dolny ślizg bo tam nie ma miejsca.
-
B6 DIVISION
Widziałem na yt instrukcje jak właśnie za pomocą tej blokady mechanik zablokował wałki i wyciągnął napinacz. Jest to jak najbardziej możliwe,musze poszukać tego filmu.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Niestety w sam naprawiam b5 b6/b7 jest podana tylko siła dokręcania,nic o twardości śrub. Etka tez milczy,trzeba szukać po numerach części - na niektórych stronach podają w opisach jaka jest twardość.
-
B6 DIVISION
Potrzebujesz blokady wałków rozrządu do tej operacji,inaczej wałki przestawią się (póki je łańcuch spina trzymają się sztywno). Może ten Twój klucz to właśnie blokada,poka na foto.
-
B6 DIVISION
Dotychczas miałem 4 radia po jakości dźwięku tak się to ma: bns 5.0 < chorus 2 <concert 2+ < rns-e led Póki co rns-e led gra najbardziej czysto i nie brakuje w nim wysokich tonów czego brakowało w poprzednich radiach (myślałem ze mam cykacze uwalone).
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
U siebie w pracy mam śruby i nakrętki 8.8 wiec komplet wyjdzie mnie ze 2 zł,aczkolwiek w etce nie znalazłem np. długości śrub m8 do mocowania blaszek od tulei stablizatora.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Pan z Regum dał mi w gratisie 2 śruby z lema do łączenia górnych wahaczy,powinny dać radę. Tylko zastanawiam się w jakim stanie jest reszta śrub bo polecił użyć tych fabrycznych.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Są pewnie za 100 zł i więcej ale przy chinolach są zestawy za 20 zł, z lepszych są delphi za 70 zł.