Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Chyba w dziale diagnostyka jest w paczce wersja full,a jak nie ma jej tam to ja gdzieś w chmurze mam pełną wersję
  2. pila24 odpowiedział(a) na Konradek568 temat w 2.0
    Poczytaj pierw cały post pierwszy,w spojlerze masz opisane jak kodować pompę,chociaż nie wiem czy w passerati jest identycznie
  3. W b7 jest inny czujnik niż b6
  4. Na forum a3 kiedyś podałem rozwiązanie tego problemu Opis tutaj
  5. Nie podłączaj się commanderem do tego licznika,jest możliwość uwalnia go nawet przy próbie odczytu eepromu. W licznikach z b7 rb8 nic nie zdziałasz tym sprzętem co masz,możesz jedynie go uwalić. Rb4 z b6 da się zrobić zwykłym kablem kkl ale to też nie jest pewne,zależy od ecu czy da się dopasować procedurą czy też ręcznie kopiować obszary eepromu.
  6. pila24 odpowiedział(a) na Konradek568 temat w 2.0
    Tutaj w pierwszym poscie masz w opis tego kodowania
  7. Rżniecie przy akompaniamencie rządzących którzy duszą z kierowców ile się da i więcej ☺
  8. Dziś miałem właśnie taki jasny słoneczny dzień, wjazd do tunelu-jakieś 2 sekundy i mijania włączyły się. Wyjazd tunelu i po 2 sekundach juz zgaszone. Więc nie do końca jest jak piszesz,zależy od poziomu jasności. Ciekawi mnie tylko dlaczego zasłanianie czujnika nic nie daje,u ojca w O2 z rls zasłonięcie czujnika odpala od razu mijania. W a4 zasłonięcie czujnika nie daje nic. Może korzysta jeszcze z 2 pozostałych czujników(nasłonecznienia od klimy oraz jasności z licznika)?
  9. Braki w komunikacji sterowników ,linia can do sprawdzenia-możliwe ze łapie gdzieś masę i wówczas wywala błędy. Diagnozowanie samochodów – sieć CAN WWW.AUTOEXPERT.PL Technika i technologia stosowana w samochodach w bardzo szybkim tempie się zmieniają, a co za tym idzie – muszą zmieniać się również narzędzia stosowane przez serwisy samochodowe. Konieczne jest również stałe...
  10. pila24 odpowiedział(a) na Konradek568 temat w 2.0
    Norma po zmianie ecu-sterownik abs usuwa kodowanie i wszelkie adaptacje ze względów bezpieczeństwa,zaloguj się do sterownika i spróbuj go zakodować ponownie.
  11. A jak wytłumaczyć sytuacje gdy baryłka idzie w górę to na stacjach nikt nie czeka aż się skończą rezerwy kupione niższej cenie tylko od razu walą ceny w górę? Widzę ze lpg po 1.99 zł .... U mnie po 2.38 zł. W Kołobrzegu pewnie po 2,50 zł,ale to najdroższe miasto w PL jeżeli chodzi o ceny paliwa.
  12. Z czego kojarzę to wystarczy poluzować ramę,wtedy można spokojnie operować zamkiem.
  13. pila24 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    To listwa do sprawdzenia czy nie puszcza.
  14. pila24 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    Po zgaszeniu auta możesz odpiąć od niego wężyk podcisnieniania i sprawdzić czy tamtędy gaz się nie uwalnia.
  15. pila24 odpowiedział(a) na nexetix temat w Audi A4 B6/B7
    Ten błąd oznacza ze masz niską wydajność katalizatora,sonda za katalizatorem bada sprawność katalizatora i wyświetla błąd. Jak chcesz usunąć ten błąd to usuń usterkę i zmień mechanika.
  16. pila24 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    Reduktor po zgaszeniu auta zawsze ma lpg w środku,i tworzy się tam ciśnienie między reduktorem a listwą wtryskową. Jak listwa puszcza do cylindrów to wymiana reduktora pomoże jak umarłemu kadzidło. Nie wymieniać na pałe niczego tylko zdiagnozować. Jedź do innego gazownika .
  17. pila24 odpowiedział(a) na ryczi48 temat w 1.8
    On sprawdził czy nie puszcza gazu na zewnątrz,a wystarczy ze listwa puszcza gaz do cylindrów i juz masz problem. Lub sam reduktor jeżeli ma podłączony zaworek bezpieczeństwa do kolektora to tez może tam puszczac lpg. Jedź do innego gazownika i wytłumacz mu że auto ciężko pali póki nie zakrecic lpg,od razu powinien wiedzieć co robić,ten u którego byłeś to albo głuchy ,albo jakiś praktykant.
  18. Sprawdź moduł komfortu i skrzynkę gdzie ecu siedzi,oraz to co jest pod ecu.
  19. W b6 były,w b7 juz zwykłe gumowe szły.
  20. Podłącz się vcds em a nie jakimś skanerkiem,będziesz miał właściwy opis błędu oraz w blokach mozesz sprawdzić co nawaliło. Może być cewka,rozrząd, lpg....
  21. Sprawdź czy oba węże nagrzewnicy są gorące,jest tak to sprawdź vcds em klimatronika
  22. Sprawdź co pokazuje czujnik temp. w silniku.
  23. Nie chodzi o luzy tylko o wiek gumy w zawieszeniu,stara guma bardziej twardnieje jak spada temperatura. Sprawdź czy miałeś robione zawieszenie,luzy to jedno a wiek elementów gumowych to inna sprawa. Poduszki pod silnikiem tez mogą swoje dołożyć,szczególnie jak ktoś zamienniki włoży.
  24. Problemem są stare gumy w zawieszeniu,mocno twardnieją jak jest zimno i nie tłumią drgań. U mnie po wymianie całego zawieszenia z przodu problem w zasadzie znikł,a wcześniej przy mrozie czasami telepało przy ruszaniu.
  25. Wepnij diodę pomiędzy 86 przekaźnika a pin 3 drl,nie będzie świeciła 1 i 0 na drl przy zgaszonym. U mnie dodatkowo takie podłączenie powodowało przy słabszym aku powiadomkę o otwartej masce mimo iż była zamknięta.Mój moduł obsługuje wyłączanie drl masą wiec przekaznik zmieniłem na inny by po włączeniu stacyjki zasilał moduł drl,a pin nr 3 wyłącza masą moduł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.