Treść opublikowana przez pila24
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wczoraj widziałem pod Gdańskiem LPG po 2.98 ?
-
Webasto Thermo Top
Oczywiście że znam,pompka dawkuje paliwo cyklami,częstotliwość cykli wyznacza sterownik i tym samym decyduje to o jej wydajności. Jak pompka jest głośna to dlatego że przenosi się przez jej mocowanie do podłogi. Pokaz jak ją zamontowałeś i na jakim uchwycie.
-
Webasto Thermo Top
Od tego jest pompka,by napompowała paliwo.
-
Zamiennik reflektora TYC w Audi A4 B6
Mogłeś kupić ori używkę,za 100 zł bez problemu byś wyrwał,tam tylko żarówki wsadzasz i tyle,bez żadnych ustawień świateł.
-
Zamiennik reflektora TYC w Audi A4 B6
Na końcu filmu widać śrubki i białe podkładki silikonowe https://youtu.be/8tPL8iuzv6U
-
Zamiennik reflektora TYC w Audi A4 B6
Projektor od świateł mijania ustawia się względem świateł drogowych,powinny być przynajmniej 2 śrubki na projektorze pod którymi znajdują się grube podkładki silikonowe do regulacji. Lampy ori są już ustawione,możliwe że w zamiennikach trzeba samemu to zrobić,lampa na stół pod zasilacz i ustawiasz,zaraz wkleję filmik jak to ma wyglądać. Czyli snop światła drogowych ma trafić centralnie w miejsce gdzie wiązka światła mijania ma załamanie przechodzące na oświetlanie pobocza. 20200124_154644_1.mp4
-
Audi A4 B6 2002r zegary.
Przed wszelkimi modyfikacjami zgrywa się ori wsad by mieć zabezpieczenie,pisz do kolegi podanego powyżej.
-
Audi A4 B6 2002r zegary.
To bardzo kiepsko zostały wymienione te zegary... Jak masz poprzednie zegary to możesz spróbować sam dopisać je do ecu poprawnie. Jeżeli nie czujesz się na siłach to może @Banan Ci pomoże.
-
Syczenie z wlewu paliwa.
Odpowietrzenie zbiornika paliwa ma usterkę.
-
A4 B6 - BOSE - problem z tyłem
Od głośników przód sterowanych przez radio,u Ciebie jest bose więc wtyczki nie ma,wzmacniacz zasila wszystkie głośniki. Możliwe że masz problem z instalacją lub upalona końcówką mocy we wzmacniaczu.
-
A4 B6 - BOSE - problem z tyłem
Możesz zrobić tzw. stage 1,czyli podmieniasz sam woofer ze wzmakiem na bose oraz głośniki w tylnych drzwiach. Wówczas będziesz miał dosyć mocny i donośny tył.
-
Uszkodzony przewód eżektora
Szukaj numeru na tej dużej plastikowej części(to właśnie eżektor). Po numerze dobierzesz
-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
Nie,bierz kkl samo. Ten k+can to sprzęt którym możesz uwalić sterowniki szybko.
-
Aktywacji bluetooth audi a4 b7
Program jest za darmo,akurat do tego co potrzebujesz wystarczy kabel kkl który kosztuje 30 zł... Kup i zacznij sam ogarniać. https://allegro.pl/oferta/interfejs-diagnostyczny-kkl-vag-vw-audi-skoda-cd-5112677044
-
B7 Jaki motor wybrać
Niedawno jechałem za dwoma b7 które kopciły na niebiesko,silnik oczywiście 2.0 Alt.... 1.6 też lubi łykać olej. Więc zostaje 1.8t wraz z długimi poszukiwaniami czegoś w dobrym stanie lub dobrze wyposażone 2.0 tfsi w lepszej cenie.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Wcześniej miałem 312/255 i myślę że skuteczność podobna do 288/245 czyli przy prędkościach miejskich coś tam hamują. Miałem tarcze trw + klocki textar i popiskiwały mimo braku luzów w zawiasie. Teraz cisza,ale dopiero 4 tys km zrobione na 320 oz+ferodo,okaże się jak będzie przy większym przebiegu.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
320/288
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
E tam,ja mam ten duet i hamuje to zacnie. Wyhamowanie >1700kg z dużych prędkości bez problemów,pisków też nie mam. Jedyne co mnie trochę denerwuje ze po rozgrzaniu aż za bardzo łapią,lekkie tapniecie w hamulec i auto dęba chce stanąć ?♂️
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Spoko,poszukaj jakiejś automapy dla Windowsa ce i zobacz czy w ogóle widzi ją system
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Jak chcesz to możemy się zgadać na priv,myślę że uda się ogarnąć w max kilka dni.
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Zrobienie samego adaptera to jakieś 70-80 zł max wyjdzie,problem jest tylko z pinologią radia bo wygląda na niestandardową i przydało by się ustalić model by znaleźć jakąś podpowiedź.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Ten filmik widziałeś? Tłumaczenie trochę do d*py,ale ciekawostką jest to co mówi prowadzacy o podmianie bloku na ten z 2.8 i zostawieniu głowic z 3.0 https://youtu.be/1ggvJPD1bWE
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Tego nie wiem,ciężko określić jaki tam jest system. Jakbyś ustalił jaki to dokładnie model,i znalazł byś opis z wyjściem pinów to zrobił bym Ci taki adapter. Aczkolwiek bez radia na stole ciężko to ogarnąć.
-
Nie fabryczna radionawigacja do Seat Exeo
Ten adapter nie jest pełny,musi być z dolnym rządem pinów w dużej kostce quadlocka. Bez tego nie uruchomisz tylnych głośników. Poza tym na tej naklejce radia cany wchodzą do zasilającej wtyczki 8 pin, a nie do 20 pin jak to jest standardowo w audi
-
1.8T BEX, nie odpala
Przy takiej wartości by odpalał ,auto by zalewało. Gorzej jak jest dużo na plus przekłamane,wówczas dawka paliwa na rozruch jest za mała i nie odpala.